Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 245 z 274 (komentarze od 9761 do 9800):
Kiedys liczylem na Niego, glownie dlatego ze jako jeden z nielicznych u Nas probowal strzelac zza pola karnego. Niestety nie sprawdzil sie, niech juz zostanie w Brazylii tylko zeby go wkoncu kupili a nie bez przerwy wypozyczali. Kazdy grosz sie przyda ^^
Mam nadzieje, ze wreszcie podpisze ten kontrakt i kolejne newsy beda dotyczyly transferow ^^
Akurat po ostatnich meczach powinni sie nas obawiac ^^ 1:0 po golu Artety gdzie dominowalismy ich okrutnie i przy ostatnim 1:1 tez lepiej wygladala nasza gra (przynajmniej w moim odczuciu :P )
Niech bedzie kluczowy dla Ramseya, niech sie uda na wypozyczenie do Boltonu czy gdzies ^^
:)
Fuentes:
goal.com/en/news/596/exclusive/2013/01/07/3655992/walcott-to-sign-new-arsenal-contract-this-week
Wszyscy wiemy jakie bzdury potrafia wypisywac, ale lepszy taki news od goal.com niz news ze Theo odchodzi :P
Oby :P
Dokladnie, bo na ta chwile nie ma czego szukac w Arsenalu
Dasz rade, zdrowia zycze
XI roku to jakas pomylka jest, kpina
Dziekuje :D
maja farta
Mam dobre przeczucie, ze dzisiaj bedziemy w b. wysokiej formie :)
Wesolych swiat ;)
Pojedynek snajperski Giroud - Gomez ;D
Nawet spoko, przynajmniej nie Juve-Barca
Mam nadzieje, ze bedzie Barca - Milan, United - Real i Arsenal - PSG ^^
Kto by sie spodziewal ;]
Szkoda , ze od goal.com nie dostal 5.0 ;]
Ladny mecz, chociaz po glupio straconej bramce cos przysneli
Co za mecz Cazorli ^^
2:4 ? tak wpuscmy Ramseya...
Santi ^^
Dobra gra, chociaz w obronie troche niepewnie
Uhu ;D
Cazorla ^^ Co on jest smieszny :p
Brawo TV
Jak on tego nie trafil =/ Jack nawet nie zartuj ze kontujza
Niewiele
Ladnie
Walcott
Nie przepadam za nim ale niech wraca jak najszybciej do zdrowia ^^ Nikomu zle nie mozna zyczyc ;]
Chetnie zobaczylbym go jak gra w koszulce Arsenalu ^^
A tak bylo blisko 90 minuty ;P
Itak nie wybierze Arsenalu
Ta kontuzja Theo przypomina mi ta Almuni
dla Ramseya? pozbyc sie go bo jest beznadziejny
Dajcie mu ta tygodniowke i przestancie sie osmieszac sprzedajac kazdego
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No ja bym nie powiedzial, ze taki naiwny. O ile nie jestem zwolennikiem Chamakha jak gra dla Nas o tyle uwazam, ze chlopak bedzie duzym wzmocnieniem dla WHU. Na Arsenal jest za wolny, nie pasuje do tego stylu gry ale w takim WHU powinien grac pierwsze skrzypce