Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 347 z 591 (komentarze od 13841 do 13880):

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 26.05.2016, 09:48

Ja tam nie wiem czy wierzyć Bellerinowi xD On chyba najmocniej się zarzeka, że nie odejdzie, że mu tu dobrze, że rodzina, dziewczyna i w ogóle, ale pewnie już niedługo usłyszymy: "Chcę wrócić do kraju, do Katalonii, do rodziny, bo ram czujemy się najlepiej" DNA Barcelony i te sprawy. No i u nas ci co najgłośniej krzyczą, że nie odejdą odchodzą najszybciej.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 26.05.2016, 07:39

Tak przeczytałem ten list pożegnalny Xhaki i w sumie nie miał bym nic przeciwko trafieniu na Gladbach w LM. Nie, nie uważam ich za słabeuszy, ale tego jeszcze nie było, to raz, są fajną do oglądania drużyną i dla Xhaki byłoby to szczególne spotkanie :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 25.05.2016, 18:36

Może Xhaka nie mówi po Angielsku jak Szczęsny czy Arteta, którzy spędzili ładnych kilka lat na wyspach, może mówi nawet gorzej od Elnenyego, ale na pewno lepiej od Gabriela. To co teraz umie powinno wystarczyć do komunikacji na boisku, a co do aklimatyzacji to zawsze jest Per i Mesut, którzy porozmawiają z nim po niemiecku :P

Komentowany temat: Pierwszy wywiad z Granitem Xhaką 25.05.2016, 18:29

Śledził poczynania Arsenalu każdego weekendu? To już wiem czemu tyle kartek wyłapał, bo się na mecze śpieszył :V

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 25.05.2016, 18:19

Wraca człowiek do domu, a tu mu Kszaka w internecie ogłosili :V

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 24.05.2016, 22:58

Jak żyć gdy o 23 dalej jest ponad 20 stopni. To są prawdziwe problemy, a nie wiek Benatii czy Ibry :V

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 24.05.2016, 00:20

Ale idąc tą logiką to wszystkie filmy, poza dokumentami, są wymyślone. Ba, czasem nawet i dokumentalne filmy mają wymyślony scenariusz.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 24.05.2016, 00:11

Gunnerrsaurus
No bez przesady z tym wszystkich. Na jutubie znalazłem kilku na prawdę fajnych gości (muzyków) których z przyjemnością mi się słucha, a nie próbują namawiać ludzi do niszczenia świata :V

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 23.05.2016, 23:27

Witowo95
No to mnie zasmuciłeś :C Oglądałem tam jedne z moich pierwszych chińskich bajek :C

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 23.05.2016, 23:15

Tak przy okazji tematyki gier w telewizji sprzed lat. Hyper dalej istnieje :D?

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 23.05.2016, 22:43

Ooo znalazłem, koleś przedstawiał się nickiem Jeffrey. Do tego przypomniałem sobie, że gość w czasu mundialu 2014 zdaje się komentował dla jakiegoś radia internetowego.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 23.05.2016, 22:40

thide
Hm... Zostan i Posluchaj? W sumie z tego co pamiętam to był jeden gość, który chciał zostać komentatorem, a drugi to jego kolega, który w sumie mu tylko towarzyszył czasami. Nie wiem co się z nimi teraz dzieje :V Wiem, że trochę komentował oraz pracował normalnie nie w tym zawodzie. Ale co teraz robi? Nie wiem.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 23.05.2016, 21:54

Witowo95
Gonchak98 byłby najlepszym komentatorem, bo bez widzów nic by nie osiągnął.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 23.05.2016, 21:40

Oficjalnie Van Gaal zwolniony. Wszyscy kibice EPL pogrążmy się we wspólnej żałobie, bo oto odchodzi najlepsze co mogło spotkać 19 drużyn ligi :C

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 23:29

Trzyma się jakoś ta Sevilla? Podejrzewam, że Barcelona wciśnie jakoś w ostatnich minutach i się posypią.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 22:54

Kanonier
kilka kąsków by się pewnie znalazło. Choć podejrzewam, że najchętniej to by puchar ugryzł :p

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 22:51

Ciekawe czy gryzoń wróci na Copa America.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 22:19

Widzę Barcelona okrągłe zero strzałów w pierwszej połowie. Więc wygrają mecz 3-0.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 21:59

Spokojnie, ligę w przyszłym sezonie i tak wygra Watford.

Komentowany temat: Mazzarri nowym menadżerem Watfordu 22.05.2016, 21:42

To co? Powtórka z rozrywki? Wszyscy zgodnie: "Błąd, powinien zostać Flores", a Szerszenie w następnym sezonie mistrz na luziku.

#TakBędzie

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 21:39

Z Emerym może mistrza nie wygramy, poza 4 wypadniemy, ale przynajmniej jeden puchar międzynarodowy co sezon pewny xD

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 21:37

pierre
Poza nami łączą go też z Evertonem :P

Na tt pojawiają się teksty, że "Xhaka -> 34, Coq -> 8, Sanchez -> 7, Cech -> 1 "
Ciekawe ile w tym prawdy :p

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 21:30

Redzik
To już wiem skąd ty masz te wszystkie info :V Niby "znalezione w necie", a to ty je wszystkie zgarniasz z pierwszej ręki i wypuszczasz do neta.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 20:53

Krychowiak w podstawie. Nie fajnie :/ Ponoć jakiś uraz ma i gra na zastrzykach. Dla kadry lepiej by było jakby dzisiaj na trybunach siedział xD

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 19:58

Nie wiem czy Anglicy mogą być brani pod względem czarnego konia, to raczej sytuacja, gdy reprezentacja od której się dużo oczekuje, w końcu spełnia swoje oczekiwania :p

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 19:57

Redzik
Co jest takiego niezwykłego w zdjęciu Xhaki :D? Czy to już swego rodzaju hype, bo jest bardzo blisko drużyny?

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 17:58

twitter.com/19SCazorla/status/734412568241004545

Nie zapowiada się niesamowicie dobrze, ale byleby dobrze w nich grali :V

Komentowany temat: Özil chwali Iwobiego i Gnabry'ego 22.05.2016, 12:31

Gnabry to chyba najlepszy kolega Ozila w drużynie, zaraz po Flaminim oczywiście, bardzo często o nim wspomina :P

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 22.05.2016, 10:17

Czemu do Coqa nie pasuje 8? Środkowy pomocnik? Środkowy pomocnik. Podstawowy skład? No tutaj ostatnio nie koniecznie, ale na pewno mocny kandydat. Ja to bym się zdziwił jakby mu 9 wcisnęli. Choć ostatecznie i tak byłoby bez różnicy.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 09:07

Oczywiście jest kilka poważnych argumentów by sądzić, że Lacazette do nas nie przejdzie, ale brak zainteresowania w gazetach nim, moim zdaniem, nie jestem.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 21.05.2016, 09:04

Redzik
Zdradzić ci sekret? Transfery można wykonywać bez informowania o tym dwudziestu gazet. W tym oknie chociażby Renato Sanchez do Bayernu. Pisało o nim tysiąc różnych gazet do Manchesteru, a tu po cichu w Bayernie. Dodatkowo np. Liverpool lubił załatwiać swoje sprawy po cichu.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 20.05.2016, 17:55

Cecha też chyba potwierdzono jakoś na początku okna :V

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 20.05.2016, 17:51

Napastnika, no i za rosę to od biedy można jakiegoś Torala czy innego Zelalema do składu włączyć.

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 20.05.2016, 17:33

Hahaha jaki spam tych postów Ornsteina xD Dobra, ja przepraszam za to w takim razie xD

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 20.05.2016, 17:27

David Ornstein @bbcsport_david 2 min.2 minuty temu Zobacz tłumaczenie
Arsenal close to signing Gladbach mdf Granit Xhaka. Agreement reached on £30m deal, in London to finalise terms, medical this weekend #AFC

No dobra, czyli oficjalka w przyszłym tygodniu :P

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 19.05.2016, 10:07

Przed mocniejszym piciem zażyj witaminę C w większych ilościach :V

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 19.05.2016, 08:55

thegunner4life

Niby spoko, ale przy Mourinho trochę podkoloryzowałeś :P Mou miał na swoim koncie pogromy. Choćby La Manita w jego pierwszym meczu z Barceloną. Do tego np. 5-2 z Tottenhamem w ich mistrzowskim sezonie

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 18.05.2016, 23:25

W LM będzie LCFC, a nie LFC. LFC nawet na LE się nie załapało :p

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 18.05.2016, 23:01

Fanatic
Jasne, że nie przypadek, to po prostu za słaba kadra/mentalność na coś więcej jak 1/8 :V

Komentowany temat: Arsenal wicemistrzem Anglii, Arteta żegna się we łzach 18.05.2016, 22:52

"Liverpool olał Ligę Europy, oszczędzają się na najlepszą ligę świata w sierpniu."

Znalezione na facebooku. :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady