Komentarze użytkownika Fabri4
Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 211 z 261 (komentarze od 8401 do 8440):
mar12301
8 tygodni kontuzja + pewnie wprowadzenie do treningu to u Wengera ponad 3 miesiące
Zmarnowany talent...
Obrona Romy to niezła padaka, takie podania przechodziły przez nich. Jak dzieci we mgle
haha te rankingi FIFA to niezłe jajca, Belgia na 2 miejscu XD
Sam nie wierze w ten transfer, ale zobaczymy
FPL My Team
Cech
Azpilicueta , Lescott , Koscielny , Williams
Fabregas , Larsson , Sterling , Bolasie
Lukaku, Benteke
weźcie się ogarnijcie, Benzema do nas nie przyjdzie, zresztą bardzo dobrze
Petr Cech może być nieco zdezorientowany jeżeli za tydzień wygramy z West Hamem, a po meczu nie dostanie trofeum.
XDD
simpllemann
Kosmiczny poziom, do tej pory nie rozumiem jak mogliśmy się go pozbyć.
TOP5? ZACZYNA SIĘ TAK
1. BENDTNER
2.MESSI
3. RONALDO
RESZTA NIE MA ZNACZENIA
będą oceny z meczu z Chelsea? bo nie mogłem za bardzo obejrzeć meczu a chciałbym wiedzieć jak sie zaprezentowali poszczególni zawodnicy
Boże, to nie może być prawda ;//
haha ale Klicha cisnęli na fejsie xd
Te karny w Milan vs Real wyglądają jak ustawione tylko dla pokazu xd
Kanonier204
Danke
ma ktoś może link do Real vs Milan?
dobra, przyznawać się KTÓRY Z WAS ODSTRZELIŁ KULCZYKA?
haha ramzi dopiero u mnie strzelił
hahah pozdro mam z minute do tyłu
yueaaaaah ale ramsey pięknie
drewno lol
Ozil magik a Żiru zejdz
wy macie z minute do przodu, nie ma nawet co tutaj zaglądać xd
Może Giroud swoją dzisiejszą grą chce wymusić transfer napastnika? :D
Ox sie nie pierdzieli :D
padła transmisja, ma ktoś coś?
"3 tygodnie"
Ma ktoś może stream HD do meczu Realu?
Najlepszy CB młodego pokolenia, ale cena kosmiczna 30mln ojro
Czyżby Wojtek do Romy?
haha jutube usuneli fifie transmisje
"
Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube mających na celu przeciwdziałanie spamowi, oszustwom i nieuczciwym treściom komercyjnym."
Ox beka lekko
mar12301
"3 tygodnie"
Cazorla 2asysty i brameczka
Ozil :D
haha Theo CO TO BYLO?
haha Cazorla :D
dziś MOTM
padła kłoda..
LINK DO MECZU NA YT
youtube.com/watch?v=EFpY79P9SiY
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
powinien to zrobić, Jack to zmarnowany talent. ile to już razy każdy kolejny sezon miał być dla Jacka i co z tego wyszło?