Komentarze użytkownika Lamoreaux

Znaleziono 3856 komentarzy użytkownika Lamoreaux.
Pokazuję stronę 67 z 97 (komentarze od 2641 do 2680):

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 20:47

@Paul77 napisał: "powiedz tacie by Ci pampersa wymienił,bo się posrałeś z nerwów.
Młody i głupi jesteś."


Akurat koleżko ojca nie mam od urodzenia więc nie trafiłeś.

Chciałem CI teraz dopiec cięta ripostą ale jak widzę poziom twoich szpilek to nie zrozumiałbyś jeszcze i ktoś z forum musiałby Ci to tłumaczyć, wiec Ci tego oszczędze

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 20:45

Dobra bo meczyk się zaczyna, więc jak ktoś ma jeszcze do mnie jakiś problem to zapraszam na PW żeby ustawił się w kolejce i dwa razy panczlajnem czasem nie dostał!

COYG!

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 20:42

@lordpat: Dzięki byku :D

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 20:34

@FromCradleToGrave napisał: "Rozumiem, ze mozna byc mlodym, ale jednak trzeba uzywac glowy czasem.
Jak slysze takie *******enie to krew sie we mnie gotuje."


To wsadż głowę do zimnej wody jak tak łatwo się gotujesz.
Uwielbiam jak ktoś zaczyna te moralizatorskie posty wysrywać bo jest wielkim Panem dorosłym, który zjadł wszystkie rozumy i będzie prawił o moralnośći.

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 20:27

@Paul77: Nie wiem skąd Twoje oburzenie. Czy napisałem coś niestosownego?
Gdybym napisał, że chętnie przyjmę dwóch młodych silnych Ukraincow mialoby to co najmniej dziwny i niesmaczny wydzwiek...

Proponuję wyjac k z pupy czasem, bo w moim poscie nie ma nic zabawnego i ofensywnego

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 20:24

@Paul77 napisał: "Może nie mam wiele miejsca w domu ale już zadeklarowałem że przyjmę rodzinę z dziećmi i będę ich w sporym stopniu utrzymywał przez nawet kilka miesięcy."

Gdzie tak można?
Też bym z jakieś biedne dwie styrane wojną młode szczupłe Ukrainki przyjął.

Każda pomoc się liczy :D

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 20:23

@Jacek1s napisał: "O hui paliwo za 8 złotych xDD"

Nic dziwnego, właściciele stacji widzą stado pedzacych Mirkow to podnesli ceny.

Za dwa tygodnie ceny pewnie wroca do normy

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 19:16

Beka z tych co tankują jakby się świat kończył i jeszcze leja paliwo do butelek po mleku.

Wykupcie jeszcze makarony, konserwy, sraj taśmy itp

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 13:25

@Chlopek napisał: "Nato to głównie USA, a im może się nie opłacać nas bronić."

Ale na pewno opłaca się toczyć wojnę w Polsce niż w Niemczech etc

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 13:05

Czytam, że Ruscy już na rogatkach Kijowa.
Nie powiem ale strasznie łatwo im idzie ta ofensywa.
Myślałem że Ukraina większy opór stawi. Nie dobrze to wygląda

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 08:14

Najgorsze w tym wszystkim jest to że niewinni ludzie tracą zycie, bliskich, zostają kalekami tylko po to żeby Putin miał kilka stron więcej na wikipedii czy w rosyjskich podręcznikach do historii.

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 07:19

@grzegorz1211: no tak, lepiej pisać że Putin nas zaatakuje.
Poczujemy się wtedy wszyscy lepiej.

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 07:14

Polski nie zaatakuje bez jaj. Nie siejcid takiego defetyzmu.

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 24.02.2022, 05:26

No chyba rzeczywiście zaczęło się już tak na grubo.

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 23.02.2022, 22:00

Ben Meee łaaaaaaa

Komentowany temat: Pokazać miejsce w szeregu. Arsenal- Woverhampton 23.02.2022, 21:08

Ale bramę Felix za****l
Łoooooooo

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 23.02.2022, 06:11

@Patriko: przecież takie mówienie nic go nie kosztuje a stawia jedynie w dobrym świetle.

Dla mnie to pijarski bełkot żeby wybielać swój wizerunek lenia

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 22.02.2022, 17:54

@domino178: Jeszcze zapomniałes chociaż z godzinkę dać na strefe dymów bez ostrzezen :D

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 22.02.2022, 17:53

Ale że nie dali tego pensa więcej za Suareza..

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 23:19

Ukrainiec żenił się z Rosjanką.
Przed nocą poślubną ojciec radzi synowi:
- Złap mocno żonę i z całej siły pchnij na łóżko, niech wie, że Ukraina jest mocna
- Potem pokaż jej swojego kutasa, niech wie , że Ukraina jest wielka
Nagle wtrąca się dziadek i mówi:
- A potem zwal se konia, niech wie, że Ukraina jest niezależna.

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 23:10

@MCX018 napisał: "Ukrainki u nas zostawały, a nie tam do Niemiec jechały."

Ukuuurwinkiiii

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 22:28

Kupiłem sobie 4 Heinekenki za 14pln na wieczór i jest w pytę!

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 22:23

@ksowa90: to pochwal się byxkzu. Nie każdemu chcę się szukać i przewijać programu

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 21:51

@Rynkos7: @Rynkos7:


Panowie czy wy się tu na jakieś double peneration - trojkaty i deltoidy właśnie umawiacie z Ukrainkami?XD

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 20:39

Ukrainki można przyjąć, a Ukraińcy jak chcą to niech zostają xD

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 20:29

@Dziadyga napisał: "A Ukraina mi zwisa,mają swoje za uszami i tylko cud,że nikogo z rodziny w czasie wojny nie poharatali tylko dlatego,że mieszkali w okolicy Grodna a nie wolynia.I faktycznie to sztuczny naród,przecież tam to wiekszosc ruskich,zydów i polakow z pochodzenia,połowa narodu nie zna ukraińskiego tylko rosyjski i nie wiedzą kim są,nie mają tozsamosci,niech może jakieś referendum zrobią czy coś?"

No ja tez Ukraińców mówiąc łagodnie nie cierpię. Wszyscy pewnie znają historię z Wołynia i okolic ale ci ukraincy mają w sobie coś wku*wiającego.
W Rzeszowie, gdzie mieszkam jest ich naprawde sporo. Wiele było z nimi spin, zarówno na Orliku - bo wpadali chmarą 20/30 i po prostu zajmowali orlik czy na rynku w klubach gdzie podbijali do kolezanek, które się z nami bawiły.

Jakoś nie znam żadnego spoko Ukrainca, a poznalem ich naprawde sporo

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 20:24

Putin wjedzie w Ukrainę jak w masło moim zdaniem. Zachód odpuści, będą przepychanki dyplomatyczne i tyle.
Kto ma bronić tej Ukrainy? Ci Ukraińcy ktorzy na uberze jezdza w Polsce lub w pizzeriach placki ugniatają?

Dla mnie Rusini, Ukraińcy, Białorusini to jedna swołocz.

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 19:41

@Bukayoforever: WK ma strasznie okropne te sosy 0 kcal. Ja nie wiem jak oni mogą to tak reklamować i się tym zajadać na filmikach.
Jedno z większych gówien, za którym stoi taki marketing

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 19:15

@arsenallord: Nie no bez przesady, niektóre programy, myśli ma całkiem fajne, ale na fali populizmu i lajków mu się zaczyna odklejać.

