Komentarze użytkownika Marcinafc93
Znaleziono 34434 komentarzy użytkownika Marcinafc93.
Pokazuję stronę 708 z 861 (komentarze od 28281 do 28320):
Afagnski
Z przebiegu meczu, to obie drużyny na remis, ale zadecydowały szczegóły ;)
0:0*
oby City-Stoke było do końca meczu :0
akcja prawie tak samo dobra jak ta z Norwich pięknie Arsenal!!!!!!!!!!!!
Żiru x2, Sunderland starszliwie słaby, chemy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!
Żiru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mic_now
ma racje, straszne buractwo się tutaj nazbierało
Trzeba się skupić na sobie i zwyciężać inaczej nic z tego nie wyniknie
a pewnie jak my byśmy strzelili takiego gola to byście się cieszyli z zachwytu, mecz trwa aż sędzia go nie zakończy, Everton się za bardzo cofnął i stracili gola
no nic trzeba wygrać nasz mecz, a Chelsea sie jeszce potknie
no i chu.. babki strzelił
trochę za dużo maks 3 powinny być
5min what ?
Barkley naćpany ;)
Lacina złapał kontuzje na treningu
DawidAl
Ribery też ma kontuzje pośladka i go już nie ma z 2-3 tygodnie więc?
Adu
bo dostał wolne od Wengera
albo żaden z nich ;d
Sanogo raczej
ale ten Everton wali takie akcje, z której powinien być gol
Dobry skład, oby Żiru się przełamał GO GO GUNNERS po 3pkt!
bo dostał wolne
no i skład cacy ;)
jak zjeb...
Traore nie ma chyba kontuzja
jak ktoś tu chce Ozila sprzedawać to ma niezdrowo na umyśle ;p
Trzeba rozjechać Sunderland
szybka coś ta zapowiedz no no ;d
Mesut pasuje do nas, tylko jemu potrzebny jest klasowy napastnik. Z takim Costą, Martinezem czy nawet Ballotelim, bylibyśmy nie do zatrzymania
jak w tym sezonie nic nie wygramy to nie wiem czy Wenga przedłuży kontrakt
Nie ma co się użalać, szansę na awans są minimalne, ale jakieś tam są, trzeba skupić się na lidze i na pucharze Anglii, tyle w temacie. Pozdrawiam prawdziwych kibiców
Jak pisałem już jakiś czas temu w LM nic nie zwojujemy, trzeba się skupić na mistrzostwie Anglii i FA CUP
Arsenal zawsze musi utrudniać sobie sprawę i wychodzić z 2 miejsca ;/
ja bym w sumie wolał, jakby Szczesny puścił tego gola, było by dalej 11v11 i wszystko jeszcze mogłoby się wydarzyć
to jest właśnie nasza bolączka, taki klub jak Arsenal a nie ma klasowego napastnika, wtedy Ozil by inaczej by grał, taka prawda
nawet przy 0:1 była by lipa na Allianz Bayern by się tak ofensywnie rzucił, że głowa mała
0:2 bye bye
przecież możemy zrobić już tylko 1 zmianę ludzie ogar ;p
dobra po meczu niestety, ale Lm na razie jest po za naszym zasięgiem
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
walić tą LM, chociaż było by wspaniale, ale najważniejsza liga jest