Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 516 z 635 (komentarze od 20601 do 20640):
Z czym do ludzi. W LM bedzie znowu 1/8. Z silnymi rywalami Arsenal jest cienki ( nie licze City, bo oni to cieniaki ).
I co nie mozna bylo tak od poczatku? Ano tak Cazorla gral ^^
danielosik
To nawet nie jest jego gol ^^ Tylko samoboj takze ten tego
Jaki fart. Dobrze, ze remis :D
Co Za drewniane wykończenie. No comment.
Boże Ramsey, czasem uda mu się przyfarcic, ale umiejętności na coś lepszego mu brakuje.
Porownajcie sobie Herrere i "rozgrywajacych" Arsenalu.
Ramsey jest bezużyteczny. W Arsenalu nie ma kompletnie rozegrania, 0 !!
Dno.
Arsenal gra dziś w 10. Ktokolwiek za Ramseya.
Kontra i NIE MA PRAWEGO SKRZYDŁA. Brawo!
Nie będzie wygranej...
Mitch
Jak się gra bez skrzydłowych to nawet że Swansea nie wygrasz.
Ten Dyer to jest cwaniaczek. Zejście do prawej nogi 4eva.
Średni ten Aguero. Strasznie mu piłka odskakuje. Wolę Coste.
Fajnie gra Swansea tylko trochę brakuje jakości pod bramką.
Kurde spalony i rykoszet -.-''
Riv
Wg nich 3 PO walczy o przyszłość? No nieźle.
Ja bym się zastanowił nad kupnem kogoś o profilu Toure/Modric/Xavi , czyli rozgrywajacy, który gralby obok Coqa. Brakuje w Arsenalu kogoś jakościowego na tej pozycji.
michalm1
Tutaj kibicow boli final LM, a potem odpadniecia w fazie pucharowej przeciwko Barcelonie ( slynny poker Messiego albo podrzucenie pilki nad Almunią ).
Tak samo kibice maniurów nienawidza Barcy, bo mogli obronic LM, ale na ich drodze stanela druzyna z Katalonii ^^
Panowie , ogladał ktoś wczoraj mecz na C+?
Nie wiem, czy też odnieśliście takie wrażenie, ale wydawało mi się, że Smokowski wręcz gardził Realem .
Pauleta19
Atakowali auta piłkarzy, więc nic mnie już nie zdziwi.
Gwizdy na Alvaro mnie zdenerwowały. Chłop odszedł, bo nie miałby miejsca w składzie, strzelił 2 gole i żadnego nie celebrował a i tak na niego buczą. To jest niesprawiedliwe.
Perełka z realmadryt XD ale to akurat od trolla. Oceny za mecz :
"2015.05.13, godz. 23:36, KaliBVB
Ronaldo 5 a reszta po 1.Gdyby wszyscy grali jak Portugalczyk to byłby pogrom.Tragedia !"
rysiek
EEE a Barca kiedy gwizdala na swoich? W tym sezonie raz na Alvesa, ktory krecil nosem na nowy kontrakt , a tak to nie przypominam sobie.
kamilo
Piwko dla niego to pewnie Picolo ;d
na devilpage akurat to sa trolle , ktore co jakis czas wracaja :D a ci z realu i barcy pisza "na serio".
MarcinQT
Ty wez , oni jutro maja na 12 do szkoly na zajecia zintegrowane i musza sie wyzyc na stronie :)
a ten smiezsny chlopiec od pilek niech dziekuje bogu, ze to byl Evra a nie Hazard, bo dostalby kopa karate
;]
grzegorz1211
Zjechalbym Vidalowi i Pogbie, bo grali srednio.
a ronaldo 7 to nie wiem, za co dostal, koles nie ma pojecia o pilce ten Murawski. Ale sie przyzwyczailem, niestety czasem komentuje mecze Barcy.
marimoshi
"Gdyby nie pech z Monaco, zabraklo 2 minut" :D:D
Murawski w studiu zaraz sie pobeczy haha. Ledwo co z siebie slowa wydaje, taki rozhisteryzowany po porazce swojego klubu.
Najbardziej rpzehajpowany to jest vidal. Nic nie daje poza bieganiem.
danielosik
Pogba za wczesnie wrocil po kontuzji. Na final bedzie gotowy , to i zagra pare razy lepiej ^.^
arsenallord
Tez myslalem , ze Morata to drewno , ale olsnil mnie w dwumeczu. Byl kapitalny. Sto razy lepszy niz ten caly karnialdo .
Witowo95
A wiesz, ze negro to "czarny". Mowi sie negro pants, jako "czarne spodnie" ; ) Ale evra buraczek ma kompleksy.
ronaldo znowu pokazal, ze jak mu ktos patelni albo karniaka nie da, to sam nic nie wykreuje. To ma byc niby poziom Messiego? Z czymdo ludzi ;)
marz2
Real bez Modricia to pilka dno angielska , czyt. wrzutki, wrzutki, wrzutki , jeszcze raz wrzutki i symulki. Wcale nei byli faworytem.
No i sprawiedliwosci stalo sie zadosc! Nawet karny z dupy nie pomogl :) Super final. Marzenie, jak pisałem po losowaniu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Haha, widzieliście to xd?
vine.co/v/eKYijOmA9Fu