Komentarze użytkownika Marzag

Znaleziono 50414 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 85 z 1261 (komentarze od 3361 do 3400):

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 11:48

@Bartek_ napisał: "Od 3 lat, gdy pisane jest tutaj, że rywal Arsenalu zacznie tracić punkty, na koniec to Arsenal je gubi."
No tak, City w tym sezonie niepokonane. @Barney napisał: "Ja tez czekam tylko to sie tyczy defensywy w ofie mamy wiekszosc graczy ,a gramy padolino."
Jedno z drugiego wynika, wiemy że mamy elektrycznego Hincapie na obronie więc nie gramy ryzykownie bo nie można liczyć że on nie zawiedzie.

Podobnie w ataku, gra słaby Gyokeres więc nie można mu zagrać choć odrobinę trudnej piłki bo nie ma szans żeby on taką opanował.

Jak tych dwóch będzie mniej grać to Arsenal na tym zyska.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 11:16

@vitold napisał: "Wniosek? Wystarczy wyciąć obrońcę i nasz zespół wygląda na wykastrowany. Ten geniusz taktyczny połączony z tak szeroką i nabitą ofensywą powinien pokazywać co mecz jakieś nowe schematy, zaskoczyć przeciwnika a ja mam wrażenie że gramy to samo Z i BEZ Gabriela, z tym że bez niego tutaj wypisywana kaszana"
Gdyby Mosquera był zdrowy to byśmy tej nieobecności Gabriela nie zauważyli, Hincapie to obrońca o półkę gorszy od Mosquery niestety. To jest poziom Mustafiego - czyli solidny obrońca, ale nie można na niego liczyć że w kluczowej sytuacji zachowa spokój i zawsze będzie dobrze oceniał sytuacje.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 11:04

@Ech0z napisał: "Jak myślicie City teraz walnie 25 wygranych z rzędu ? Bez Rodriego wątpię"
Myślę, że stracą punkty w ciągu następnych 5 kolejek.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 10:29

@Barney napisał: "Prawda o naszej formie boli co.

Nigdzie nie napisalem ,ze juz nie wierze w mistrza ,ale dla mnie City jest faworytem."

Ja po prostu czekam aż wrócą podstawowi zawodnicy, liczę że Jesus będzie grał więcej do powrotu Havertza i wiem że to będzie wtedy dobrze wyglądać.

Nie ma powodu do panikowania.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 09:10

@Barney napisał: "Nielismy 7pkt i lepszy bilans goli. Teraz mamy 2 pkt i gorszy bilans o dwa gole. Ten bilans goli tylko odjedzie ,City teraz gra z mlotami.
Dla mnie sytuacja jest zla,albo max przyzwoita."

No to nie masz już co oglądać Arsenalu w tym sezonie, daj sobie spokój, szkoda nerwów skoro wiadomo że nic z tego nie będzie. Lepiej się zająć czymś przyjemnym.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 08:05

@alexis1908 napisał: "no i się zaczynają wymówki typu kontuzje ;)"

To tylko urojenia chorych ludzi, to się dzieje tlyko w ich głowach.

Zadajesz pytanie czemu coś nie działa, po czym dostajesz odpowiedź i mówisz "HA! Wymówka!"... brak słów xd

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 07:42

Nie bangla bo mamy dysfunkcyjną obronę z Hincapiem, i dysfunkcyjny atak z Gyokeresem. Kiwior to jednak lepsza opcja, z nim drużyna wyglądała dużo pewniej niż z Hincapiem.

