Komentarze użytkownika Marcel90

Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 244 z 274 (komentarze od 9721 do 9760):

Komentowany temat: Wenger: Pracujemy nad dwoma transferami 22.01.2013, 14:41

Nie spodziewam sie nikogo ciekawego no ale zobaczymy

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Podolski, Coquelin, Diaby 22.01.2013, 14:39

Czemu mnie to nie dziwi, ze Coq ma jakis uraz? Wchodzili w niego rowno, a kartek czy nawet fauli nie bylo

Komentowany temat: Ramires: Faulowałem 21.01.2013, 11:43

Jakby sie nie przyznal to by sie osmieszyl tylko

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 16:22

byla okazja zeby nadgonic z punktami ladnie to znowu w plecy

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 16:12

koniec meczu sie zbliza a tutaj brak atakow z naszej strony =/ a Arshavin pokazuje dlaczego nawet z lawki nie wchodzi na boisko

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 16:02

Ruska w lidze juz chyba dawno nie bylo ;p

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 15:47

ladna brameczka

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 15:35

poczatek drugiej polowy ladny

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 15:21

Slabo slabo, lepiej zeby sie Theo obudzil w drugiej polowie bo caly czas na spalonym i itak nie potrafi z nich strzelic ;p szkoda tej bramki na 1:0 ale to wkoncu Atkinson

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 13:20

Niuchacz3:

Na wystawianiu Ramseya to juz dawno dobrze nie wyszlismy

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 13:08

Typuje 2:4 dzisiaj dla Nas, 2x Theo, 1x Santi 1x Giroud

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 12:05

To przepraszam myslalem, ze 3 mecze zawieszenia sa

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 11:54

lorack

Jak Kosa moze strzelic jak pauzuje za czerwona kartke?

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 20.01.2013, 11:40

Niecale 3h :D

Komentowany temat: W pogoni za czołówką - Chelsea vs Arsenal! 19.01.2013, 19:04

nie jestem zwolennikiem Theo, ale gosc ma patent na Chelsea. Jutro na niego najbardziej licze

Komentowany temat: Nigel Adkins zwolniony z Southampton 18.01.2013, 17:34

Czyli Boruc znowu bedzie musial walczyc o miejsce w skladzie

Komentowany temat: BBC: Walcott przedłużył kontrakt 18.01.2013, 17:33

Nareszcie, to teraz jeszcze jakis transfer :)

Komentowany temat: Wenger o styczniowym okienku 18.01.2013, 17:32

Przynajmniej nie sprowadzimy kolejnego SS'a

Komentowany temat: Statystyki po meczu ze Swansea 18.01.2013, 17:31

Strzaly celne 10-0 :D

Komentowany temat: Laudrup: Wilshere i klasa światowa? Jeszcze nie 18.01.2013, 16:54

Oczywiscie, ze jeszcze jest za wczesnie, ale jak sam wspomnial Jack to mlodziutki zawodnik ktory wrocil po bardzo dlugiej kontuzji. Dajmy mu chwile czasu to wszystkim udowodni na co go stac ^^

Komentowany temat: Wilshere o swoim idolu 18.01.2013, 16:51

Wilshera nie da sie nie lubic ^^ (bedac fanem Arsenalu oczywiscie :D)

Komentowany temat: Wenger: Walcott na 99% przedłuży kontrakt 17.01.2013, 18:09

To niech juz przedluza a nie drazni wszystkich dookola

Komentowany temat: Video: Arsenal vs Swansea 17.01.2013, 17:28

Szkoda skutecznosci ale dobry mecz i piekna brameczka na zakonczenie. To nie Liga bramki sie nie licza, najwazniejszy jest awans :)

Komentowany temat: Wilshere po meczu ze Swansea 17.01.2013, 17:03

Jack co Ty, za jakis czas bedziesz tak regularnie strzelac :D

Komentowany temat: Wilshere najlepszy w meczu ze Swansea 17.01.2013, 16:58

88% :D

ciekawe czy w ogole kogos kupimy, i kiedy wreszcie sie rozwiaze sprawa z Theo? Chyba za pol roku jak odejdzie gdzies

Komentowany temat: Wenger: Wilshere chce zdobywać więcej bramek 17.01.2013, 16:57

Brameczka piekna wlepil :)

Komentowany temat: Wenger o zainteresowaniu Cavanim i Zahą 17.01.2013, 16:55

Cavani w Arsenalu... nie chce mi sie wierzyc w takie cos, ale jakby to sie okazalo prawda to bylby konkretny transfer :D

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 17.01.2013, 16:54

Llorente za 4 mln? :P chyba maja cos z glowa

Komentowany temat: Aulas: Arsenal nie złożył oferty za Gourcuffa 17.01.2013, 16:53

I niech nie sklada

Komentowany temat: Nieskuteczny Arsenal eliminuje Swansea z FA Cup! 17.01.2013, 01:58

Poprawcie tekst, przy ktorejs z kolei chyba trzeciej wzmiance o pudle Theo jest napisane "obrok bramki" zamiast obok.

Komentowany temat: Nieskuteczny Arsenal eliminuje Swansea z FA Cup! 16.01.2013, 22:33

Piekna brameczka :D

Komentowany temat: Nie zmarnować dodatkowego meczu w FA Cup 16.01.2013, 18:48

Hmm czyli znowu pojedynek Guardiola - Wenger ;D

Komentowany temat: Wenger: Jesteśmy gotowi wydać duże pieniądze 15.01.2013, 14:44

jeszcze kilka dni temu slyszalem, ze nie ma szans na pozyskanie nikogo w styczniowym okienku a chociaz zblizonych umiejetnosciach do Mikela ;P

Komentowany temat: City pokonuje Arsenal w Londynie pierwszy raz od 37 lat 14.01.2013, 11:34

niestety glupota Koscielnego zniszczyla wszystko, + bramka na 1:0 z niczego tak naprawde.

Komentowany temat: Wilshere najlepszy w meczu z Manchesterem City 14.01.2013, 11:31

Jack jest najlepszy :D Patrzenie na to z jakim zaangazowaniem on gra to czysta przyjemnosc, szkoda tylko ,ze w kazdym meczu dostaje przez to cala mase kos bo tfu tfu nie daj Boze, predzej czy pozniej zaowocuje to kontuzja

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Manchester City - Diaby od początku 13.01.2013, 16:34

Diaby xP

Komentowany temat: Szczęsny przed meczem z Manchesterem City 12.01.2013, 13:04

Gorn to Ty chyba sobie jaja robisz, ze stawiasz Wojtka przed Hartem ;)

Komentowany temat: Wenger: Robin dobrze zrobił odrzucając ofertę City 12.01.2013, 13:01

Szczerze mowiac jak odszedl RvP to wmawialem sobie, ze jak za tak "starego" zawodnika ktoremu konczy sie kontrakt to dostalismy bardzo dobra oferte. Dodatkowo bylem przekonany (nie zebym mu zle zyczyl, bron Boze) , ze znowu dopadnie go jakas kontuzja i bedzie pauzowac przynajmniej 1/3 sezonu. Mylilem sie, sprawdza sie az za dobrze, ciagnie cala gre United =p

Komentowany temat: Nasri: Zawdzięczam Wengerowi bardzo dużo 12.01.2013, 12:44

Nie lubie go przez to jak wypowiadal sie na temat Arsenalu nie wspominajac o jego zakladzie, mimo wszystko dobrze, ze po kilku latach potrafi sie przynajmniej przyznac do tego ile zawdziecza Arsenalowi i Wengerowi

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady