Komentarze użytkownika GunnersFan9
Znaleziono 8834 komentarzy użytkownika GunnersFan9.
Pokazuję stronę 123 z 221 (komentarze od 4881 do 4920):
Anglia: wiadomo;)
Hiszpania: Sevilla
Francja: Marsylia
Niemcy: Borussia
Włochy: AS Roma
Polska: Ruch Chorzów
;)
"Uważam, że wielcy piłkarze muszą okazywać szacunek wobec każdego przeciwnika. "
Evra swoją wielkość pokazał na MŚ w RPA.
co się dziwic,przeciez to fan Kogutów. Spadaj do kurnika jak coś Ci nie pasuje.
adipetre; - a co Ty prawnik jesteś? no to co tu jeszcze robisz? jak Ci się nie podoba to nie czytaj i nie rób zamętu na stronie.
Tidus45;- nas za to Nasri ma patent na United;> pamietasz te dwie piekne bramki na Emirates? czy jeszcze nie kibocowałeś United? Samir jest w fenomenalnej formie i liczę,że ze dwie wam puknie.... do przerwy;D
Nie wiem czy jest sens wystawiać jakby nie patrząc w słabszej formie Fabregasa na środku pomocy, gdzie równie dobrze można by tam ustawić Nasriego, który obecnie jest w fenomenalnej formie. Pozycja Samira to środek pomocy.Na skrzydle nie idzie mu już tak dobrze. Także wolałbym,aby Fabregas zaczął mecz na ławce rezerwowych, w jego miejsce wystawił bym Nasriego przed dwoma defensywnymi pomocnikami (Song,Wilshere). Około 70 minuty ściągnął bym jednego z defensywnych pomocników i wprowadził w jego miejsce Cesca, a Nasriego przesunął bardziej na skrzydło.
howareyou; - to,że był wyróżniająca sie postacia nie oznacza,że jest w formie. Porwaca do formy to się zgodze. Cały skład Manu grał słabo także nie dziwi fakt,że Rooney się wyróżniał.
paps; - ciekawe kto mu tyle bramek nastrzela? Rooney bez formy?
jogaBonito;- na wyjazdach gramy o wiele lepiej niż na Emirates.
tunio1927; 17 grudnia jeśli się nie mylę.
Tak naprawdę nie ma wielkiej różnicy czy ktoś wyszedł z 1 czy 2 miejsca. Z drugiego poza nami wyszedł AC Milan,Lyon,Inter, AS Roma czy też Maryslia. To nie są zespoły do bicia. Do lutego pozostało sporo czasu,także wszystko może się zmienić.
pięknie *****. Zaczyna sie II połowa a CI jak zwykle dupy dają po całości.
Denilson out w jego miejsce niech wejdzie Nasri na rozgywanie, a w miejsce Denilsona Walcott na skrzydło i tyle.Nie ma kto rozgrywać piłki na środku;/
Bardzo nudny mecz;/ nie wiem co się z nimi dzieje.Ataki powinny być wyprowadzane cały czas a doszło dotego,że Partizan zepchnął nas do defensywy.
bartoszek95;- brawo,dzięki temu już każdy dowiedział sie ile tak naprawdę masz lat;D
bartoszek95;- Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm) – poziom intelektualny charakterystyczny dla 12 roku życia.
czyli wszystko się zgadza hahahahaha
bartoszek95; - raczej jesteś debilem, bo jak sam przyznałeś te liczby to dzien i miesiąc urodzenia a w swoim profilu napisałeś datę 05.05. No chyba że nie potrafisz rozróżnić 5 od 9;]
Jak na razie jesteśmy najbrutalniej grającym zespołem w PL (31 żółtych i 4 czerwone kartki).
Mecz zaległy to nie jest mecz wygrany;) Chociaż patrząc na obecną dyspozycje Diabłów na wyjazdach wolałbym,żeby ich mecz sie odbył.
Dzisiaj obrona United to jedna wielka pomyłka.To samo moge powiedzieć o obronie Valencii. Jesli chodzi o atak, to United marnują takie sytuacje ze głowa mała. Oby nie stracili formy do 13 grudnia;D
To z tego,że United gra w wiekszości podstawowym składem.Chcą za wszelka cenę wyjśc z "1" miejsca w grupie.Mamy 83 minutę a oni tylko remisują z Valencia,która wyszła jakby nie patrzeć nie najmocniejszym składem.Poza tym te marnowane sutyacje przez zawodników United jak najbardziej mi się podobają. Chociaż nie zmienia to faktu,że napewno wyjdą innym nastawieniem na mecz z nami.
Dobrze,że United gra piach;) starają się na maxa i dzieki temu tracą siły;) o to chodzi;)
CharlieTheUnicorn;- dzisiejsza gra United wygląda bardzo podobnie jak nasza;) Bardzo dużo atakują, a Valencia przeprowadziła jedną,dobrą akcję i strzeliła bramke.Sam Drevniatov był dwa razy sam na sam z bramkarzem Valencii.
Channel - 90801 kanał na sopa. Po francusku,ale lepsze to,niż zacinanie;)
sebasz; - nie,nie trzeba być zarejestrowanym:) poczekaj chwilkę,aż wszystkie kanały się wyświetlą;)
mysoccerplace.net > 20:45 Manchester United - Valencia > LSH Footy 3 (Link#1)
Po polsku z n-ki;)
Amos w bramce United w dzisiejszym meczu O.o
bacary;- a no spoko, nie wiedziałem:)
bacary;- nie Manusite, tylko tribalfootball.com;]
Rio Ferdinand odpowiedział na wpis Jacka Wilsherea, który napisał na swoim Twitterze " Mamy Lidera". Zawodnik United napisał do wychowanka z Arsenalu ""Byłoby to osiągnięciem, gdyby był ostatni dzień sezonu. To wtedy byście zgarnęli tytuł ligi..Tik tak!"
zdołają wykorzystać*
piotr8989;- bramkarza, który od kilku sezonów psuje to, co jego koledzy z zespołu zdołaja wykorzystują, oraz jednego solidnego obrońcy.
Wolę Bendtnera. Duńczyk gra już w PL kilka sezonów a Urugwajczyk to wielka niewiadoma. W Eredivisie sobie strzela brameczki, ale to zupełnie inni poziom niż PL. Po co nam zawodnik,który potrzebował by dużo czasu na aklimatyzację? Liga holenderska jest ligą bardziej techniczną niż siłową.Także jestem na nie.
2-0 Babel;)
1-0 N'gog
co*
RahU; - a cp, jeśli nikomu nie uda sie prawidłowo wytypować wyniku i strzelca pierwszej bramki? Wtedy wygrywa osoba,która był najbliżej prawda? Ok a więc jeśli dajmy na to mecz zakończy się wynikiem 2-3 dla nas. Z jednej strony ktoś poda prawidłowy wynik,ale nie uda mu się wytypować strzelca pierwszej bramki, a z drugiej ktoś nie trafi wyniku, ale za to prawidłowo wytypuje strzelca pierwszej bramki.Co będzie bardziej brane pod uwagę? Wynik, czy strzelec?
CharlieTheUnicorn;- dokładnie tak;) Jeśli zostanie zawieszony to nie zagra z nami na Emirates;)
Świetny zawodnik.Stylem gry przypomina i warunkami fizycznymi Arshavina, tylko że więcej biega po boisku;D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Joker_224;- ci więcej można się dowiedziec,że Nani jest lepszy od Nasriego;] chyba w symulowaniu:P