Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 214 z 274 (komentarze od 8521 do 8560):
Ooo juz 2:0 PSG ;p
PSG znowu strzela w doliczonym
Cos Pepowi nie idzie narazie w Bayernie
Cfc gol
@Dawcio
Czemu pod kazdym jednym newsem piszesz podwojne a nawet potrojne komentarze w odstepie minuty-dwoch? Nie mozna tego zmiescic w jednym >.>
A Mata jest kozakiem i na pewno teraz z CFC nie odejdzie
Zero ambicji, zamiast grac w przyzwoitym klubie regularnie to woli nie grac wcale zeby tylko wiecej zarobic
Niech kupi wreszcie kogos bo czas ucieka
przy takiej grupie musza byc transfery =p
I bardzo wymagajaca
Zawsze to samo
gr. smierci xP
Kurde czyli BvB do nas =/
Ajax i Celtic do nas leca jeszcze ;]
Dobrze, ze nie do nas
Admini, Redaktorzy czy tez inni Uzytkownicy K.com z moca dawania warna/bana. Ogarnijcie prosze uzytkownika kinomaniak1 bo tylko zasmieca stronke swoimi komentarzami
Zdrowia Lukasz zdrowia, a reszte zeby kontuzje omijaly szerokim lukiem
kinomaniak1:
Serio? .. Wg profilu masz 26 lat i piszesz komentarz typu "1" ? xP Bez jaj ;P chociaz jak patrze na Twoje inne komentarze to itak nie wroze Ci tutaj dlugiego pobytu ;P
Co do Flaminiego to jestem ciekaw jaka tygodniowke bedzie zarabial teraz
Nie no bez zartow prosze, jak juz to bylo sprowadzic Ville za grosze a nie teraz za FQ patrzec
Jestem za, chociaz to nie jest transfer na ktory czekam cale okienko
Kurde Podolski... =/
Oby to nie byla prawda
Brawo :)
Dobra bo okienko sie konczy, Wenger dzialaj cos wreszcie bo to juz nawet smieszne nie jest
I bardzo dobrze
Wymyslil ;p
Oby zagral tak z Tottkami
Brawo Aaron ;]
E tam, my tez mielismy swoje niewykorzystane sytuacje. Zreszta Kasami to niewiem czy nie byl w tym meczu najgorszym zawodnikiem na boisku ;p
Trzeba przyznac, ze Per znacznie poprawil swoja gre ktora w pierwszym sezonie dla nas byla slabiutka. To samo Koscielny, tylko Verma w druga strone idzie ;p
Ten mecz trzeba wygrac ;]
Trzeba kogos kupic a Cabaye jest dobra opcja
Tak, ciekawe xP
To Cardiff ladnie pojechalo z City ;D
Przynajmniej Cardiff walczy ;]
I Tott tez 1:0 =/ znowu Soldado z karnego
Dzeko =/
Liv 1:0
Dokladnie, a po wtorku wiele czasu juz nie zostanie =/
Poldiemu nie ma za co dac wiecej bo nie liczac 2 bramek (za co ma to 7.0) to byl praktycznie caly mecz niewidoczny
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
I dobrze