Komentarze użytkownika Gofer999

Znaleziono 15866 komentarzy użytkownika Gofer999.
Pokazuję stronę 278 z 397 (komentarze od 11081 do 11120):

Komentowany temat: Niepotrzebne potknięcie: Arsenal 1-1 Crystal Palace 17.04.2016, 18:53

Co tam.? :)

Komentowany temat: Nie ma miejsca na błędy: Arsenal vs Crystal Palace 17.04.2016, 16:21

Teraz sędzia chyba oddał karnego... ten gościu powinien przejść na emeryturę.

Komentowany temat: Nie ma miejsca na błędy: Arsenal vs Crystal Palace 17.04.2016, 16:20

Hahahaha. Karny.xD

Komentowany temat: Nie ma miejsca na błędy: Arsenal vs Crystal Palace 17.04.2016, 16:17

Sędzia konsekwentny w choj. Nie ma co.

Komentowany temat: Nie ma miejsca na błędy: Arsenal vs Crystal Palace 17.04.2016, 16:16

@Kredens; Wyjdź.

Komentowany temat: Nie ma miejsca na błędy: Arsenal vs Crystal Palace 17.04.2016, 16:12

Oho. nie wiem czy dla nas to dobra wiadomość.

Komentowany temat: Nie ma miejsca na błędy: Arsenal vs Crystal Palace 17.04.2016, 15:08

@TerrorMachine; Aaa to sorry. :)

Komentowany temat: Nie ma miejsca na błędy: Arsenal vs Crystal Palace 17.04.2016, 15:03

Widzę że ktoś tutaj nie potrafi rozpoznać żartu. :)

Komentowany temat: Nie ma miejsca na błędy: Arsenal vs Crystal Palace 17.04.2016, 14:52

Spokojnie Lisy jeszcze spuchną i Arsenal wygra mistrza... a nie to już finish sezonu.xD

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 21:16

Iiiiii po meczu. ;)

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 21:13

@MaciekGoooner; Dobry kanał podałeś. Dzięki. :)

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 20:50

@MaciekGoooner; Ale powiedz mi tak szczerze. Wierzysz w to że Clippers mogą coś namieszać w tym roku w PlayOffs? Bo według mnie mogą powalczyć z GSW, ale musieliby wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. No i mają większe szanse coś zdziałać niż taka Oklahoma.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 20:47

@Qarol; Chyba się za bardzo wstydzi udzielać na tym forum.hahah

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 20:40

@Qarol; O czekaj, zawołam dziewczynę, ona jest fanatyczką ręcznej, może z tobą pogada.xd

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 20:34

@MaciekGoooner; Nie wiem dlaczego tam obok Griffina napisałem center.hahaha. Ale oczywiście rozumiesz że to pomyłeczka była i chodzi mi generalnie o wysokich graczy. :)

Dlatego napisałem, trochę inaczej to widzimy. Co nie znaczy że uważam że się mylisz, po prostu postrzegamy pewne rzeczy inaczej. :)

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 20:13

Btw. coś do pośmiania się. ;)

youtube.com/watch?v=bWh_bj5mprw

youtube.com/watch?v=8BjhfwVY_p8

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 20:10

@MaciekGoooner; Generalnie to mam nadzieję że jest to raczej przyjacielska konwersacja. :)

Napisałem że na razie Griffin jest bardzo dobry (w sumie o to to też nie jest obecnie trudno), ale preferuję centrów bazujących na dobrym wyszkoleniu technicznym niż na warunkach fizycznych. I wiem że ma większego skilla niż Howard, przynajmniej próbuje pracować nad sobą, ale wolno mu idzie coś (pewnie przez kontuzje).

Drummond, Jordan są właśnie tylko dobrzy, a mogliby być wyższej klasy zawodnikami. Whiteside to dla mnie ciężki temat bo tak na prawdę nie wiem co na razie o nim sądzić.

Chris Paul to jest mistrz pod względem floppów. ;)

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 19:56

@MaciekGoooner; Powiem tak, bycie jednym z topowych centrów w NBA obecnie to żadna sztuka bo po za DMC i M.Gasolem to próżno szukać innych dobrych centrów. Griffin natomiast dla mnie jest zawodnikiem który polega tylko i wyłącznie na swoich świetnych warunkach fizycznych, teraz jest bardzo dobry, ale kiedy mu tego zabraknie to skończy podobnie do Howarda, który obecnie nie oferuje Houston zupełnie nic. No i nie lubię Clippers za to jak w każdym meczy floppują ile się da.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 19:48

@thide; Czeka cię świetlana przyszłość jak znajdziesz wytwórnię która w ciebie zainwestuje.xD

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 19:43

@MaciekGoooner Oj tam oj tam.;). Ty jesteś ich kibicem a ja jestem kibicem Sacramento, także będziemy mieli różne opinie na ich temat.xD

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 19:35

@MaciekGoooner; LA Clippers są przereklamowani. A w szczególności Jordan i Griffin (chociaż jego można tłumaczyć kontuzjami które troszkę spowalniają jego rozwój). ;)

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 10:22

@macc; Ja to widziałem, ale nigdzie powtórki nie mogłem znaleźć. Dalej nie mogę. xP

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 10:02

@Fanatic Weź najlepiej zobacz powtórkę. Dokładnie tam widać co zrobił Pique.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 00:01

@pauleta19; Dzięki, jednak równy z ciebie gość.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 14.04.2016, 00:00

@pauleta19; Ci sami komentatorzy uważają że Iniesta nie powinie dostać czerwonej, ani Suarez czy Neymar za ich zachowanie.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 23:59

@pauleta19; Honor nie pozawala ci napisać czegoś w stylu: "Sorry chłopaki, myliłem się, macie rację."?

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 23:58

@pauleta19; Ciężko jest przyznać rację komuś innemu i przyznać się do błędu.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 23:52

@Rafson95; Spoko, on ci już na to nie odpowie. Jedynie stwierdzi że to jest statyczne ujęcie i nie przedstawia w dynamiczny sposób tej całej sytuacji.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 23:47

@pauleta19 Ok, na tym co wrzuciłeś możesz zobaczyć to samo, z większej ilości ujęć, które wskazują co tam się stało.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 23:43

@pauleta19; Ojejciu mistrzu, sorry za quality. Ale ono i tak nie przeszkadza w tym żeby dostrzec to co tam się stało.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 23:40

@pauleta19; I co wciąż twierdzisz że Pique przez przypadek wylądował na nodze przeciwnika?

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 23:38

Sytuacja z Pique i ewidentny rzut na nogi rywala.

youtube.com/watch?v=V3ldCe6FsIA

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 23:30

@pauleta19; Mówisz że się poślizgnął? aha.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 23:24

@pauleta19; Piqe rzucił się na nogę piłkarza Atletico, powinien być tam karny.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 22:44

Tak jest. Szkoda że w Arsenalu trener i piłkarze nie mają takich wielkich jaj jak Simeone i spółka.

Generalnie sędzia dzisiaj co wyprawiał to komedia. Tak bardzo starał się pomóc Barcelonie.xD

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 22:20

Super, Neymar zrobił to samo co Suarez i też w sumie bez kary jakiejś poważnej.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 13.04.2016, 21:14

Karny dla Atletico powinien być.

Komentowany temat: Mirror: Southampton zdeterminowany, by pozyskać Oxa 13.04.2016, 20:27

Oddać go za dobre pieniądze. Ani to dobre, ani to zdrowe.

Komentowany temat: Arsenal obserwuje gracza Juventusu 11.04.2016, 22:12

Nie. Nie. Nie. Wolę tego Omańczyka który wciąż jest u nas na testach i coś ich przejść nie może.

Komentowany temat: Wielkie derby, koniec marzeń. West Ham 3-3 Arsenal 10.04.2016, 16:37

@@mistiqueAFC; A kto będzie kontrolował czy Dancer multikonta nie zrobił? Czy dał słowo honoru?xD

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady