Komentarze użytkownika Gunnerrsaurus

Znaleziono 13348 komentarzy użytkownika Gunnerrsaurus.
Pokazuję stronę 309 z 334 (komentarze od 12321 do 12360):

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:38

Eej ludzie co wy o remis sie modlicie? Ten mecz jest do wygrania. Trzeba wierzyc w Arsenal. COYG

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:37

Pamietac jak Depaya nazywali nowym Ronaldo?

Komentowany temat: Odprawić Czarne Koty z kwitkiem 17.01.2016, 16:36

Gdzie ja pisze

Komentowany temat: Odprawić Czarne Koty z kwitkiem 17.01.2016, 16:33

Wolalbym chyba Elnenego zamiast Flaminiego

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:32

Jaki ten Rooney jest slaby... Lepiej gral jak mial 17 lat

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:30

pumeks

Skoro wszedzie tak piszą to moze cos w tym byc.

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:28

To bedzie szybki mecz, akcja za akcje bo nie mamy w srodku pola kogos, kto by regulowal tempo jak Cazorla czy Ozil

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:27

Raporty zdrowotne w Arsenalu nic nie znacza. Wenger powtarza od 2 miesiecy, ze Sanchez niebawem wroci...

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:26

Chyba Wengerowi podobala sie gra oxa z Sunderlandem w pucharze i bedzoe go wystwwial na srodku.

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:25

Flamini, Chambo i Walcott to chyba poziom championship

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:24

Teagicznie ten sklad wyglada

Komentowany temat: Składy: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:23

Sanchezem to Wenger tylko straszy rywali.

Komentowany temat: Składy: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:22

Ciekawe jak sie skonczy ta "drobna" kontuzja. Mam nadzieje, ze nie skonczy sie 3- miesieczna przerwa.

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:10

Chcę was pocieszyć, że Stoke gra bardzo ostro i Ozil i tak by się nam nie przydał. Wyjdzie w pierwszym Elneny, będzie musiał udowodnić swoją wartość i strzeli gola w debiucie, a Arsenal odniesie pewne zwycięstwo.

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:06

wnw46
Co ty opowiadasz, nasi zawodnicy nie są zbyt samolubni. No może Sanchez, ale on teraz nie gra, więc nie wiem skąd ten pomysł.

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:05

Mnie to dziwi to, że LvG wystawia prawego obrońcę na lewym skrzydle, a lewego pomocnika na prawej obronie...

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:04

Podobno ma nie grać

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 16:00

Coo z Ozilem? Dlaczego piszecie, że może nie zagrać? Ostatnio z Live niby nic nie pokazał, ale jednak wolałbym go zobaczyć dzisiaj na boisku.

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 17.01.2016, 15:59

Liverpool gra dzisiaj podobnie, jak z nami ostatnio.

Komentowany temat: Debuchy: Muszę odejść 17.01.2016, 15:59

Zgadzam się z tobą Debuchy

Komentowany temat: Borussia otwarta na sprzedaż Xhaki 17.01.2016, 15:58

Moim zdaniem to Wenger kupując Elnenego zakończył takie spekulacje, ale jednak nie.

Komentowany temat: Borussia otwarta na sprzedaż Xhaki 17.01.2016, 15:57

Nie mówię, że nie masz racji, ale powiedz szczerze ile razy oglądałeś jak gra Elneny, a ile razy widziałeś Xhakę?

Komentowany temat: Wenger nielubiany na Britannia Stadium 17.01.2016, 11:22

Pokażemy im na boisku

Komentowany temat: W grę wchodzi tylko zwycięstwo: Stoke vs Arsenal 16.01.2016, 22:45

Interesuje się ktoś tutaj boxem? Ten Wilder to jest zawodnik z najwyższej półki, czy po prostu taki co umie show zrobić?

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 16.01.2016, 19:08

Redzik
Nie można zakładać, że przegramy

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 16.01.2016, 19:07

A co do tych pieniędzy to mogliby jednak w anglii zrobić trochę większe różnice, żeby te drużyny co łapią się do LM dostawały prawie tyle co Real i Barca, może w końcu by coś osiągnęły w Europie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 16.01.2016, 19:06

Moim zdaniem był karny. Cissoko dotkął piłkę ręką, którą zasłaniał twarz, ale później jeszcze zagarnął ją drugą ręką. Przyjrzyjcie się dokładnie

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 16.01.2016, 18:49

niezależnie od wyników, każdy klub będzie miał z tytułu praw telewizyjnych zagwarantowany minimalny przychód w wysokości 99 milionów funtów. (sport.tvp.pl)

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 16.01.2016, 18:47

prawa sprzedawane są na 3 lata. 3 lata temu Premier League dostało łącznie ok. 5 mln funtów. Teraz dostali ponad 5 z rynku brytyjskiego, do tego dojdą jeszcze ze 3 miliardy

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 16.01.2016, 18:42

przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,premier-league-sprzedala-prawa-do-transmisji-za-ponad-5-miliardow-,artykul,541267,1,423.html

Poszperałem i wg tego za 3 sezony

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 16.01.2016, 18:37

Czy ja dobrze widzę? 5 miliardów? To jest na sezon, czy na jakiś dłuższy czas?

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 16.01.2016, 18:35

Ah ci sędziowie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 16.01.2016, 13:16

Widzę, że już zdobyliśmy mistrzostwo :D

Komentowany temat: Debuchy blisko Aston Villi 16.01.2016, 13:14

Moim zdaniem to jest bez sensu go wypożyczać, nie jest już młody, nie ma szans na grę u nas, więc trzeba go SPRZEDAĆ do póki jest coś warty.

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 15.01.2016, 20:51

lukasz845
To taki sport właśnie, oni muszą nakręcać publiczność takim zachowaniem, mnie też to śmieszy, ale to sprawia, że walkę trochę bardziej chce się oglądać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 15.01.2016, 20:48

Tutaj strata piłki jest prawie równoznaczna ze stratą bramki, serce może nie wytrzymać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 15.01.2016, 20:48

Nie mam nerwów do ręcznej

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 15.01.2016, 16:05

MarcinQT
Może i masz rację, możliwość zmiany belki bardzo usprawniła zawody, ale myślę, że organizatorzy tego nadużywają, a jest to denerwujące.

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 15.01.2016, 16:00

IAWT
Też lubię oglądać upadki skoczków, ale bałem się przyznać.

MarcinQT
Mogę się mylić, ale Gregor mimo upadku zajął wtedy chyba bardzo wysokie miejsce. Czy wygrał nie pamiętam.

Komentowany temat: Oficjalnie: Elneny Kanonierem! 15.01.2016, 15:58

Przepraszam:

youtube.com/watch?v=MiEVRKZBny8

Jak takie skoki mogą nie być emocjonujące?

A niżej dla lubiących powspominać. Łezka się w oku kręci.

youtube.com/watch?v=mABgfEhDJi4

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady