Komentarze użytkownika Fabri4
Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 35 z 261 (komentarze od 1361 do 1400):
@arsenallord napisał: "Saka miał słabszy początek sezonu i nic złego w tym nie było gdyby Arteta raz dał go na ławkę. Nie piszę chociaż bzdur typu Nelson > Salah"
Racja, Saka na początku sezonu grał słabiutko, podczas gdy Jesus, Gabi i Ode parli do przodu to Saka był bardzo niewidoczny, totalnie bez formy
@danielosik: Auba chciał być jak Henry, a stał się Adebayorem. Rozmienił swój szacunek na drobne. Ozila też chwalił nie będę, bo mimo super początku, odszedł z niesmakiem, ale przynajmniej po odejściu nadal jest Kanonierem czego nie można powiedzieć po Gabończyku. TFU
@Thoneick: Xhaka również
@MadMax14: @MadMax14 napisał: "Tak z ciekawości.
Kto z naszych ma doświadczenie gry w LM?"
Chociażby Gabriel Jesus
@ArekKanonier napisał: "Musicie tylko uwierzyć w Jesusa a wszystko będzie lepsze. Zaufajcie mu a on się odpłaci."
Ament
@Mickeylo napisał: "Kogo byście woleli do rywalizacji z Jesusem?
Mitro czy Toney?"
Toney
Oby, w drugiej połowie może wejść Nelson, ale Saka to Saka.
Tylko Mudryk.
Nketiah vel Sanogo
Saka wszedł by wejść.
Dobrze, że chociaż Ode jest w formie
@danielosik napisał: "O i jak się komentarze posypały :) wystarczyło tylko żeby nam się noga podwinęła"
Grają kupę od 3 spotkań - nie no musimy ich pochwalić XD
A już się bałem, że wracamy na szczyt XD
xddd
Typowy październik Arsenalu, szkoda gadać
Kolejny raz gówno grają w drugiej połowie, kolejny raz Jesus gra kryminał
Theo sabotuje XD
Wychodzi brak szerokiego składu, nawet nie ma kogo wpuścić by coś ugrać
Nketiah oczy zamknąć i uderzyć XD
Saka zamiast sie wywrócić na faul, to biegnie na pałę, co za bezmyślność
Nie zwalajmy na sędziów, że Jesus nie potrafi dwóch setek wykorzystać XD
@ArekKanonier napisał: "Jak się wszyscy nagle obudzili. Jakby czekali na to na to aż się potkniemy. Czyżby ukryci antykibice... ;)"
Słabo grają to mamy ich chwalić?
Jesus od kilku meczów słabiutko, zjazd widoczny
Dobrze im tak, grają kryminał w drugiej połowie, ZNOWU!
Piękny Xhaka!
Jesus dzisiaj padaka, Martinelli za niego i Nketiah na szpice
Xhaka w ofensywie - top,
Xhaka w defensywie - odklejka
Jesus też niewidoczny, no ale nawet piłek nie dostaje
Jakby to powiedział Pan Karol Stopa "Arsenal to przepier..."
Dziś Leeds zasługuje na 3pkt. Gramy piach
Bamford ty głupku
Ode do zmiany, co chwilę strata
Saliba się zaraził od Gabriela
Łapa, karny
Nigdy bym nie pomyślał, że będę żałował obejrzenia wygranego meczu Arsenalu.
Ale ten Tierney to drewno XD
@Craz: tak, Ode ma asyste
aż dziwne, że to nie karny
karny :(
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@danielosik: Jeszcze te jego ostatnie wywiady o Artecie etc.
Zresztą jego odejścia z BVB i AFC potwierdzają dobitnie jak u niego głowa słabo pracuje