Komentarze użytkownika Mickeylo
Znaleziono 3615 komentarzy użytkownika Mickeylo.
Pokazuję stronę 7 z 91 (komentarze od 241 do 280):
@tomaszszef napisał: "Jakby przyszli semenyo czy olise to tez by grali piach bo by musieli sie pol roku adaptowac do nowej dyscypliny sportu"
Coś w tym jest niestety
Trzeba też pochwalić Zubimendiego za wczoraj bo w końcu zagrał przyzwoite zawody mimo tego jednego wylewu na początku meczu.
Jestem masochistą jak oglądam mecz z NU drugi raz? Bo właśnie leci powtórka
@WygramyTo napisał: "Ciekawe czy nie strzelonych 8 setek przez Kaia też tak przeżywacie 6 dni"
No te z City przeżywałem, mimo to były to trudniejsze sytuację niż podanie piłki tak żeby przeszła jednego obrońce po całej szerokości boiska.
Do teraz nie mogę uwierzyć jak Gyokeres wczoraj zepsuł tak prostą kontrę. Niechce gościa widzieć już w pierwszym składzie, wolę już Jesusa który żeby strzelić 1 bramkę potrzebuje czasem 5 okazji ale przynajmniej potrafi prosto podać piłkę, a czasem wyczarować coś ekstra.
@darek250s napisał: "Prócz Saki, Merino i Timbera tych ludzi nie powinno być w Arsenalu ."
Bez przesady Trossard też nam dużo dał, i daje jak jest w formie, z Eze też jeszcze będzie pożytek. Havertz gdyby nie kontuzje ciągłe też by nie był zły ale chyba trzeba będzie się z gościem pożegnać patrząc na jego problemy z kontuzjami.
Hierarchia dla pozycji napastnika wg mnie jaka powinna być:
Havertz
Merino
Jesus
Trossard
Martinelli
Saka
Eze
Timber
Gyokeres
@Kiepomen napisał: "Gyo by mu pewnie dał skaczącego farfocla"
Albo podał by za plecy xd
Najważniejsze że jesteśmy dalej w grze. Ale co to było za gówno ten mecz to masakra.
Hincapie po co po co...
Niech on już przyspawa tego kalekę do ławki i dogra sezon Jesusem bo gorzej napewno się nie da, nie ma opcji.
***** no nie mogę!!
@Mrufka napisał: "Smieszne ze ode gra 90 minut grając w taki sposob jak gra chociaz niczego innego sie nie spodziewalem w sumie"
No ale z drugiej strony kto za niego?
Dobra niech ten mecz się już skończy bo większe szanse są ze stracimy jeszcze bramkę niż strzelimy
Zubimendi schodzi za MLSa :OOO Arteta chyba wypił w przerwie setkę na odwage
Był zawał
Arteta jeszcze spropsował to zagranie Zubimendiego oklaskami.. XDD
Niech jeszcze Eze zejdzie to już wgle będzie kosmos.. ja *******e ale my mamy szczęście zawsze z tymi kontuzjami
W przyszlym sezonie trzeba iść po tego Kvare i jakiegoś ŚP który potrafi napędzić akcje, minąć rywala czy nawet dwóch, który potrafi grać szybkie piłki i łamać formacje.
Czas najwyższy pozegnać się z: Odegaardem, Whitem, Martinellim. I jak by się udało to wcisnąć komuś Madueke albo wysłać na jakieś wypożyczenie bo gość blokuje tylko miejsce Nwaneriemu lub Dowmanowi. O sprzedaży Zubimendiego i Gyokeresa niestety nie ma co myśleć narazie.
Nic się u nas nie zazębia, wygląda to tak jakbyśmy na treningach trenowali tylko SFG i jakieś ćwiczenia indywidualne bo kompletnie nie potrafimy grać zespołowo. Żadnych zagrywek klepek itd. totalny antyfutbol. Arteta nas strasznie wykastrował. Jak w przyszlym sezonie nie ściągnie jakichś chociaż dwóch graczy uzdolnionych technicznie to następny sezon będzie wyglądał tak samo jak ten jeśli chodzi o styl gry, a raczej brak stylu.
Gramy kupę ale co się dziwić skoro w składzie mamy więcej drewna niż w puszczy Amazońskiej
@Castillo napisał: "dużo lepiej wygląda z Havertzem niż Gyokeresem"
Z Gyokeresem nasza ofensywa to już wgle nie wygląda.
I znowu ten kaleką wraca do składu.. ehh
Tylko nie to..
@sWinny napisał: "Ale jak Madueke w LM strzelił w okno z tego miejsca to nikt nie pisał że to flop, tylko że powinien częściej próbować"
Od tego czasu zdążył jednak zasłużyć na to miano widocznie
Hahaha Madueke ja pier.. gość już na zmianę zasłużył
@Kaczaza napisał: "twarz Ode "czemu nie podałeś do tyłu""
Ode w przerwie mu powie że fajnie że strzelił ale żeby następnym razem odegrał do tyłu
EZE !! This how we do IT baby!
Boże Odegaard dłużej to trzeba było przytrzymywać
Nie no Zubimendi to naprawdę kozak jest
Ziubimendi już zaczyna przedstawienie
Najważniejsze że Szwedzkie drewno na ławce. (Zapomniałem dopisać)
Wolałbym już Jezusa na skrzydle oglądać niż Madueke, no ale już jakoś to trzeba przeboleć.
Jazdaa!
@Elastico07 napisał: "Jestem przerażony myślą że Zubimendi będzie naszym podstawowym spd na najbliższe lata"
Ja tak samo xdd
Może Saliba wie coś czego my nie wiemy
@Marzag napisał: "Doue bym chetnie przytulil do Arsenalu"
Ja też, ale możemy sobie pomarzyć jedynie niestety
Dobrze że Newcastle jest w kiepskiej formie, trzeba to wykorzystać i naklepać z 3 bramki.
Kogo byście jutro preferowali na PO? White'a czy Mosquere? Ja jednak White'a, Mosquera jest za wolny na boku.
Już 4:0 dla Nottingham, ale pogrom
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@aikon90 napisał: "Gyokeres rozegrał w tym sezonie 2053 minuty w lidze, strzelił 9 goli z gry plus 3 gole z rk"
Lacazette w pierwszym sezonie rozegrał w lidze 2211 minut i miał 14 goli + 5 asyst. Chyba 1 bramka z karnego. A też dawał wiele więcej w samej grze i był zazwyczaj ściągany w 70 minucie za Girouda.