Komentarze użytkownika Koroniarz
Znaleziono 10968 komentarzy użytkownika Koroniarz.
Pokazuję stronę 240 z 275 (komentarze od 9561 do 9600):
Co Wy gadacie jak to bez Pera ? Nie może tak być !!!
Niuchacz3
Gnabry na podmęczonego rywala sprawdza sie, bo jest szybki i ma dobry drybling. Kotś pisał, że zapewne wejdzie ok. 70min i sie z tym zgadzam.
Niuchacz3
Z całym szacunkiem dla Gnabry'ego to nie jest narazie pilkarz na wyjsciowy mecz z MU
Co do meczu na OT to remis brałbym w ciemno, aczkolwiek widok ryja tzn. twarzy RvP jak Arsenal wygrywa- bezcenny
City dostaje LOL
nie ogladam meczu ale jak znam kfc to dostana karniaka w 90 min i soldado strzeli.
scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/s720x720/603160_803143386363646_242209708_n.jpg
Poldek czasu nie marnuje :p
ale zonk kurczęta dostają 0:1
No zdecydowanie nie !!! Znowu bedziemy czekać, że Real kogoś kupi to nam kogoś sprzeda, a Benzema nie jest warty takich pieniedzy.
Jeśli cena bedzie rozsadna i bedzie chciał do nas przyjsc to czemu nie ? Juz wole Chicharito niz drogiego i niepewnego Benzeme.
scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/577498_408922455904149_315921842_n.jpg
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/577498_408922455904149_315921842_n.jpg
Widzieli ?
A może Draxler ? Z tym, że trzeba wyłożyć za niego ponad 30 mln.
W ostatecznośći kogoś wypozyczyc, a w lato uderzyc po LS albo Benteke. Tylko kto nam wypozyczy kogos dobrego w styczniu ?
Wogóle ManU ma 100 razy lepszych piłkarzy i wogóle. Ja bym nawet tego meczu nie rozgrywał, bo nie mamy z ich super składem szans, mają Perszinga i Runeja, strzela nam z 10 bramek.
Oczywiscie zartuje (jakby ktos sie nie domyslil) :p
LOL tez dopiero teraz zerknalem a WBA prowadzi. Oby to wytrzymali !!!
Brawo Suarez!!!
Dajcie linka do maczu LFC, bym sobie gryzonia pooglądał :p
Jakoś za nim nie przepadam, ale do 10 mln można go brać o ile ManU sie zgodzi.
Wiadomo lepszy byłby Suarez czy Benteke, ale jak sie nie ma co sie lubi itd.
Zasłużenie. Aguero jest w gazie.
Najważniejsze, ze Flam zagra w środku z Arteta przez co Rambo bedzie mogl jeszcze bardziej podlaczac sie do ofensywy i pakować bramy :)
Co do Jacka to niech sie wyleczu do konca.
bla bla bla bla, jakoś mało mnie interesuje co Lewy ma do powiedzenia :) szczególnie po meczu z Arsenalem
Nie no to jakaś parodia, mam nadzieje, że Jacek i Kieran nie złapią jakiś urazów.
Bardzo dobry mecz w drugiej połowie, dziwie sie zluchajac eXpertow z nc+, że bvb bylo lepsze i ze wygral zespol gorszy. wtf ? Ale wiadomo o co im chodzi i mam ich gdzieś. Teraz wygrać z OM i remis z Napoli i wychodzimy z 1-szego miejsca.
PS. Czas na OT w niedziele. GO GO GUNNERS !!!!!!!
błagam niech ten L.Orłowski nie komentuje juz, tego sie nie da słuchać
Barney; użytkownik komentarzy: 6322 newsów: 0
06.11.2013; 19:51
ma ktos link do studia z canal +??/
Przylaczam sie do prosby
Jak ktos bedzie miał linka do transmisji studia ligi mistrzow w nc + to prosze o zapodanie
songoku95
Nie, ze śmiechu to ja prawie płakałem.
Tak zamotali ludzi, że kazali im podpisać umowy i te starsze osoby nie wiedziały co robić i płakały, śmiem twierdzić, że kilka osób podpisalo z przymusu. A kwota nie była mała bo ok. 5 tys. pln
Marzag
haha tą babcią mi coś przypomniałeś. kiedys byłem na takim spotkaniu jakiejś firmy z Poznania, która sprzedawała odkurzacz, kołdry, koce z jakiegoś egzotycznego zwierza. I ci sprzedający tak potrafili wcisnąć starszym ludziom te dziadostwa, że niektórzy nawet płakali.
ArseneAl
Ja tam jestem na budownictwie i sobie chwalę :p
@Rafson95
To zależy na jaką i na jaki kierunek :)
O tak Benteke jak najbardziej!!!
Widziałem skrot tego meczu (WHU-A.Villa) i Belg co dosrodkowanie to dochodził do strzału głowka, choc miał troche pecha, ze nic nie strzelil. Jak na swoj wzrost to niesamowicie szybki z dobra koordynacja i tak jak piszecie jest naszym kibicem.
20-25 mln funtów i moze byc nasz :)
Oby wytrzymać do stycznia, kupic napadziora i heya
Taka ciekawostka:
Wiedzieliście, że są takie buty trekkingowe "Wenger" ?
scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/s720x720/1459243_10151955834019663_709412633_n.jpg
Fajne :D
nie ogladam meczu, ale znajac farta kfc w tym sezonie to moga dostac karniaka w 93 min. i Soldado wykorzysta i wygraja. Oby nie :)
(...)Rodgers powymieniał ile się dało, mamy braki w pomocy, nie mamy ławki, Wenger może mieć 30 kontuzjowanych, a i tak ma czym grać.
(...)Rodgers cały czas mówi o top4 jako głównym naszym celu i ja też tak uważam. Może to i dobrze, że Arsenal zgarnął 3 punkty, zdobędą mistrzostwo to sprzedadzą 80% składu i jeden rywal z głowy w przyszłym sezonie, w którym na 100% będziemy walczyć o majstra, w tym nie, jeszcze nie.
Ale maja marzenia kibice LFC, hihih :)
RIVALDO700
i Benzema też :)
Jestem pewnien, że L'pool to bedzie rozstrzeliwał te słabsze kluby poniżej 10-ego miejsca. Z tymi z top'u moga miec problemy, aczkolwiek ograli juz ManU.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Mimo wszystko licze, że Per zagra. no żesz k*** mać