Komentarze użytkownika Jogurt
Znaleziono 3502 komentarzy użytkownika Jogurt.
Pokazuję stronę 1 z 88 (komentarze od 1 do 40):
Dobra dobra, my ty transfery in, ale paru tez trzeba wyoutowac.
Jesus patrze na ciebie
@losnumeros napisał: "Tonali do UTD podobno
https://angielskieespresso.pl/post/188760/2026/06/06/premier-league-pelna-pomylek-tak-arsenal-skorzystal-z-bledow-sedziow/"
Akurat angielskie espresso to sciek ostatnio i wrzucaja kazdy news związany w premier league, niewazne od jakiego szmatlawca te informacje
Wogole nie wiem co sobie Arteta myślał sprowadzając Madueke. Na razie to nie pokazuje niczego szczególnego, jak Saka sie nie ogarnie to kolejny sezon zostaniemy z miernym Martinellim, Trossardem który gra w kratkę, starboyem i Madueke
Litości
Saka 4 celne podania w 83 minuty xD
Co za ****owy występ. Niech sie ogarnie bo niedługo ławka
@WygramyTo napisał: "Konate odchodzi z LFC
United blisko kupna Edersona z Atalanty
Szybko idą konkrety w tym roku"
Zawsze szybko szły.
Tylko nie u nas
no ale trzeba przyznac ze:
a) defensywnie top - PSG praiwe nic nie mialo
b) kvara top - saka ucz sie
mimo wszystko skrzydla najwiekszy zawod. Saka wolno i przewidywalnie.
pozniej Eze... no kurde wtf
chyba ide z psem. jak wroce to sie dowiem kto wygral
@Ranczomen napisał: "https://sport.tvp.pl/93369007/paris-saint-germain-arsenal-na-zywo-transmisja-finalu-ligi-mistrzow-online-live-stream-30052026-gdzie-ogladac"
ano tak xD
wywalilo mi strima
poratuj ktos
timber chcial maicona zrobic xd
@Adamarsenal1 napisał: "Arsenal starting XI vs PSG : Raya, Mosquera, Saliba, Gabriel, Hincapie, Rice, MLS, Ødegaard, Saka, Kai Havertz, Trossard"
Totalnie zaskoczył.
Liczyłem na Ricciego i Timbera
Jedyne czego sie boje w finale to tego ze będziemy biegac za piłką.
W sumie to pierwsze 20 min tak będzie wyglądać
Śmieszne jest to ze nam ujmują, ale jakby City zgarnęło majstra to by mowili ze Arsenal jak zwykle drugi i brawo City za końcówkę
wogole trzeba przyznac ze Iraola kozak, wisienki niepokonane od 15 spotkan
Wtf
Norgaard wystąpił w 6 meczach i jeszcze jeden przed nim. Oczywiście że dostanie medal.
Taaaak!
JA *******E TO SIE NIE DZIEJE
AAAAAAAA
Jak City wygra to nasi będą obsrani cały mecz.
Taka presję by dźwignął jedynie Bendtner
@Dzulian napisał: "Po co Burnley ma murować bramkę? Potrzebne są im punkty do utrzymnia?
1 pkt? 3 pkt? Oni są już pozamiatani. To jest inny etap sezonu.
Zresztą oni tak murowali przez cały sezon na wyjazdach, że stracili 45 goli w 18 meczach. Średnio 2,5 gola na mecz"
Dobrze ze im średnia trochę obniżyliśmy xD
Oni jeszcze grają xDD
Sorery panowie, gramy do strzelonej bramki przez Burnley
@ozzy95 napisał: "Które to już takie spotkanie w tym sezonie?"
Każde
Widzę że u nas standardowo xD każdy pisał że będzie 4-0 do przerwy ale jednak nasi zawodnicy lubią życie w stresie
Który kanonier dzisiaj leciał z żoną z Wrocławia na mecz?
niby whu spada ale kurczaki maja jeszcze mecz z cfc i evertonem
o kurde, barca ma u siebie bilans 18-0-0 i maja szanse na 19-0-0.
wiadomo ze liga farmerow ale wciaz to cos niesamowitego
alonso, ciekawe ciekawe.
swoje pokazal w bayerze, w realu na poczatku tez wygladalo to dobrze
jak beda go sluchac to bedzie ciekawie
to nie tyle karny co kartka + karny
przeciez city nie moze skonczyc sezonu tylko z kukuryku cap
@krzykus1990 napisał: "Chelsea 6 ostatnich finałów Pucharu Anglii przegrali to już niech nie robią cioru i siódmy wygrają!!!"
Jak to mówią - do 7 razy sztuka
@Dzulian napisał: "Po co Burnley ma murować bramkę? Potrzebne są im punkty do utrzymnia?
1 pkt? 3 pkt? Oni są już pozamiatani. To jest inny etap sezonu.
Zresztą oni tak murowali przez cały sezon na wyjazdach, że stracili 45 goli w 18 meczach. Średnio 2,5 gola na mecz"
moze im masz racje
@adek504 napisał: "Ale nie lamentujmy też, że stracimy te punkty"
ale ja nie lamentuje. ani nie popadam w hura optymizm.
ciezko nam sie strzela bramki zespolom ktore muruja bramke
@adek504 napisał: "A City że Spurs ledwo punkt wyciągnęli i co wynika z tej wyliczanki?"
ze nie przypisujemy sobie 6 punktow bez rozgrania tych meczow
@arsenallord napisał: "My do końca sezonu strzelamy 8 goli i nie tracimy nic."
panie, my z wolves ledwo wyciangelismy 4 punkty w obu meczach.
@Mastec30 napisał: "Gdzieś czytałem że to się ogólnie wydarzyło ileś miesięcy temu i nieprzypadkowo teraz to wyciągnęli"
Ciekawe czy to.prawda.
Jeśli tak to by tlumaczylo gorsza formę Leo
@arsenallord napisał: "Tak bym ustawił piłkarza sezonu w ofensywie. Jakieś inne propozycje?"
A bierzemy pod uwagę lige czy sezon?
Przeciez Martinelli w lidze mistrzów byl kozakiem
Trossard obudzil sie ze snu zimowego i zaczął grać.
Wogole to w szpitalu mamy 3 z 4 bocznych obrońców (nie licze MLS)...
Co za newralgiczna pozycja
Oczywiście że Bruno dostanie, a jak wyrowna/pobije rekord asyst to juz wogole
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nie chcemy ryzykować jego zdrowia od razu.
No tak, ryzykowac będą trochę pozniej xD