Komentarze użytkownika FabsFAN

Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 556 z 635 (komentarze od 22201 do 22240):

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 21:44

OFFO
W sumie w ARsenalu to jest tylko 1 top class - Alexis. Cala reszta jest wyraznie gorsza.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 21:35

Kurcze, to obwinianie Papy jest niezdrowe. Przypomina mi sie Rayo Vallecano, ktore w tamtym sezonie gralo dobrze, ale pilkarze walili indywidualne babole. Troche inna skala klubu, ale w ARsenalu jest pdoobnie. Patałachy graja na boisku jak panienki i obrywa sie trenerowi. CAzorla nie mogl seiro trafic na 1-0???? Szczesny znowu musial sie popisywac i stracic bramke? Ten koles to jest porazka. Po raz kolejny zawala jakis mecz. Dobrze, ze to tylko 1 ligowy a nie 1/8 LM, bo gdyby przegrali 2-0 z Monaco, to juz by nie odrobili w dwumeczu.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:58

Coq mnie dziś zaimponował. Najlepszy z Arsenalu. Bezapelacyjnie.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:41

Dawid
Haha. Chelsea ma 10x lepsza kadrę od Arsenalu. Przestancie wszystkim wmawiac, że Arsenal ma takich dobrych pilkarzy, bo to nieprawda.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:38

Gozdzik
Dobra, będę trzymał kciuki za Diabiego i Wislhere'a i wierzył , że stworzą zabojczy środek. Na skrzydle będzie pomagał im özil.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:33

Na wilshere'a i ramseya bym nie liczył . To zlamasy. Opieranie na nich gry to jak liczenie na sturridge'a.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:13

Patrzcie na klepe Tottenhamu. W Arsenalu kazdy zaczyna akcje od prowadzenia piłki jak jakieś lamusy.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:07

Kane asysta!

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 20:03

Simao12
Chciał żebyś powiedział "naprawdę" ;)

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:59

Pfff Fazio przecież trafił w piłkę.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:56

Michalm1
Mnie irytuje trochę tym jaraniem się jego Hazardem.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:53

Najprostszy gol, jaki można strzelić. Kontratak.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:48

Powiem wam, że tak teraz myślę o tym maratonie Arsenalu i kanonierzy zdobyli 2 razy więcej punktów niż się spodziewałem, więc jestem zadowolony.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:45

Paniu76
Ja o Bale'u nic nie piszę, bo jako fan Barcy zostanę posadzony o subiektywizm.

Ale przychylAm się ku temu , co napisałeś.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:43

Hurricane . Więcej nie trzeba dodawać.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:41

W ogole w Chelsea trochę za mało docenia się Matica, który jest ich najlepszym piłkarzem.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:39

Paniu76
Nie zgadzam się. Alexis oraz Neymar mają lepsze wykończenie i wizję gry od Hazarda.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:36

Ooo oscar wyoutowal. Najgorszy na boisku. Chlopina też strasznie wyhajpowany.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:34

Michalm1
Jak napiszesz niepochlebnie o Hazardzie, Szczesnym albo kimś z Arsenalu , to się osmieszasz... Co za ludzie tu siedzą. Zapatrzeni w niektórych zawodników.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:30

Ja od Hazarda stawiam wyżej nawet Neymara, którego nie za bardzo lubię.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:26

Michalm1
No pisałem wiele razy że jest przereklamowany. Najwięcej udanych dryblingow w Europie.... 4/5 do boku, nic nie dające.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:24

Chodzi o zaangażowanie i umiejętności. Hurricane zjada każdego napastnika Arsenalu, Townsend jak Ox, jeździec bez głowy ale jest Eriksen i chadler, którzy coś dają.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:19

Hurricane genialny kocur.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 19:01

Kane super gracz. Szkoda ze gra w kogutach.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 18:58

Oglądam tottenham i oscAr to jest taki slabiak ze nie wiem. Hurricane standardowo najlepszy.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 17:48

Wiecie jaka jest różnica między Bellerinem a Debuchym? Hector przynajmniej pomaga coś z przodu.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 17:42

Solidny to był Bac. Debuchy = średniak.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 17:39

Oglądam ten mecz i po raz kolejny mogę stwierdzić, ze do wymiany sa : szczesniak, per, debuchy, gibbs, środek.

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 17:31

Ale Debuchy to jest slabiak...

Komentowany temat: NieSzczęsny Arsenal przegrywa z Southampton 0-2 01.01.2015, 17:20

Debuchy jest gorszy od Sagni. Szkoda ze oddali Baca. Mimo ze go nei lubie, to prezentuje o wiele wyzszy poziom.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 16:56

Czeczenia
Uważaj bo jak napiszesz ze Szczęsny to średniak to będzie lincz od całego k.com

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 16:37

Szczęsny i jego wyjścia to jest najgorsza zenada. Dobrze ze chociaż nie faulował bo byłoby 11vs10 w dodatku. Najlepszy bramkarz BPL? Następny żart proszę -.-'

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 16:35

Brawo brawo brawo. Kompletna porażka ta obrona. To nie był samoboj.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 16:29

Jak dla mnie póki co najgorszy Ox i debuchy. Najlepszy coq.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 15:37

Ale sędzia owalil Stoke. Imo tam był ewidentny karniak.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 14:37

Panowie, dopiero wstalem i mam pytanie. Czemu nie ma bojanka?

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 00:52

danielosik

youtube.com/watch?v=lam8ztcuT3c

wspomnienia xD

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 00:46

Gryzek
To masz super, ja swojego musialem caly dzien uspokajac bo idioci nonstop strzleaja jakims syfem. Powinni wprowadzic zakaz tych petard az do 22 czy ktorejs , bo tylko glowa boli.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 01.01.2015, 00:40

Nigdy nie zrozumiem puszczania tych fajerwerek. Nie dość że to głośne, psa mi denerwuje to w dodatku może być niebezpieczne. Dźwięk karetki w sylwka to miód dla moich uszu.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 31.12.2014, 18:21

Ja polecam finlandie porzeczkowa że sprite'em w szklance pół na pół. Łatwo wchodzi i smak znosny ;d

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady