Komentarze użytkownika FabsFAN

Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 557 z 635 (komentarze od 22241 do 22280):

Komentowany temat: Wenger o nurkowaniu 31.12.2014, 14:15

jakby karali za symulki to ronaldo by meczu w sezonie nie zagral >.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 31.12.2014, 01:03

Wgl za oknem mam orlika i cZasem podgladam jak grają. Prawie same drewna typu kick run i strzel jak najmocniej ( często potem biegają po piłkę na rondo). Jest też pewna zasada jak ocenić umiejętności grajka bez ogladania jego gry. Im bardziej jaskrawe buty tym gorszy zawodnik ;) sprawdza się w 90% przypadków.

Komentowany temat: Udanie rozpocząć nowy rok, Soton vs Arsenal 31.12.2014, 00:58

Ja do bodajże 12 roku życia grałem tylko na małym betonowym boichu albo piachu. To dało mi skilla.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 31.12.2014, 00:22

Już nadchodze z pomocą. Brakuje ikry i ulanskiej fantazji. Wszystko jest schematyczne.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 31.12.2014, 00:21

Marzag obudz mnie jutro o 8 zanim wyjdziesz do pracy.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 31.12.2014, 00:15

Thide
Sylwester z k.com i call of duty xD ja jutro będę pisał pracę że wstępu do prawoznastwa ;/

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 23:53

Marzag
Sterling nie dostał zawieszenia?!?! Serio? Cisse 3 mecze ( jeszcze pprzeprosił) ale reprezentantom anglii można więcej ;\

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 23:35

Shark31
Akcje z klepy? Messi vs Panathinaikos.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 23:34

Zostawcie zwirka w spokoju. Popełnił błąd ale każdemu się zdarzy. Poza tym wkurzyl się bo ten obrońca mógł uszkodzić Oliego i bramkarza.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 13:06

Wiecie, jaka zauwazylem mala analogie w sytuacji balota i Torresa?

Zarowno bario jak i Torres sa juz skonczeni. Roznica jest jednak taka, ze Torres wygral w karierze wszystko i gral wysmienicie, a bario nigdy nic nie pokazal. Ot taki wypomowany wieczny talent.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 12:50

Kanonier
Chyba z goli a nie okładki. Adriano w swoim czasie to był istny dzik, genialny napastnik.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 30.12.2014, 10:48

Nie dla Cavniego. W psg gra jak lamaga.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 22:54

Pisałem jeszcze o lysym a ze zobaczyłem koment Dancera to chciałem spytać ^^ zdanie nie było dla mnie wystarczająco ostre.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 22:49

Aaron
Czemu?

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 22:48

Ja chce tylko i wyłącznie Kondogbie .

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 22:45

Dancer
Co rozumiesz przez to jakby był Messim? Ze Messi się tak zachowuje czy wysokie ego Sterlinga?

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 22:39

Fede wyłączył Sterlinga dziś z gry. Szkoda ze łysy gra w pomocy bo jest 12 piłkarzem czerwonki.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 22:27

Łysy potwierdził super formę. Kurna parodia gracza, Cleverley jest od niego lepszy. Co za dno.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 22:24

Ale shelvey to zerowiec. Nie chciało mu się lysego zada ruszyć przy golu.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 17:48

shark
Ten Pardew to official?

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 17:47

ROYAL87
Krzysio Bandych juz od dawna jest odpowiedzialny za Magazyn LM i czasem komentuje włoską . Tez bardzo lubie jego glos, jest taki wywazony i spokojny:D A moj ulubiony komentator to Rafał Wolski, ktory nawet na tragicznej polskiej lidze robi widowisko.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 14:30

Wgl ktoś interesuje się ligue 1?? Co się stało Kondogbii dokładnie??
Ja uważam ze to pewniejsza inwestycja niż carvalho który nawet nie gra w słabej kadrze.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 14:26

Stoke wygra i Bojan będzie kręcił Evansa i i mcnaira . Liczę na jakieś dwa zerko dla rzeznikow.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 29.12.2014, 12:41

Panowie, zapomniałem napisać to wczoraj.

Muszę odszczekać to, co mówiłem. PRzewidywałem porażkę Arsenalu, ale na szczęście stało się na odwrót.

Teraz pytanie mam
Czy Morgan będzie mógł zagrać z Arsenalem?

Poza tym, jesli Stołki się zepną i Arsenal, to jest szansa na dogonienie menchiego junajted!:D

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 20:09

Mourinho : "Jest kampania przeciwko nam. Sędziowie nie chcą nam dawać karnych." Zaczyna się xD

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 20:08

A ogladal ktos Newcastle? Strasznie podobal mi sie po raz kolejny Ayoze Perez. Widac ze talenciak.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 20:06

gunners007
Ja sie nei sugeruje ankiety MOTM, bo np. na stronie lfc.pl zostal nim Skrtel po meczu z Arsenalem, mimo ze zawalil 2 gole.

Komentowany temat: Świetne widowisko na Upton Park, WHU 1:2 Arsenal 28.12.2014, 19:59

Panowie, pytania mam. Nie mialem jak obejrzec meczu. Zatem :
1) Kto najlepszy w ARsenalu?
2) Jak zagral Song?

Komentowany temat: Pójść za ciosem: West Ham vs Arsenal 28.12.2014, 14:48

Hurricane dołącza do grona moich ulubionych piłkarzy.

Komentowany temat: Pójść za ciosem: West Ham vs Arsenal 28.12.2014, 13:57

skrobinho
Barcelona zrobilaby interes zycia, kupujac Llorisa. Ale dyrektorem sportowym jest tepy kolek , idiota i baran.

Komentowany temat: Pójść za ciosem: West Ham vs Arsenal 28.12.2014, 13:55

De gea jest przehajpowany, bo wyjal 3 strzaly, ktory szly prosto w niego.

Komentowany temat: Pójść za ciosem: West Ham vs Arsenal 28.12.2014, 13:54

Neuer > Kurtuła > Lloris.

Moj top.

Komentowany temat: Pójść za ciosem: West Ham vs Arsenal 28.12.2014, 13:50

Lloris to jest top swiatowy. Lepszy niz De Gea moim zdaniem.

Komentowany temat: Niepotrzebna nerwowa końcówka, Arsenal 2-1 QPR 27.12.2014, 17:54

Grał ktoś w grę planszowa Kolejka? Jakie odczucia?

Komentowany temat: Niepotrzebna nerwowa końcówka, Arsenal 2-1 QPR 27.12.2014, 15:32

pauleta19
Jenki w WHU przejal skille MEssiego ;d

Komentowany temat: Niepotrzebna nerwowa końcówka, Arsenal 2-1 QPR 27.12.2014, 15:21

Dobrze, ze Jenki nie zagra. w WHU prezentuje sie naprawde solidnie.

Komentowany temat: Neil Warnock zwolniony z Crystal Palace 27.12.2014, 14:44

slabiak. to byla kwestia czasu.

Komentowany temat: Maraton czas zacząć! Arsenal vs QPR 26.12.2014, 16:24

Brawo armstrong. Żałośni sa ci młodzi angole.

Komentowany temat: Maraton czas zacząć! Arsenal vs QPR 26.12.2014, 16:15

Żal karny..-.-'

Komentowany temat: Maraton czas zacząć! Arsenal vs QPR 26.12.2014, 15:10

Niby wolalbym abe chelska przegrala, ale lepiej zeby urwali pkt WHU, bo Arsenal nie ma szans na majstra.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady