Komentarze użytkownika Lamoreaux

Znaleziono 3856 komentarzy użytkownika Lamoreaux.
Pokazuję stronę 68 z 97 (komentarze od 2681 do 2720):

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 21:21

@Dziadyga napisał: "że na tej gali moja sąsiadka Oliwia :D (która z tego co widzę to przegrała) i będzie jeszcze jej znajoma i moja ze wspólnych sesji foto Klaudia Kamińska."

Myślę, że tyle ci wystarczy fejmu, żebyś mógł na jakiejś gali zawalczyć :D

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 21:04

@markiz0 napisał: "ale ucieszylem sie gdy facet, ktory przyszedl do Spurs za darmo, na dodatek odpalony z Arsenalu (nie poznali sie na nim jak Legia na Lewym, choc to zupelnie inna grupa wiekowa) strzela zwycieskiego gola ekipie budowanej za paskudne petrodolary."

a jak strzelał Arsenalowi też się cieszyłeś? Że swojego rodzaju karma lub dziejowa sprawiedliwośc pokarała Arsenal, że Kane skreślili.

Doprawdy dziwne masz rozumowanie.
Tak naprawdę, Kane odszedl z Arsenalu w takim wieku że powodem mógł być dla jego rodziców lepszy dojazd do akademi spurs a nie wyolbrzymiane na potrzeby mediów historyjki, że odwieczny rywal go skreślił w wieku kiedy jeszcze nosił buty na rzepy.

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 20:58

@Bukayoforever: no z fajnych to zależy co kto lubi. Ale na pewno z takich bekowych walk powinny być:
- walka jakichś dwóch leszczy z Alanem,
- walka jasia kapeli z kossakowskim,
- walka słoni (Hecman - 160kg typek waży z innym gosciem, tez sporym)

a fame kolejny to nie znam daty dokladnej, ale na jutubie widzialem ze jutro ma byc I Konferencja zapowiadajaca 13

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 20:51

Ma ktoś jakiegoś dobrego strimka do prime mma?
strumyk mam jak coś

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 20:16

Nawet jak dzisiaj to ten cham obskur wygra, to w następnej mają twarde Burnley na wyjeździe gdzie czuć remis

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 20:01

Nie podoba mi się, że kukuryny prowadzą

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 18:39

Fajnie że wygrana ale mimo wszystko czuję pewien smutek po tym meczu.
Dlatego, że nie dostaliśmy ani jednego karnego, gdzie co najmniej 3 sytuację były mocno na naszą korzyść - może i decydowałby jakiś detal o nie przyznaniu ale jest to przykre.

Sędziowie w Anglii zabrali dużo nerwów i pozytywnej energi

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 18:26

@damianARSENAL napisał: "Daliśmy dupy a także to ostatni sezon Lacy, Pepe i Xhaki."


A ja chciałbym aby Pepe został.
Jakoś tak lubię go po prostu, uważam że w Arsenalu nie potrafią z niego wydobyć 100% potencjału.

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 17:52

@sebastix11: chyba o opaskę chodzilo

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 17:43

Ale Jansson pruł dupe

Komentowany temat: Przełamanie w drugiej połowie, Arsenal 2-1 Brentford 19.02.2022, 17:11

Ol Jeeeaa Emile my boy!!

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 17.02.2022, 23:19

ale że Krzysio Stanowski zaprzeczył, że nigdy nie dał żonie klapsa to mnie zdziwił :D

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 17.02.2022, 22:16

Milik na drugiego napastnika w Arsenalu byłby spoko opcją. Bo na maksymalnie 45/50 meczu jakie są do rozegrania w sezonie to on byłby zdrów na rozegranie połowy :D

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 17.02.2022, 21:17

Dawać mi już to Brentford!

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 17.02.2022, 19:58

ale Borussia wyłapuje garści na dziąsło od Rangersów
o.O

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 17.02.2022, 18:12

@Ech0z napisał: "Arsenal nie przestał być pośmiewiskiem i nie każdy będzie chciał tutaj przychodzić"

Idąc takim tokiem rozumowania, pośmiewiskiem nie jest w Europie raptem kilka klubów.
Jeśli byśmy awansowali do top4 to moim zdaniem jedynue ciekawsze kierunki dla potencjalnych piłkarzy to City, LFC, Chelsea, Bayern, Real i PSG.
Odnośnie ligi włoskiej pewnie Inter i Juve.

Więc tak trochę już bez gadania o posmiewisku bo to taki trochę utarty slogan się zrobił jak nie ma na co narzekac

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 17.02.2022, 15:48

@TlicTlac: Najman nie ma kręgosłupa moralnego i poczucia wstydu i paradoksalnie te dwie cechy połączone z jakimś uporem maniaka pozwalają mu generować szum wokół swojej osoby i monetyzowac swoje działanie.

Ale czy warto się aż tak sprzedawać za pieniądze?

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 16.02.2022, 20:40

Atletico do 81 minuty nie oddało u siebie celnego strzału w meczu z czerwoną latarnią ligi i przegrywają 0-1.

Czyżby Simeone się powoli kończył?

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 16.02.2022, 20:13

@losnumeros: heh, niezły lód na sucho wjechał XD

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 16.02.2022, 18:15

@Matelko: cofamy się w czasie i wtedy

Thierry Henry + Patrick Vieira

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 16.02.2022, 05:18

@Patriko: ale dla mnie i tak dwumecz z Barka i czerwo dla v. Persiego na Camp Nou to chyba najbardziej bolesny dwumecz. Może i bylibyśmy gorsi wtedy ale wydymanie pierwsza klasa

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 16.02.2022, 05:16

@Patriko: tak tak, już sobie sprawdziłem. To był jeden z dwumeczów które wzbudził we mnie szalone emocje. Aż sobie na jutubie obejrzałem powtórki. Moim zdaniem byliśmy lepsi ale pewnie nie jestem obiektywny, szkoda strasznie. Wtedy byłem mega przybity. Van Persie no miał że dwie setki które powinny być bramkami...

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 16.02.2022, 01:43

@Patriko: z Milanem też jakoś blisko było, remis w dwumeczu lub bramka różnicy. Już nie pamiętam dokładnie

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 16.02.2022, 01:27

@MCX018: ja też. Nawet wykupiłem PPV z reflinka Putina, gdzie mam dostęp premium w Full HD

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 15.02.2022, 23:34

@arsenallord napisał: "Nie widzę wyniku który wtedy zabijał mecz a teraz by było inaczej"

Arsenal - Monaco, w obu meczach byliśmy lepsi i a odpadliśmy przez ten przepis.

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 15.02.2022, 23:19

Nudny ten wieczór. Zawiodłem się tym PSG, nastawiłem się na bramki a tu ledwo jedna wpdła

I jeszcze to United...

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 15.02.2022, 21:28

@arsenallord: No ciekawe, tym bardziej że do Interu ma dołączyć latem Scamacca, który raczej ze wzglęu na swoje warunki zastąpić miałby Dzeko niż Lautaro.

Pytanie czy Lautaro ma odpowiedni charakter do gry w Arsenalu - I czy nie będzie po sezonie dwóch tęsknił za słoneczeną Italią

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 15.02.2022, 21:03

http://weakstreams.com/soccer-streams/uefa-champions-league/paris-saint-germain-vs-real-madrid/47272/

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 15.02.2022, 20:43

@Axinus: a ja to bym sobie obejrzał w taki lutowy wieczór meczyk na Emirates gdzie potężna machina wojenna dowodzona przez niebiorącego jeńców dyktatora Mikela Artetę rozjdzeżdza malutki Juventus a Dusan Vlahovic się wypie*dala i sobie ten glupi ryj rozwala :D

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 15.02.2022, 20:02

@DyktatorArsene: nie sądzę, City raczej woli kontrolować mecz u siebie niż cisnąć. Dzisiaj spodziewam się 3-0 dla Shity.

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 14.02.2022, 22:13

@inwilshereitrust napisał: "no przeciez jak gość za 80 mln nie gra to dramat jest nie?;d"

Czemu nie gra to się pewnie prędko nie dowiemy. Wydaje mi się, że ostatni mecz Pepito to ten w pucharze gdzie zanotował 2 ośmieszenia obroncy siatka, 2 asysty i bramkę.
Tutaj ewidentnie jest jakieś ukryte tło, bo śmiem twierdzić, że każdy manager dałby mu szansę w lidze.

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 14.02.2022, 21:15

@inwilshereitrust napisał: "o ile Pepe to w sumie w tym sezonie dramat to poprzedni jeszcze w miarę"

mordo xD

przecież on w tych sezonie zagrał tyle spotkań co palców na dłoni starego stolarza

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 14.02.2022, 03:17

Artete z pewnością ce****e upór i konsekwencja, a takie osoby prędzej czy później odnoszą sukces.

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 13.02.2022, 18:28

@grzegorz1211 napisał: "A w przypadku Armando Broja nie przeszkadza wam że to odpad z Chelsea??"

Warto też zauważyć, że odpadami z Chelsea są Salah i DeBruyne czyli absolutne top2 zawodników PL w ostatnich 5 sezonach.

Abraham to inna bajka bo to wychowanek i zawsze mógł poczuć chęć powrotu po dobrych 2/3 sezonach

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 13.02.2022, 16:11

I tak nikt nie przebije United w kwestii transferów.

United: dzień dobry po ile ten Maguajer
Leicester: 40mln
United: możemy się coś potargować?
Leicester: jasne! 70mln xD
United: Doskonała oferta! Biorę!

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 12.02.2022, 21:46

Getafe niezła remontada z Atletico

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 12.02.2022, 20:52

Moim zdaniem ciężko będzie kupić dobrego napadziora i może rzeczywiście trzeba próbować Martinellego lub Balogun i Bireth zaczną coś ogarniać a zamiast napastnika kupić Nkunku który z przodu może zagrać wszędzie nawet w pomocy

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 12.02.2022, 20:28

@Ech0z: No jest ogromny deficyt na pozycji napastnika, szczególnie takiej klasycznej 9.
Lewandowski, Benzema, Haaland i Vlahovic to chyba aktualnie takie najmocniejsze top 4 klasycznych 9

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 12.02.2022, 18:53

@filo94 napisał: "Miałem trening personalny, dość intensywny. Po ostatnim ćwiczeniu zrobiło mi się bardzo słabo i o mało nie zemdlałem, w ostatniej chwili się położyłem."

a mówiłeś trenerowi, że jesteś totalnym świeżakiem? Trochę kiepsko ze strony trenera, że Cię tak intensywnie potraktował.
Ja kiedy zaczynałem przygodę z siłką, też skorzystałem z usług trenera, ale było to gdzieś w 2012 roku i głównie mi tłumaczył jak działają maszyny, jakie mięśnie są aktywizowane itp.

Komentowany temat: Arsenal wygrywa z Wolves 1-0, grając w osłabieniu! 12.02.2022, 01:18

@mikowhy: oj ziomeczku już się tak nie obruszaj.
Napisałem to w zarcikach ale zapomniałem dopisać 'XD'

Spokojnie szeryfie, już taki nie bądź populistyczny pan poprawny

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady