Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 366 z 591 (komentarze od 14601 do 14640):

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 21:55

transfery.info/86732,z-arsenalu-do-juventusu

Niech dadzą Moratę lub Dybale i można iść z nimi na układ.

#BekaZGazet

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 20:20

Stryczu
Dla nas w tym sezonie to bez różnicy czy to Leicester czy Swansea. Czy to drużyna z pierwszej połówki tabeli czy drugiej. Czy jest w formie, czy zawala wszystko. Jesteśmy idealną drużyną na przełamanie :C Meczów jak np. z Norwich czy WBA nie da się łatwo zapomnieć...

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 20:15

lays
Dodatkowo wygraliśmy oba mecze z przyszłym mistrzem. To się nie zdarzyło już chyba bardzo dawno :P

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 19:20

lolkoznoob
Jak to nie można? Chelsea całą rundę rewanżową się ślizgała, wygrywała wymęczonym 1-0 i mistrz wylądował u nich.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 19:12

arsenallord
Niby święto ruchome, ale dawno nie przesunęło się aż o rok :C

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 19:07

Ja bym się uśmiał niesamowicie jakby wielki Pep przejął wielkie City bez LM. Przynajmniej nie musiałby się tłumaczyć "zbyt dużą intensywnością" spotkań jak każdy nowy trener w PL :P

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 17:16

Dobra, Kane pozamiatał. 6pkt do Kuraków :C

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 19.03.2016, 16:25

Gibbs to się powinien cieszyć, że i tak tyle w tym sezonie zagrał. Te jego wejścia na podwojenie LO więcej złego przynoszą jak pożytku.

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 19.03.2016, 16:18

Arsene Wenger on Iwobi: "I like him. He is an intelligent and humble boy. He has developed well." #EFCvAFC

Czyli Alex na ławę. O Joelu też tak gadał, grał dobrze i siedzi :C

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 10:07

thide
kziolek chyba chodzi o to, że nie zaktualizowano meczy z poprzedniej kolejki, choć się nie dziwię, bo połowa się nawet nie odbyła ;P

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 09:40

Hector ma dzisiaj 21 urodziny (wszystkiego najlepszego) to znaczy, że znowu nic nie wygramy :C
Swoją drogą, taki ze mnie wielki fan, że nie pamiętałem, że Bellerin jest ten sam rocznik co ja :P

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 18.03.2016, 21:07

Poszedłem ogarnąć piec w piwnicy, wracam, a tam Rennes 3 bramki Marsylii wpakowało :O Szkoda, że Grosik bez bramki :P

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 18.03.2016, 20:32

No i młode City wyrównuje :C Bielik ty ogarniaj tą obronę, a nie :C

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 18.03.2016, 20:09

Gadacie o młodych, a tym czasem Renata strzela gola na 1-0 w u18. Chyba mecz FA KAP

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 18.03.2016, 19:51

Ja bym Zelalema jeszcze nie nazywał zmarnowanym :P Niech chłopak najpierw 21 lat skończy. Wtedy będzie można mówić o niewykorzystanym potencjale.

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 17.03.2016, 22:41

Czyżby oba kluby z Północnego Londynu pożegnały się z Europą w ten sam sposób? Bilansem 1-5 :V

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 17.03.2016, 21:30

Ohoho. Ho.
Młody Obama nieźle wcisnął. Jeżeli ma strzelać tak kurczakom to można go ściągnąć.

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 17.03.2016, 20:35

Tomassini
"Good one" ~ Juliusz Cezar.

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 17.03.2016, 20:19

facebook.com/dreamteamfc/videos/vb.211807202171545/1132572640094992/?type=2&theater

Smutek :C Ale przynajmniej polak się załapał :p

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 17.03.2016, 19:13

Włosi cisną jak Anglicy. Lazio 0-2 ze Spartą xD

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 17.03.2016, 00:02

Swoją drogą Guardiola miał niesamowitego farta dzisiaj. Z City nie będzie miał tak łatwo (bardziej wymagająca liga, gorsi zawodnicy (mimo wszystko City

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 16.03.2016, 23:53

Ja jednak liczę na to, że teraz strzelimy z formą. Wiem, że nie ma ku temu żadnego powodu, nie liczę na żadne mistrzostwo, ani nic w tym stylu, ale chcę zobaczyć Arsenal w najlepszej formie choć raz w tym sezonie :/

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 16.03.2016, 23:29

Co do par. Chciałbym
Real-Barca (im szybciej odpadnie jedna z nich tym lepiej dla internetu)
PSG-City(el cashico ew. el szejkiko)
Wolfsburg-Atletico (i awans Atleti)
Bayern-Benfica.

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 16.03.2016, 23:26

W takich chwilach człowiek zaczyna się zastanawiać czemu los był tak okrutny i skojarzył go z takim, a nie innym klubem. Gdybym był kibicem Barcy, Realu czy innego Bayernu to bym się przejmował tym, że moja drużyna nie wygrała 7-0, a jedynie 5-0. No, ale nic nie poradzę, że serce tak wybrało :/

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 16.03.2016, 23:00

6 - Arsenal have gone out at the last 16 stage of the Champions League in each of the last six seasons. Routine.


Boli, cholernie boli...

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego: FC Barcelona vs Arsenal! 16.03.2016, 21:35

Oglądam Bayern. Przyszło mi to z wielkim trudem. Pierwszy mecz od kilku sezonów który omijam z własnego wyboru. Głownie ze względu na to, że Tato chciał oglądać Bayern i Lewego. Bawarczycy nic nie grają. Ale widzę, że nasi też nie lepiej :C

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego: FC Barcelona vs Arsenal! 16.03.2016, 19:44

Dzisiaj jest 100 mecz w podstawowej 11 Nachosa. Znowu jubileusz... To pograne... :///

Komentowany temat: Dokonać niemożliwego: FC Barcelona vs Arsenal! 15.03.2016, 23:38

Szkoda, że Narsingh chciał być jak Messi. Mógł być jak Mario B. albo Arteta i trafić. :V

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 15.03.2016, 10:30

arsen1
Jeszcze nie, za mało meczy rozegrał by dostał medal za mistrzostwo. Może dadzą mu taką szansę, ale jakoś wątpię.

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 14.03.2016, 21:37

Oj tam 11/10, dla mnie to bardziej 9/11.
Prawie, że tl;dr. My internetowi napinacze będziemy się zabijać nawzajem, a w tym czasie ludzie u władzy w klubie odcinają kupony, a obrywa się wszystkim tylko nie im :P

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 14.03.2016, 18:53

Can @Arsenal Under-21s make it eight games unbeaten? The last time they lost was in December against Aston Villa

Nasi dorośli w tym sezonie chyba nie mieli nawet takiej serii :P

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 19:25

ZielonyLisc
Trolling? 2 z 3 trenerów dopiero zmieniło zespoły. 3 nigdzie się nie wybiera, bo ma się dobrze w klubie walczącym o najwyższe cele, jest tam kochany, ba nawet wielbiony.

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 19:15

W sumie nie wiem kto ma tego mistrza wygrać. Niby Leicester gra dobrze, niby wygrana Tottenhamu to byłaby zupełna tragedia dla nas, ale w sumie czy robi to jakąś różnicę? Sam fakt, że pewnie skończą wyżej od nas jest już dobijający.

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 19:13

To co robi dzisiaj Borussia... Hahaha
Gdyby nie to, że wygrywają 2-0 to na miejscu kibiców bym zmienił profil drużyny z piłkarskiej na komediową.

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 19:07

Harry Kane dzisiaj 2 bramki, Todd Kane (z Njimegen) dwie asysty. Przypadek? Nie sądzę.

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 19:02

Słyszeli? Na trybunach Borussi dwa zgony. Zawały serca. Dlatego cisza na trybunach. Masakra

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 18:49

ZielonyLisc
Nie jest wielkim wyzwaniem sprawdzenie w newsie, że Gibbs grał od początku.

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 18:45

United ma chociaż Martiala jako pocieszenie po tragicznym sezonie. Młody francuz na prawdę ma papiery na bycie "kimś". U nas niby Ozil zapowiadał mnóstwo radości, ale w sumie od Grudnia gra przeciętnie, nawet w meczach gdy notował kolejne asysty.

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 18:37

Prawdę mówiąc powinienem być w tej chwili okropnie wściekły, ale jakoś nie potrafię. Jest mi smutno i w sumie tyle. Żadnych innych emocji.

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 18:28

Poziom irytacji wśród kibiców na prawdę osiąga apogeum. W każdym sezonie odkąd pamiętam były momenty gdy ludzie nie dawali już rady i wychodzili stali "Wengeroutowcy", ale to co teraz się dzieje powoduje, że neutralni, a nawet "wengerstayowi" kibice przechodzą na inną stronę barykady. Zdecydowanie w tym klubie nie działo się tak źle od baaardzo dawna.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady