Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 244 z 274 (komentarze od 9721 do 9760):
Czemu mnie to nie dziwi, ze Coq ma jakis uraz? Wchodzili w niego rowno, a kartek czy nawet fauli nie bylo
Jakby sie nie przyznal to by sie osmieszyl tylko
byla okazja zeby nadgonic z punktami ladnie to znowu w plecy
koniec meczu sie zbliza a tutaj brak atakow z naszej strony =/ a Arshavin pokazuje dlaczego nawet z lawki nie wchodzi na boisko
Ruska w lidze juz chyba dawno nie bylo ;p
ladna brameczka
poczatek drugiej polowy ladny
Slabo slabo, lepiej zeby sie Theo obudzil w drugiej polowie bo caly czas na spalonym i itak nie potrafi z nich strzelic ;p szkoda tej bramki na 1:0 ale to wkoncu Atkinson
Niuchacz3:
Na wystawianiu Ramseya to juz dawno dobrze nie wyszlismy
Typuje 2:4 dzisiaj dla Nas, 2x Theo, 1x Santi 1x Giroud
To przepraszam myslalem, ze 3 mecze zawieszenia sa
lorack
Jak Kosa moze strzelic jak pauzuje za czerwona kartke?
Niecale 3h :D
nie jestem zwolennikiem Theo, ale gosc ma patent na Chelsea. Jutro na niego najbardziej licze
Czyli Boruc znowu bedzie musial walczyc o miejsce w skladzie
Nareszcie, to teraz jeszcze jakis transfer :)
Przynajmniej nie sprowadzimy kolejnego SS'a
Strzaly celne 10-0 :D
Oczywiscie, ze jeszcze jest za wczesnie, ale jak sam wspomnial Jack to mlodziutki zawodnik ktory wrocil po bardzo dlugiej kontuzji. Dajmy mu chwile czasu to wszystkim udowodni na co go stac ^^
Wilshera nie da sie nie lubic ^^ (bedac fanem Arsenalu oczywiscie :D)
To niech juz przedluza a nie drazni wszystkich dookola
Szkoda skutecznosci ale dobry mecz i piekna brameczka na zakonczenie. To nie Liga bramki sie nie licza, najwazniejszy jest awans :)
Jack co Ty, za jakis czas bedziesz tak regularnie strzelac :D
88% :D
ciekawe czy w ogole kogos kupimy, i kiedy wreszcie sie rozwiaze sprawa z Theo? Chyba za pol roku jak odejdzie gdzies
Brameczka piekna wlepil :)
Cavani w Arsenalu... nie chce mi sie wierzyc w takie cos, ale jakby to sie okazalo prawda to bylby konkretny transfer :D
Llorente za 4 mln? :P chyba maja cos z glowa
I niech nie sklada
Poprawcie tekst, przy ktorejs z kolei chyba trzeciej wzmiance o pudle Theo jest napisane "obrok bramki" zamiast obok.
Piekna brameczka :D
Hmm czyli znowu pojedynek Guardiola - Wenger ;D
jeszcze kilka dni temu slyszalem, ze nie ma szans na pozyskanie nikogo w styczniowym okienku a chociaz zblizonych umiejetnosciach do Mikela ;P
niestety glupota Koscielnego zniszczyla wszystko, + bramka na 1:0 z niczego tak naprawde.
Jack jest najlepszy :D Patrzenie na to z jakim zaangazowaniem on gra to czysta przyjemnosc, szkoda tylko ,ze w kazdym meczu dostaje przez to cala mase kos bo tfu tfu nie daj Boze, predzej czy pozniej zaowocuje to kontuzja
Diaby xP
Gorn to Ty chyba sobie jaja robisz, ze stawiasz Wojtka przed Hartem ;)
Szczerze mowiac jak odszedl RvP to wmawialem sobie, ze jak za tak "starego" zawodnika ktoremu konczy sie kontrakt to dostalismy bardzo dobra oferte. Dodatkowo bylem przekonany (nie zebym mu zle zyczyl, bron Boze) , ze znowu dopadnie go jakas kontuzja i bedzie pauzowac przynajmniej 1/3 sezonu. Mylilem sie, sprawdza sie az za dobrze, ciagnie cala gre United =p
Nie lubie go przez to jak wypowiadal sie na temat Arsenalu nie wspominajac o jego zakladzie, mimo wszystko dobrze, ze po kilku latach potrafi sie przynajmniej przyznac do tego ile zawdziecza Arsenalowi i Wengerowi
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nie spodziewam sie nikogo ciekawego no ale zobaczymy