Z umiarkowaniem i chłodną głową można z jego komentery wyciągnąc coś ciekawego

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 18:28

@Sobieski14 napisał: "Poldi pięknie Stanowskiego wyjaśnił..."
co powiedizał

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 18:24

Moim zdaniem już nawet lepiej dynamiczny Pepe jako fałszywy napastnik lub wolny elektron niż T Y T A N I C Z N Y Laca

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 18:16

@arsenallord: A Gabi nie pauzuje jeszcze czasem?
Ja bym chciał Pepe zobaczyć w podstawowej, nawet za Sakę, który mimo strzelonej bramki ostatnio to obniżył nieco loty

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 18:10

@arsenallord: Moim zdaniem ciekawie mogłoby to wyglądać, coś jak CIty gra.
Pepe-Emil-Saka a za nimi rozdzielający piłki Odegaard i Partey

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 17:45

@Theo10: Dokładnie, wynik w momencie faulu był na naszą korzyść a finalnie skonczyło się wyszarpaniem przez nas punktu.
Smiem twierdzić, że 9/10 przypadków w tym meczu gdyby sedzia wyciagnal czerwo to dowiezlibysmy 3 pkt.
Zreszta ile to juz razy stracilismy punkty przez sędziego. O wiele za duzo.

A tak na marginesie. Okej, nie lubia nas sedziowie czy coś ale to byl faul na Sace czyli zlotym dziecki angielskiej reprezentacji. Ten faul mogl mu zrobic RIP do konca sezonu + rehabilitacja i pewnie do formy by wrocil na dobre w 2023 roku.

Podwojne standardy. Gdy Kane robi sanki Robertsonowi to nie ma czerwonej bo to przeciez Kane, nasza angielska duma. Tutaj bez wiekszych konsekwencji się obyło w sytuacji gdzie pilkarz CP, ktory kariery za sobą swietnej nie ma i juz nie bedzie mial mogl pozbawić jej mlodego angielskiego pilkarza.

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 17:01

@Ech0z: W meczu z Wolves też coś się pewnie przydarzy na naszą niekorzyść.
Zastanawia mnie tylko, czy jest jakiś dziennikarz, publicysta, który mógłby przeanalizować sezon i wychwycić wszelkie takie petełki. Np. puszczanie, pozwalanie na więcej Magłajerowi, McTominajowi itp., handicup na varze kiedy gra City, delikatne przedłużanie czasu kiedy gra LFC i wynik jest niekorzystny oraz nie killka a kilkanaście lub kilkadziesiąt decyzji na niekorzyść Arsenalu.

Mnie nadal boli jak widzę to -> https://www.youtube.com/watch?v=xtEDMdETW_U
Przecież ta sytuacja to jest wał na kilometr, typek z taką siłą kopie Sakę i nie dostaje czerwonej.

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 21.02.2022, 14:29

Ja po naszym meczu w sobotę wczoraj nawet nie śledziłem kompletnie nic wyników i dopiero dzisiaj rano sprawdziłem, że United wygrało z Leeds.

Jakoś tak odechciało mi się trochę piłki. W tym sezonie mieliśmy wiele sytuacji gdzie sędzia nas kręcił: faul na Sace w meczu z CP, z buta wjeżdzam Goodfreya w Tomijasu, mecz z United, mecz z City no i sobotni mecz gdzie sędzia też zagrał fatalne zawody.

Jeszcze jak czytam relacje i komentarze - międyz innymi tutaj jak United grało i nie dostało czerwo to dociera do mnie, że lepiej na moment się wyciszyć i obserwować w spokoju te wyniki i wyścig o top 4.

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 20.02.2022, 00:35

@Marzag: jakbyś dodał jeszcze wygraną Kapeli przed czasem to mógłbyś jutro kupić Arsenal od Stana

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 23:23

to teraz tylko czekać na Kapela vs Soldić

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 23:10

o kurde belek

Jaś Kapela nastukał Ziemowita XDXD

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 21:47

@Dziadyga napisał: "arsenallord sporo osób by chciało zawalczyć :P myślę,że kilka fajnych walk by się znalazło haha."

arsenallord to byłby taki muranski XD
kazdy chciałby z nim walki :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady