Vermaelen: Przerwa nam pomogła

Vermaelen: Przerwa nam pomogła 23.12.2013, 17:06, Tomasz Zajac 15 komentarzy

Thomas Vermaelen stwierdził, że 9 dni przerwy przed meczem z Chelsea korzystnie wpłynęło na dyspozycję Kanonierów.

Podopieczni Arsene'a Wengera już za 4 godziny podejmą na własnym stadionie zespół prowadzony przez Jose Mourinho, a mecz ten będzie dla nich pierwszym spotkaniem od ostatniej porażki z Manchesterem City. 9 dni przerwy pomiędzy spotkaniami to rzadkość w Premier League, jednak – zdaniem Vermaelena – zespół Arsenalu jest dzięki temu w lepszej dyspozycji.

- Ponad tydzień nie zagraliśmy żadnego spotkania, co jest luksusem o tej porze roku. Efekty tak długiej przerwy widać podczas naszych sesji treningowych. Wcześniej w treningach brali udział zawodnicy rezerw oraz młodsi gracze, a teraz w zajęciach uczestniczy cały pierwszy skład. Dawno nie mieliśmy takiej sytuacji – myślę, że ostatni raz trenowaliśmy w takim składzie podczas okresu przygotowawczego.

- Podczas tego tygodnia mieliśmy kilka udanych sesji – były dobrą okazją, żeby przygotować się do dzisiejszego spotkania, ale także pozwoliły odpocząć zawodnikom, którzy ostatnio grali bardzo często.

- Normalnie o tej porze roku trening służy tylko zregenerowaniu sił, jednak my mogliśmy popracować nad kilkoma rzeczami, co – jak już powiedziałem – jest prawdziwym luksusem – zakończył kapitan Arsenalu.

Thomas Vermaelen autor: Tomasz Zajac źrodło:
Oldgunner3 komentarzy: 976823.12.2013, 20:34

Już za parę godzin zobaczymy czy ta przerwa miała zbawienny wpływ na naszą formę.Patrząc obiektywnie to w tym meczu wydaje się,że każdy wynik jest możliwy w takim samym stopniu np. 2:1,1:1 czy 1:2 nie przewiduję tu żadnych szaleństw jak te sprzed 9 dni.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57023.12.2013, 20:26

Vermaelen upominał się o skład, więc niech teraz pokaże, że na każdym treningu, nie tylko na tym zapierdzielał za wielu.

IwoSzymon komentarzy: 60923.12.2013, 19:51

Mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski. Nie wyobrażam sobie innej odpowiedzi na ostatnią porażką, jak pewne trzy punkty.

AlexVanPersie komentarzy: 806423.12.2013, 19:22

Czy wam pomogła to okaże się po meczu.

Na razie tylko dobrze wpłynęła na waszą kondycję.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125123.12.2013, 18:53

Taka długa przerwa a teraz mecze co 3 dni, masakra :) Zamiast zrobić te derby w sobotę, albo chociaż w niedzielę.

Paniu76 komentarzy: 1246423.12.2013, 18:42

Jeśli dzisiaj Verma zagra dobre spotkanie, to ciekawie będzie wyglądać rywalizacja o 1 skład, oby zagrał dobrze...

Koroniarz komentarzy: 1018523.12.2013, 18:08

Panowie jedziemy z the Blues po 3 pkt !!!! Nie ma innej opcji

Verminator97 komentarzy: 1490023.12.2013, 18:04

Dzisiaj Verma musi udowodnić, że zasługuje na kapitańską opaskę. To będzie dla niego bardzo ważny mecz, jeśli dziś zaprezentuje się znakomicie to znów na dłużej może zadomowić się w pierwszym składzie. Nie wiadomo kiedy wróci Kosa, a jak wiemy do 1 stycznia mamy do rozegrania jeszcze 4 mecze, a więc teraz będzie prawdziwy test dla Belga. Jeśli go nie zda to trzeba będzie zimą myśleć o nowym stoperze, ale jeśli wróci stary dobry Verminator w co wierzę to będzie super. Brakuje mi tycj jego bramek i tego parcia do przodu, oby dzisiaj zagrał super mecz.

executer1 komentarzy: 263823.12.2013, 17:34

Jeśli dzisiaj nie zdobędziemy 3 oczek to nie będzie żadnego usprawiedliwienia.

kaden komentarzy: 170323.12.2013, 17:33

Może dzisiaj będą efekty tej przerwy i pokażemy, że ostatnie porażki były tylko winą przemęczenia :)

Power10 komentarzy: 134023.12.2013, 17:32

Wyczuwam że dziś ukąsi nasz EL CAPITANO :)

slepywenger komentarzy: 262923.12.2013, 17:27

Obyśmy zobaczyli dzisiaj tych wypoczetych,zmotywowanych zawodników na boisku przez 90+minut

QuaresmaMiz14 komentarzy: 274823.12.2013, 17:15

to jest szansa dla Vermy na wskoczenie do składu,choć wygryzienie Pera lub Kosy będzie piekielnie trudno

mitmichael komentarzy: 4924323.12.2013, 17:14