Komentarze użytkownika FilipCz
Znaleziono 2618 komentarzy użytkownika FilipCz.
Pokazuję stronę 1 z 66 (komentarze od 1 do 40):
Saliba z golem na MŚ, o tak. Dopiszcie do statystyk.
Zalosna ta powtórka karnego
Co tu sie stalo
Jesli dzis Francja zagra bardzo dobry mecz i wygra z Senegalem to utwierdza mnie w przekonaniu, że są w stanie zdobyć mistrzostwo. Zobaczymy.
Ale Ci komentatorzy sa przywaleni, jakby mogli to by w nie powiem co zrobili tej Hiszpanii, nie ma czym sie podniecać, a oni przeżywają i jeszcze ich tłumacza, ze grają na luzie jak na treningu.
Come On CPV!!
Nawet fajnie Szwedzi zagrali, nie spodziewałem się.
Jeden z najsłabszych meczów poki co.
Kiedyś Holendrzy kojarzyli mi się z fajną grą do przodu, dziś strasznie powolni są i kaleczą
Tak sie strzela
Niby 5:1, ale cienkie te niemcy jak sik węża. Jak dla mnie to nie mają zbyt wielu ciekawych zawodników.
@pablofan: jesli dziś z kukuryku strzeli hattricka to może tak być
Kozacko
Aż miło patrzeć na taka grę Maroko
Katar gol i bardzo dobrze. Szwajcaria dzisiaj beznadziejna, chcieli przechodzić ten mecz.
Zrypalismy na własne życzenie, ich bramkarz to najsłabszy punkt, wystarczyło troche odważniej zagrać i skończylibysmy spotkanie w 90minut. Co do karnych, wystarczyło trafiać w bramke i byłoby 5:4. Szkoda tej szansy, nie widomo czy następna bedzie tak szybko
Wielką szkoda
Dlaczego?
Saka do zmiany
Żadnej składnej akcji z naszej strony i keszcze masa błędów. Tylko cud może nas uratować
Smutno mi
Raczej to przegramy
****oza, niestety nie istniejemy. Jeszcze wyleci
Sędzia menda, ale sami sie prosimy
No I mamy efekty
Sędzia zaczyna aktorzyc,nie jest dobrze
Doigrał sie. Sędzia ma rację niestety
Przedłużamy caly czas, nie dziwię sie sędziemu, gramy wielkie gowno, ale jesli to wygrają to im wybaczę:D
Kai
COYG! Tylko zwycięstwo! Proszę zróbcie to!
Thierry :)
The killers heh, z 20 lat temu hity
@vitold napisał: "Proszę : 200 lajkow i znikam ze strony"
Oby się udało.
Poki co flaki z olejem jak w większości naszych meczów w tym sezonie :D
Pokaza jak sie Arsenal cieszy na tym kanale multiligi canal plus?
Teraz drugi sklad na CP, a potem po upragniona LM!!
Mistrz
Ależ emocje 《3
Faul i tyle. Oddać punkty
***** mać
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Taki napisał: "@Theo10 napisał: "Wolałbym szukać ruchów transferowych ala Cherki"
Ja też ale nikogo takiego nie znam.
A Ty znasz?"
Np. Cherki.