Komentarze użytkownika Mihex
Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 465 z 591 (komentarze od 18561 do 18600):
Btw. widzę, że jest kilku kandydatów do IF'a w fifie na środę. Lewy, CR, Schurrle, Ibra, Wilshere, a nie śledzę dokładnie wszystkich meczy :p
NIeeeee.... Przez sprawko zapomniałem o meczu Copa America :C W tle leciała nudna Hiszpania :C
O Białoruś nawet coś chce powalczyć widzę.
FourFourTweet @FourFourTweet 18 min.18 minut temu
Jack Wilshere has now won the Man Of The Match award in 6 of England's last 7 games. Top class.
Najs.
Dobra już w sumie zobaczyłem też jakie drużyny im zostały :p 4 mecze - Szwajcaria, Estonia, Litwa i San Marino. Jeśli nie dojdzie do jakiś dziwnych sytuacji to tylko mecz ze Szwajcarią mogą przegrać :p
Angole już pewny awans xO?
W sumie 6 meczy wygrali, fakt :p
Ok jednak nie Theo asystował, ale prawie jakby asystował :P
tyson
Oba screamery zza pola karnego.
Shrek w końcu strzelił a Kot asysta :D
Ah... Gibbs, Gibbs, Gibbs... Powód czemu grał Nachos.
OptaJoe @OptaJoe 51 sek.52 sekundy temu
16 - 16 of England’s last 22 goals have been scored by a player from either Arsenal or Manchester United. Backbone.
Pozdro. :P
Akurat Jackie strzelił bramkę jak nie było transmisji :C
Hahhahah Rooney mistrz :P
Rooney forma z mundialu :P Głośno i wysoko.
Jackie co za gol :D
No proszę, Anglia cisnęła, cisnęła i im wcisnęli :p
On nie mówi Rajan, a chyba Rajam. W sumie nie wiem jaka jest poprawna wymowa jego imienia, ale Rajam raczej nie :P
Te wrzuty Gibbsa :D No, ale aktywny jest.
To Gibbs umie podać do przodu xO?
OptaJoe @OptaJoe 3 min.3 minuty temu
8 - England have won none of their last eight games played in June (D6 L2). Fatigued.
20 podanych dalej 2 ulubione
Nie tylko my mieliśmy słaby bilans meczy czerwcowych widzę :p
Ozil wczoraj 3 asysty, nie wiem jak Schwieni, ale on raczej trzymał poziom z USA. Nieźle Roman :P
To Żyro będzie sobie z Afobe piłkę klepał teraz :P?
Wilki z tego co pamiętam miały całkiem niezłe trio ofensywne, no ale może któryś z nich odchodzi.
simpllemann
Nic dodać, nic ująć. :D Tylko jeden zawodnik na świecie pierwsze co robi w takiej sytuacji to podanie. Większość choć spróbowałaby strzału.
No i Amerykanin z młodzieżówki kurczaków prawie zawalił mecz :p ale bramkarz Ameryki w transie
Zelalem swoja wykonal pewnie. Ale mimo to USA pewnie odpada
Ale Rubin z USA tragicznie karnego strzelal
michalm
W sumie przy dobrych dośrodkowaniach to nie ma znaczenia wzrost napastnika :P Przy wrzutach Sagny to i Giroud nie dawał rady, a po niektórych wrzutkach Caluma to i Sanchez znajdywał drogę do bramki.
Atak Argentyny wygląda dość "blado" patrząc na to jaki mają tam potencjał :D Z tym, że to "blado" to chyba dalej najlepszy atak reprezentacyjny.
Ah... Właśnie sobie przypomniałem co to zimny prysznic w taki dzień.
michalm
Jam jest. Cały dzień upały, ale teraz nadeszły burze. Ponoć temperatura ma spaść do nastu stopni. Jeśli tak to fajno.
O dżiz, ale burza u mnie za oknem nawala. Chwilę tamu tak huknęło, że na słuchawkach, które zagłuszają mi osoby stojące 2 metry dalej słyszałem je bez problemu
Pięknie to wygląda gdy Polska jest pierwsza w swojej grupie, zero przegranych, najwięcej strzelonych bramek w eliminacjach, a najskuteczniejszym piłkarzem jest polak :D
Maciek
Możliwe, zważając na fakt, że ponoć kilku zawodników z dzisiaj dostanie już wolne. Ponoć Lewy, Krycha i Fabian już mogą się pakować.
Na Greków zobaczyłbym z chęcią kilku młodych z e-klasy.
Kurczę, niby jesteśmy za półmetkiem, dalej na 1. miejscu, ale żeby mieć awans trzeba wygrać 3 z 4 meczy. To nie będzie spacerek.
Jak gra Ozil? Bo widzę, że 3 asysty już.
Z drużyn z grupy "greckiej" spodziewałem się awansu Greków i Finów, a tu wychodzi na to, że wyjdą Irlandczycy i Rumuni xD
Wyspy juź 2-0 xD
Jamajka całkiem blisko była :P
Czemu Wyspy owcze wygrywają z Grecją xO?
Ja tam Krzynówka dobrze zapamiętałem. Pozytywny koleś "Do przodu, cały czas do przodu"
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wiecie, że czytając posty na innych forach i chwaląc się nimi tutaj powodujecie dyskusje na poziomie tych z których się śmiejecie, a potem ktoś z forum innego klubu to czyta i kopiuje na swoje i tak koło się zamyka. Strasznie długie zdanie mi wyszło.