Komentarze użytkownika Marcinafc93
Znaleziono 34434 komentarzy użytkownika Marcinafc93.
Pokazuję stronę 1 z 861 (komentarze od 1 do 40):
HandofArsenal
@HandofArsenal
Arsenal have real interest in Bradley Barcola.
I will update soon on the situation. There are things to explain about his situation that need clarifying.
Rzekomo zaczęliśmy mocno naciskać na ściągnięcie Alvareza, @JFelixDiaz to podaje
https://pbs.twimg.com/media/HJrlLVdXgAAUcKt?format=jpg&name=large
Najlepsza fota ze wczorajszej parady ;)
Arsenal defender William Saliba (25) could be out for several weeks after aggravating an existing injury in Saturday's UCL final. The FFF are concerned about the state of the France international, whose World Cup participation could be compromised. (FM)
@djmacius: Nie widzę obecnie takiego, był Kvara. Rogers to bardziej hybryda taka, i wiadomo nie ta przebojowość. Pewnie Berta z Artetą mają już obadany rynek i niebawem coś ruszy.
@ghostdirewolf: 1,4 mln ;)
Ben White “Hincaaaapie get your bum out”
xdd
Rogers, Alvarez, Leao/Barcola, Bouaddi i rozwalmy ligę i LM :)
Piękne czasy dla klubu nastały, już czekam na kolejny sezon i transfery. Styl się wiele nie zmieni, ale jak będą klasowe wzmocnienia to i ofensywa nabierze kolorytu.
Śmieszą mnie po prostu niektóre wypowiedzi, Arsenal potrzebuje zmian w ofensywie, owszem. Były to finał jednak, w którym PSG nie mogło narzucić swoich warunków gry i Enrique był zirytowany tym, Arsenal pokazał za mało w ofensywie, ale wiem że Arteta jest tym kimś, kto zdobędzie dla klubu upragniony puchar LM. Dobra idę spać, bo jutro piękny dzień czeka, nas kibiców i fanów :)
Ta drużyna przeszła tyle upadków, że przegrana w finale LM ich nie złamie, pokazała to wytrwałość w wygraniu ligii, latem trzeba dokonać pewnych zmian. w składzie, aby móc zachować większe siły na LM
@Marcinafc93: dostrzegają*
Niektórzy są po prostu jedno wymiarowi tutaj i nie dostawiają szczegółów, nie udało się tym razem, ale główny cel został osiągnięty. Na wygranie LM przyjdzie czas, i ktoś kto podważa rolę Artety i klubie jest debilem. Dobranoc
Pierwsza połowa była bardzo dobra dla Arsenalu, w drugiej brakło w ofensywie, ale karne to spora loteria, więc skończcie pier… że PSG było takie zajebiste
@Traitor: sam obsrałeś zbroje
@Mario145: taktyka była bardzo dobra, wymiana ciosów skończyła by się katastrofą, brakło bardziej jakości ofensywnej
@skarpeta: wypier….
@JP3: niestety poszło sporo do nich, debile poprostu
@Jacek1s: Taa już się złamie, chłopie….
Co za sztosior!!!
https://x.com/i/status/2060635569877663911
@Marcinafc93: będzie*
Como bessie chyba grać w LM, piękna sprawa dla klubu i Fabregasa :)
Josh Kroenke “ We are invested emotionally and financially. We love this club. We will continue to provide these amazing people with the resources they need. Tomorrow we will get back to work, theres more to win”
Jesteśmy mistrzami Anglii!!! Co to był za sezon, pełen zlotów i upadków, koniec końców jest. Po 22 latach odzyskany puchar. Może być za tydzień jeszcze wspanialej! COYG!
To już dziś, ahhh piękne chwile za niedługo czekają na Arsenal :)
https://x.com/i/status/2056857922525651257
Piłkarze poszli w miasto świętować, chciałbym tam teraz być ;)
Declan Rice na Instagramie: „Powiedziałem wam wszystkim… to zrobione”.
Bawcie się, skaczcie. Sia la lala la!!!
Every single Arsenal player is in the Sobha swimming pool right now going mad
jest feta!!!
Arteta królu złoty, jesteś bogiem!!!!!
jeszcze 30 minut od ekstazy :)
około 50 minut to euforii, jazda!!!
@wnw46: właśnie na odwrót xd
City nakręcone
City jutro wyjdzie na pełnym wkur... niestety ale liczę, ze seria Wisienek zostanie podtrzymana, nie muszą wygrać nawet. Niech to zremisują ;)
Wiadomo smutek będzie, jak przewalimy finał z PSG, ale najważniejsze jest wygrać trofeum na swoim podwórku po 22 latach, wygranie LM to dodatek obecnie dla Arsenalu, w tym momencie.
Oby Timber wrócił na ten final LM
Havertz od bohatera do prawie antybohatera i dzięki pobłażliwości sędziów uniknął czerwa, mecz słaby ale wynik najważniejszy. Presja trofeów ciąży
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@HandofArsenal
EXCL : Arsenal will officially open talks with Aston Villa to sign Morgan Rogers in the coming weeks. There is a real willingness from the English Champions to get a deal done at a reasonable price. Fee will be the key. Personal terms are no issue at all.