Komentarze użytkownika Gunnerrsaurus
Znaleziono 13348 komentarzy użytkownika Gunnerrsaurus.
Pokazuję stronę 305 z 334 (komentarze od 12161 do 12200):
Ja wiem, ale nie rozumiem dlaczego niektorzy za nim tak placza i zasypuja Dancera dziwnymi pytaniami. Bylo minelo, dostal bana to dostal, nawet lepiej, bo moim zdaniem byl zwyklym prowokatorem
Ale zastanowcie sie, czy na tej stronie pitrzebni sa fani chelsea wypisujacy jakies glupoty?
Gnabry sie strasznie marnuje
Gnabry sie strasznie marnuje
Prosisz sie o bana :-)
Czyli jego klub naciska na transfer do nas? Nie trzeba sie bylo tak spieszyc z Elnenym to bysmy mogli go kupic. A w takiejsytuacji to Wenger go nie kupi
Wenger to mowi, ze kazdym sie interesowal. Ibra, Messi itd
Co z tym Xhaka, dzialamy cos w tej sprawie?
L
Wenger chyba chce go przeniesc na srodek obrony, fajnie by bylo, jakby przedarl sie do pierwszego skladu
Afganski
co ty opowiadasz?
To bedzie dobry mecz, juz nie moge sie doczekac
AlexVanPersie
myslisz, ze to ox blokuje te transfery? Moim zdaniem pieniadze, ktorych Wenger nie chce wydawac. Musi byc bardzo duza promocja, zeby zdecydowal sie na kupno klasowej swiaty zawodnika
A jak sie dostanie tutaj bana, to mozna zalozyc kolejne konto z jednego komputera?
Wydawalo sie, ze w Liverpoolu bedzie nadmiar swietnych napastnikow, a tymczasem Klopp na ataku wystawia Firmino
Z Alexisem to jeszcze nie ma tragedii, niektorym to kontuzje sie przeciagaja po pare miesiecy, a jemu raptem pare tygodni
Dobrze sie zapowiada dalsza czesc sezonu
James grzeje ławę w Realu? Może warto się po niego zgłosić, bardzo chciałbym go w Arsenalu
kamilo_oo
Możesz mieć rację, poza tym nacisk samego zawodnika, żeby zagrał też może być bardzo duży i Wenger pęknie :D
To i tak dziwne zachowanie Wengera, zazwyczaj straszył rywala Sanchezem, nawet jak nie planował wypuścić go w pierwszym składzie.
On nadal gra w piłkę? ;o
On nadal gra w piłkę? ;o
Myślę, że spełnił oczekiwania, nie przychodził jako gwiazda, tylko jako przeciętny obrońca i tak gra
Myślę, że spełnił oczekiwania, nie przychodził jako gwiazda, tylko jako przeciętny obrońca i tak gra
Wątpię, że odejdzie z borussii, ale przydałby się, bo podczas kontuzji Sancheza wszyscy wyrywamy sobie włosy z głowy patrząc na grę Theo.
Wątpię, że odejdzie z borussii, ale przydałby się, bo podczas kontuzji Sancheza wszyscy wyrywamy sobie włosy z głowy patrząc na grę Theo.
Myślę, że nie ma co się sugerować pozycją Chelsea w lidze. Nadal mają dobrych zawodników, na mecz z nami wyjdą z zupełnie innym nastawieniem i wszystko się może zdarzyć.
Byłbym za tym, aby Sanchez rozpoczął spotkanie z Chelsea na ławce, aby nie ryzykować nawrotu kontuzji, ale jak sobie pomyślę, że wtedy na lewym skrzydle grałby Walcott, to...
Per swoimi klamstwami otworzyl nam oczy. Dziekujemy :D
Dzieki kanonier, wlasnie potrzebowalem.
Co ty, z lekcji pamietam, ze kiedys tez byly zapozyczenia. Makaronizmy itp
Panowie, a mowi sie zostalo mi 5 meczy, czy meczow?
Bmwz5
tak Ci to przeszkadza?
Co to za Ojo strzelilo?
Chlopie, masz jakas ksiege z cytatami?
Teraz juz nie mozna miec pewnosci, ze bedzie z niego dobry zawodnik, raczej nie mamy powodow do radosci.
Co za czasy, ox najlepszy w meczu, na 3. Miejscu Frimpong, lepiej nie pytac jakim skladem wtedy gralismy.
Simpllemann
brzmi powaznie, myslalem, ze to jakies bardziej amatorskie rozgrywki
Uu, ale Juve na 2. miejscu w Serie A, to już nie to samo po odejściu Pirlo i Teveza
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Serrio bronicie tego kibica cfc? Po co on tutaj w ogole konto zakladal?