Najlepszą piłkę graliśmy w tym sezonie ze zdrowym blokiem defensywnym i bez Gyokeresa na boisku. Tu nie ma przypadku.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 07:41

@alexis1908 napisał: "no to coś nie bangla bo kolejny mecz w sezonie robimy to samo z Sunderlandem przy prowadzeniu 1 bramka się cofnęliśmy dostaliśmy gola z Wolves było to samo gdzie miałeś kontrolę w tych meczach ?"
No shit sherlock

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 07:27

@alexis1908 napisał: "jaka była koncepcja na wczorajszy mecz strzelić bramkę i cofnąć się do defensywy bronić całą drużyną z ostatnim zespołem ligi u siebie ?" @alexis1908 napisał: "jaka była koncepcja na wczorajszy mecz strzelić bramkę i cofnąć się do defensywy bronić całą drużyną z ostatnim zespołem ligi u siebie ?"
Koncepcja jest ta sama, kontrolować mecz w każdym miejscu boiska, i wykorzystać jakość swoich zawodników w kluczowych momentach.

Gyokeres tej jakości po prostu nie ma, więc nie będzie dużo strzelał ani nie będzie dostawał dużo podań bo nikt nie chce biegać sprint za sprintem do obrony tylko po to żeby mu nie było przykro. Dobro drużyny jest nadrzędne.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 07:01

@alexis1908 napisał: "Widać było jaki Rice wczoraj był zadowolony jak schodził z tej fenomenalnej koncepcji taktycznej."
Nie z koncepcji a z braku odpowiedniego poziomu jej wykonania, sam Arteta o tym wspominał w wywiadach. @alexis1908 napisał: "Tu by Haaland grał na szpicy a Saka dalej by wrzucał z tym że Norweg jest lepszym zawodnikiem i lepiej gra głową to może być coś ustrzelił czy strzelał by tyle ile w city śmiem wątpić"
To oczywiście bzdura, taki chochoł do podparcia swojej błędnej tezy. Jeśli Haaland potrafiłby przyjąć trudniejsze piłki to by mu takie zagrywano.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 06:49

W ogóle w ocenie Gyokeresa jest omijane racjonalne rozumowanie jego kolegów na boisko. Ludzie tu zakładają, że on nie dostaje podań bo Arteta zakazał albo że taktyka jest taka żeby podawać tylko do tyłu. Ale piłkarze przecież przed każdym podaniem kalkulują, to nigdy nie jest tak że oddają piłkę koledze na zasadzie "masz, teraz to już twój problem" tylko się zastanawiają czy on sobie z tym poradzi, czy będzie mógł coś z tym zrobić i czy nie będzie straty w momencie gdzy np pół drużyny biegła sprintem za akcją - nie chcesz przecież zajechać swojej drużyny nagłym sprintem w drugą stronę, sam z resztą też będziesz musiał wracać.

I najrozsządniejszym zagraniem na boisku jest po prostu często nie zagrywać do Gyokeresa, zwłaszcza gdy już wcześniej dostał kilka podań i były same straty z tego.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 15.12.2025, 05:57

@Dziadyga napisał: "A mi się wydaje,że trener nie potrafi znaleźć dla niego miejsca w obecnej taktyce,a taktyka pozostała taka jak rok temu,to po co kupił takiego gracza? Natomiast Brentford kupił gracza pod taktykę + umiejętności gracza = sukces na ten moment sezonu."
Chłop sobie nie radzi z podstawowymi zagraniami, tu nie ma miejsca na żadną taktykę z takim graczem. Nikt nie będzie przecież układał taktyki pod gościa co nie wygląda jak profesjonalny piłkarz.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 20:23

@siersciu napisał: "Bardziej od postawy w ostatnich meczach martwi mnie sytuacja o której się nie mówi głośno.
Chyba mamy wewnętrzne niesnaski między Victorem i resztą ( lub kimś konkretnym)
Kolega podesłał mi takie kwiatki :
https://x.com/i/status/1999998788015194344"

Ten filmik zupelnie na to nie wskazuje, na filmiku mamy Odegaarda ktory trzezwo sie zachowuje w tej sytuacji, pilka zagrana do Gyokeresa bylaby raczej stracona wiec wykorzystal go jako wabik. Masterclass Odegaarda.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 16:54

@Elastico07 napisał: "City jak klasowa drużyna na ciężkim wyjedzie
.Co ma to strzela i pewnie prowadzi.Juz widzę nas wyjazd na ten obiekt jak u siebie się tak potwornie męczyliśmy"

I wszystko po to żeby potem stracić 3 pkt w meczu z Tottenhamem

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 15:22

@Tomi7 napisał: "Nie biegłaby, bo przy kontuzjach Jesusa i Havertza już dawno leżałby w szpitalu - to był główny powód, dla którego go nie chciałem, tyle płacić za zawodnika bez zdrowia.."
To by Merino więcej pograł i też by było lepiej niż z Gyokeresem :P

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 15:21

@sWinny napisał: "Strata bramki wczoraj i w spotkaniu z AV to głównie wina Norwega."
Nie wiem co piłeś, ale następnym razem pij coś innego bo to Ci szkodzi.

Przy żadnym z goli przeciwko Aston Villi nie mógł nic zrobić, a kto uważa że powinien przy drugim golu za wszelką cenę kopnąć piłkę to jest głupkiem bo jedyne co mógł zrobić to dziubnąć w stronę własnej bramki w takim chaosie.

Przy pierwszym golu dla AV zawiódł Eze, przy golu na 2-1 i przy golu dla Wolves zawiódł Hincapie.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 15:16

@alexis1908 napisał: "za mądry to nie jesteś bo jakbyś ty decydował to biegała by u nas kłoda z NU za 150 mln XD"
i pewnie by już z 10 bramek w sezonie strzelił, a i jakieś asysty by dołożył.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 14:35

@Ups147 napisał: "Przecież Ty już od pierwszej kolejki na niego biadoliłes xd"
Widzisz jaki mądry jestem? Już wtedy okiem eksperta poprawnie go ocenilem

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 14:31

Nie widzę powodu dla którego Gabriel Jesus miałby grać mniej niż Gyokeres. To samo Merino.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 14:30

@Ups147 napisał: "Z drugiej strony barykady ludzie, którzy każdemu chcieli dawać czas tylko nie Szwedowi :p"
Przecież Gyokeres już mnóstwo czasu dostał, kazdy napastnik w klubie jest lepszy od niego więc moim zdaniem Gyokeres powinien dostawać mniej czasu niż pozostali zawodnicy do czasu aż nie udowodni wejściami z ławki że jest sens na niego stawiać.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 14:27

@enrique napisał: "Widziałem jego kompilację z poprzedniego klubu i wierzyć się nie chce, że to ten sam zawodnik. Wiadomo - inna liga, inne wymagania, nowy zespół, nowa taktyka - ale żeby zatracić umiejętność przyjęcia, ustawienia się czy oddania strzału?"
Warto zwracać uwagę w tych kompilacjach nie na niego a na piłkarzy przeciwko którym gra. Jakby jakaś drużyna w premier league tak się broniła jak przeciętny zespół z ligii portugalskiej to by w każdym meczu conajmniej po 3 bramki tracili.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 14:21

Najbardziej mnie rozpiera*alaja osoby które zwalniają Artete bo prawie nie wygraliśmy meczu, jednocześnie mówiąc "Gyokeresowi trzeba dać trochę czasu i będzie dobrze"

Gdzie Gyokeres w Arsenalu nie daje żadnych powodów by w to wierzyć natomiast Arteta regularnie pokazuje jak świetnym jest menagerem xd

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 14:15

A tak serio: jeśli piłkarz nie radzi sobie z podstawowymi czynnościami typu podanie do najbliższego kolegi w tempo, przyjęcie piłki na mniej niż 3metry, kontrola piłki pod presją fizyczna przeciwnika

To tu nie ma czego układać. Dopóki nie ogarnie się z tymi rzeczami to on w pierwszym składzie po prostu za niedługo przestanie grać.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 14:12

@miki9971 napisał: "Skoro z obrony zrobiłeś nie do przejścia mur. To mając tego słabego bądź co bądź teraz Gyokeresa, stwórz atak pod niego i styl gry pod niego (nie ruszając obrony).

Jak będzie na zero z tyłu, to Victor swoje zrobi."

Tu Arteta miałby cięższe zadanie bo by musiał cała ligę zmienić, zakazać szybko biegać obrońcom, zakazać się przepychać piłkarzom i wprowadzić zasadę że po przyjęciu piłki nikt prócz odbiorcy nie może jej dotknąć przez 3 sekundy tak by mógł ją opanować.

Jakby się udało to by Gyokeres zmiótł tę ligę.

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 14:00

@Matelko napisał: "Co się stało z naszą Bestią? Miała tłuc bramki ze słabymi przeciwnikami…."
Organizacja taktyczna, siła, szybkość piłkarzy z ligii go trochę przerastają a do tego samo tempo gry jest dla niego za szybkie obecnie. Może w przyszłym sezonie jak przepracuje okres przygotowawczy to będzie lepiej, ale w tym sezonie cudow się nie spodziewam. Za niedługo wraca Havertz, Jesus który rok w piłkę nie grał wygląda 10x lepiej od Gyokeresa. Będzie miał ciężko o regularna grę

Komentowany temat: Dwa samobóje i kuriozalne zwycięstwo. Arsenal 2-1 Wolves 14.12.2025, 13:48

Swoją drogą, cichutko tutaj o tym że Saka te 2 gole zrobił, ale za to bardzo było głośno o Sace że za słaby gdy miał jeden mecz bez gola lub asysty

@ZielonyLisc napisał: "Ostatnia akcja w wykonaniu Jesusa pokazała, że gość jest gotowy do gry. Przebiegł kilka metrów fajnym sprintem, zwód i szybki niestety słaby strzał lewą nogą w światło bramki. Serio, jeśli Jesus poprawi skuteczność to może łapać 1 skład. Wchodzi w najlepszy okres dla napastnika, wiadomo jest po kontuzji ale mam nadzieję, że obróci to w mocną stronę i przeżyje 2gą młodość, a rywalizacja o napastnika pierwszej 11stki pomoże Gyo wzbić się na wyższy poziom."
W czasach przed Gyokeresowych nie bylibyśmy tak pewni. Ale obecnie jak się Gyokeresa ogląda i radość sprawia jak mu się udaje celnie podać albo nie wywrócić przy pojedynku siłowym. U takiego Jesusa to jest absolutne minimum a dodatkowo dokłada do tego drybling i lepsze poruszanie się po boisku.

Jak Havertz wróci i obaj z Jezusem będą zdrowi to nie wiem czy będzie sens wpuszczać Gyokeresa na boisku w innych meczach niż puchar ligii.

@GunnersFan9 napisał: "Niektórzy musza w końcu zrozumieć, że z Arteta pewnego poziomu nie przeskoczymy."
Xd a może masz jakieś argumenty?

Jeśli Gyokeres będzie miał słabą pierwszą połowę z Evertonem to ja bym na drugą Jesusem wyszedł na miejscu Artety.

@alexis1908 napisał: "obiektywnie patrząc to Liverpool wydawał się idealną drużyną pod niego stylowo a wychodzi że lepiej wyglądali z Darwinem niż teraz"
Arsenal lepiej by mu pasował, i on nie tyle kopie się po czole, co po prostu średnio pasuje do tego liverpoolu, sam jest w średniej formie ale cała drużyna też jest w średniej formie więc tym ciężej ma.

To jest zawodnik który lubi uczestniczyć w każdej akcji, a tam w ogóle z niego prawie nie korzystają, traktują go tak jakby był dostawnogą.

Mecz perfekcyjny, wynik korzystny a jednocześnie płaczki mialy sobie okazję popłakać. Wszyscy zadowoleni.

