Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 464 z 591 (komentarze od 18521 do 18560):

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 19.06.2015, 23:36

Cech byłby na pewno wzmocnieniem. Przy całym szacunku do Szczęsnego i Ospiny, Czech przerasta Polaka i Kolumbijczyka o co najmniej poziom.
Choć nie ukrywam, że na wzmocnienia bramki liczyłem najmniej. Mam nadzieję, że Wenger nie zaniedba najbardziej newralgicznych pozycji i będzie uważnie monitorował rynek. Bo o ile kadrę mamy szeroką to choćby na pozycji napastnika wciąż są braki.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 19.06.2015, 22:51

pauleta
Spoko, oni poświęcają wiele godzin swojego wczesnego życia na doskonalenie się. Koszykarze, siatkarze i inni sportowcy też. A większość z nich (nawet ci najlepsi) nie zarobi tyle co przeciętni piłkarze z lig top 5. W czym oni są lepsi od innych sportowców? Wszyscy są wyjątkami, wszyscy wykazali szczególne umiejętności i poświęcili dużą część dzieciństwa na treningi, ba wielu z nich musi pracować. (zwłaszcza w niszowych sportach)

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 19.06.2015, 22:20

dorio
Nie powinno być problemu, jest tunel pod kanałem La Manche łączący Francję z Anglią :p

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 19.06.2015, 22:10

pauleta
Teraz to przesadziłeś trochę. Nikt nie zabrania piłkarzom się kształcić. Co więcej młodzi piłkarze mają obowiązek się uczyć.
A co do "każdy może zostać mundurowym", widziałeś np. wymogi do straży? Fakt, każdy jak poćwiczy może zostać strażakiem, tak samo każdy kto choć trochę pogra zostanie piłkarzem.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 19.06.2015, 17:37

RIVALDO
Jak dla mnie przesada. Nie, że od razu linczować go powinni, ale koleś powinien zająć się swoim testem. Jak ktoś chce ściągać i go na tym nie przyłapano? Jego sprawa.
Ja ściągać nie lubię i nie potrafię, ale nie przeszkadza mi jak ktoś to robi.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 19.06.2015, 15:57

Master
I w sumie dobrze, WHU jest jednak silniejszą drużyną. Wolałbym widzieć Carla u nich.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 19.06.2015, 14:54

Znaczy się jeszcze nie przeszedł, ale ponoć bardzo blisko.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 19.06.2015, 14:53

Powiecie, że odkryłem Amerykę, ale nie śledzę mocno transferów w tej chwili (sesja :C) i właśnie się dowiedziałem, że Gignac odszedł do Meksyku. Ile oni mu sypnęli? Bo nie wierzę, że nikt w Europie nie był nim zainteresowany.

Komentowany temat: Derby Londynu na starcie, znamy terminarz BPL! 18.06.2015, 21:37

Sky Sports News HQ ‏@SkySportsNewsHQ 1 min.1 minutę temu

BREAKING: Derby sign Aston Villa striker Andreas Weimann on four-year deal for an undisclosed fee. #SSNHQ

Zapowiadał się nawet nieźle.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 16.06.2015, 20:37

gyazo.com/6625968c00cdbc09e27738a49455abdb


Lewy chyba coś popił xO

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 16.06.2015, 00:01

Stwierdziłem, a nie oglądam Ekwadoru, nie chce mi się. Bum 3-0 do przerwy. Ci co oglądacie, nie dziękujcie :D

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 23:07

Nie będziemy po prostu w tym sezonie grać na wyjazdach :P

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 23:04

Najlepsze to są te pytania "co sądzisz o strojach?"
"są białe i czerwone"

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 23:01

Co to za babka zza sceny zdjęcia Titiemu robi xD

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 22:58

Henry chyba ciągle zapomina podać mikrofon :D

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 22:56

Rosie chyba trochę przeszkadzają serpentyny :D

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 22:49

Titi taki trochę żartowniś :D

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 22:32

pbs.twimg.com/media/CHkVVuVWEAA38BZ.jpg

Fajne :D Ale to tylko bluzy

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 21:18

rafi_i
United Teveza już raczej nie przyjmie :P Spodziewałbym się raczej niemiłego powitania ze strony kibiców MU :P

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 18:05

Boruc - Cionek, Glik, Pazdan, Komorowski - Błaszczykowski, Borysiuk, Linetty, Zieliński, Grosicki - Milik.

Skład na jutro.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 00:18

Chcieli zrobić Luiza z meczu LM, ale im nie wyszło :p

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 00:10

Dobra teraz się okazało, że w głowie zlał mi się Farfan z... Hoilettem... Chyba jestem zmęczony. Podobnie jak komentator który właśnie stwierdził, że Neymer nie jest Messim xO

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 00:05

Verminator
Do zasady "Nigdy nie pisz w internecie po pijaku" muszę dopisać "Nigdy nie pisz w internecie po pisaniu kilka godzin sprawozdania", ew. "Nigdy nie pisz, nic"

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 15.06.2015, 00:01

hm.. teraz się jeszcze bardziej utwierdziłem w moim zdaniu... Przez kilka lat myliłem flagę Peru z Kanadą :facepalm:

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 23:59

Jestem debilem. Dopiero teraz się zorientowałem, że to ten Farfan z Schalke :P Pamiętałem, że w Fifie miał kiedyś reprezentację chyba Kanady, a zapomniałem, że jakiś czas temu wybrał grę dla Peru :p

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 23:57

Neymar pokazał trochę magii z Brazylii :D

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 23:47

Komentatorzy idealnie dobrani do godziny meczu :D

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 23:42

Niezła kopanina naraz, ale jak dalej tak będą bramki wpadać to się nie obrażę :p

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 23:38

No mecz zanczyna się nieźle :D

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 23:36

Hahahahha Brazylia gg.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 23:02

Do tego Bacary zostawił nas w takim momencie gdzie nie było problemu znaleźć jego zastępstwa. Niby w czerwcu był tylko Jenki, ale zaraz pojawił się Debuchy, Chambers i wypłynął Bellerin.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 23:00

Ja do Sagny nic nie mam. Koleś wytrzymał w klubie najgorszy okres i nawet słowem nie pisnął. Odszedł dopiero po wygraniu trofeum zajmować miejsce na ławie szejków. Jak dla mnie to nawet nam przysługę robi, bo im kasę na pensje zajmuje :D

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 22:42

Kolumbia coraz bliżej gola, czyli zaraz Wenezuela strzeli na 2-0 :D

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 22:38

Hahaha koleś miał zmienić gracza zagrożonego kartką, zmiennik dostał kartkę przed wejściem na murawę za odrzucenie piłki Kolumbijczykowi.
#JustCopaAmericaThings

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 22:36

Co zmaścił Teofilo teraz.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 22:27

Ciekawe ile kuponów Hiszpania właśnie psuje wygrywając jedynie 1-0 z Białorusią :P

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 22:23

No i Ospina puszcza bramkę :C

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 22:21

pLYTEK
Tak, to oni to zaczęli, ale widać kibicą Chile na stadionie też się to spodobało :P Bo mam wrażenie, że są w większości.

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 22:17

No nie... Zorientowałem się, że przegapiłem moment wbicia posta nr. 5000. Tak samo jak 1000, 2000 itd. :C

Komentowany temat: Arsenal broni Pucharu Anglii! 4-0 po dominacji absolutnej 14.06.2015, 22:15

W meczu Kolumbia-Wenezuale mimo, że niedawno na trybunach było słychać głośne "Chile!" teraz kibice nie omieszkali zrobić "Oooooooo-spina!"

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady