Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 219 z 274 (komentarze od 8721 do 8760):
Sezon zapowiada sie naprawde ciekawie a do konca okienka jeszcze sporo czasu zostalo ;]
Idz Pan gdziekolwiek i nie mecz juz nas dluzej, chociaz wole zeby zostal w EPL
Juz dawno nie bylo nic na temat naszego zainteresowania Joveticiem, teraz tylko przewija sie Higuain i ostatnio dolaczyl Suarez ktory pewnie itak jest tylko straszakiem
Nie sadze, a szkoda bo chetnie zobaczylbym go znowu z armatka na piersi
No i niestety, trzeba szukac dalej. Takie ciety jezyk a tak ciezko o nowy klub
;o Schwarzer w CFC, solidny zmiennik
E tam, niech odejdzie do nas ;P
Szkoda, ze to goal.com
Dokladnie tak samo jak Rayuuuu, widzialem go raptem w kilku meczach w ktorych faktycznie ladnie sie prezentowal ale nic poza tym. Ale skoro tyle pozytywnych komentarzy na jego temat to jestem za w ciemno ;P
Na tle rowiesnikow wypada dobrze, talent na bank gosc ma ale to bylby kolejny transfer ktory moglby ladnie zaowocowac w przyszlosci bo w tym momencie po przyjsciu do nas zostalby wypozyczony dalej
Napewno to bedzie mila chwila dla Ryo
Osobiscie korzystam z Xperi S i smialo moge ja poleciec
Z nim problemy nigdy sie nie skoncza, gwiazdeczka sie znalazla
Szkoda, ze sie na nas wypial kiedys bo bardzo podobala mi sie jego gra
Zna miejsce w szeregu, wie ze musi sie podszkolic jeszcze :)
Ale lipa =/
patrykob:
Oby nie skonczylo sie na Sanogo
za takie grosze jak najbardziej ;)
Bierzcie go i miejmy z nim wreszcie spokoj
Pojdzie do Realu pewnie, ale jakby jednak Arsenal faktycznie go sciagnal to bedzie dla mnie ogromny szok i wielka radosc bo w zyciu bym nie pomyslal, ze stac nas obecnie na taki dobry transfer
Dac te 23.5 i bedzie konkretne wzmocnienie a nie potem placz, ze byla kasa ale nie bylo ciekawych zawodnikow na sprzedaz
Jak trafi do nas to bedzie super, gozej jak pojdzie do Utd/CFC
Sporo szumu wokol Gervinho, chyba odejdzie tego lata
Ladne stroje :)
Taka gwiazda a tak ciezko o nowy klub ;D
Wszyscy stawiacie tak wysoko United, nie zapominajcie ze SAF'a juz nie ma a to bedzie spore oslabienie
Wole go on Igly ale nie za takie pieniadze, 20 mlnow tak ale nie 30
Heh wszyscy nam uciekaja ;p
I dobrze, potrzebujemy szukac wzmocnien na innych pozycjach, nawet tych przyszlosciowych
W sumie dziwne, ze sie nim nie interesujemy. Dobry, ograny w EPL, tansza opcja od takiego Higuaina i chce grac dla nas
Zobaczymy za klka lat jak to z nim dalej pojdzie
Jak jest zainteresowanie to sprzedac go i sciagnac kogos nowego
Co sie stalo z terminatorem ktoremu nic nie bylo i czyscil wszystko na boisku =/
Za takie pieniadze smialo moglismy sciagac Ville
To sprawa sie wyjasnila, niech idzie gdzies do Anglii :)
Prawie wszyscy wiazali z nim ogromne nadzieje ale niestety cos poszlo nie tak, moze jeszcze wroci za jakis czas do PL
Za takiego grosze to szkoda go =/
Heh robi sie ciekawie, teraz czas dopiac jakis transfer
mistiqueAFC:
Pomijajac umiejetnosci trenerskie SAF'a i jego wplyw na druzyne sam fakt, ze nie bedzie juz wywieral presji na sedziach ich sporo oslabi. Juz nie beda mieli tyle karnych etc
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ahh juz dzisiaj mecz Kanonierow ;D