@Nicsienieda napisał: "W Arsenalu na ósmym miejscu może się uda"
Pewnie, że się uda! Na conamniej 8! :P

@arsenallord napisał: "Daj mu czas. Porównując hipotetycznie pracę Artety to Gyo jest w tym momencie na etapie walki o 8 miejsce w lidze przez Mikela."
Jak skończy na 8 miejscu w tabeli strzelców to myślę że by to był mega wynik dla niego

@Dziadyga napisał: "Arteta 6 lat kredytu zaufania,pewnie kolejne 6 będzie miał nawet jakby nic nie ugrał."
Od 3 bije się o mistrzostwo w lidze, jeśli za 2 sezony będzie Gyokeres się bił do ostatnich kolejek o króla strzelców to wtedy można by ich porównywać, obecnie takie porównanie jest po prostu nie na miejscu.

@sidtsw napisał: "Ja bym dał Sake na LW i Madueke na RW."
Jeśli Madueke zagra choć 2 dobre mecze z rzędu to możnaby pomyśleć, póki co Trossard > Madueke, Eze > Madueke, Saka > Madueke więc narazie będzie tylko zmiennikiem, ale oby dostawał szanse jak najczęściej.

Komentowany temat: Madueke błyszczy w triumfie Arsenalu nad Club Brugge 11.12.2025, 20:42

@Overmars84 napisał: "Ale dodam, że jak do końca sezonu nie udowodni, że jest tu potrzebny, albo złapie kolejną kontuzje no to już wtedy OUT"
Jedyna szansa na out jest wtedy jak będzie mieć świetny sezon i żadnej kontuzji do końca sezonu.

Komentowany temat: Madueke błyszczy w triumfie Arsenalu nad Club Brugge 11.12.2025, 20:27

@Dziadyga napisał: "najlepsi Ci co mają radość,że Gyo narazie wygląda przeciętnie"
A są tacy? Ja bym wolał żeby jednak wyglądał jak piłkarz, i żeby nawet jak nie strzelał to żeby był przydatny dla drużyny.

Komentowany temat: Madueke błyszczy w triumfie Arsenalu nad Club Brugge 11.12.2025, 19:46

@arsenallord napisał: "Szkoda, że Gyo nie czyta K.com. Żadnego wsparcia dla zawodnika. Ciekawe czy Arteta był tak jechany w pierwszych miesiącach jego pracy? Havertz? Wiem, że gra poniżej oczekiwań, ale to słabe jak stał się kozłem ofiarnym."
Gyokeres nie ma jak zostać kozłem ofiarnym bo jesteśmy najlepszą drużyną i w lidze i w LM, to nie jest tak że jak ktoś jest naszym zawodnikiem to nie można mieć wobec niego żadnych wymagań. Ja wymagam podstawowych rzeczy na początek.

Komentowany temat: Madueke błyszczy w triumfie Arsenalu nad Club Brugge 11.12.2025, 18:45

@alexis1908 napisał: "jak ty nie widzisz różnicy pomiędzy Saka w formie a tym co gra teraz to już twoja sprawa ;) @Damper: no i owszem Gyokeres źle w tych meczetach wyglądał a najgorzej z West Hamem ;)"
To tak jak mówić, że trzeba posadzić Haalanda bo ma tylko 6 goli w 10 meczach a normalnie miałby 12 więc nie jest w formie.

Saka nawet jak nie jest w perfekcyjnej formie to i tak prezentuje lepszy poziom niż każdy inny zawodnik ofensywny w naszym zespole.

Komentowany temat: Madueke błyszczy w triumfie Arsenalu nad Club Brugge 11.12.2025, 18:29

@alexis1908 napisał: "Saka jest tak magiczny ostatnio że jedyne co mu zostało to utrzymanie się przy piłce wczoraj tą akcję co zrobił Madueke to on by się ze 3 razy zatrzymał i szukał podania , i jego machanie łapami po każdej decyzji na niekorzyść też jest irytujące. I nie nie chodzi że on ma strzelać co mecz i asystować i nie ma być przyspawany do ławki niech poczuje trochę rywalizację to wróci do optymalnej formy"
On tam wszedł żeby nogi rozprostować przed meczem z Wolverhampton więc robota wykonana.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady