Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 492 z 591 (komentarze od 19641 do 19680):

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 23:00

Kanonier
Ty znowu zmieniłeś avka? :C Rozpoznawanie Cię staję się coraz trudniejsze.

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 17:31

Jak te dwa gole wpadły w minutę? xO
Słyszałem, że Kurtuła błąd roku, a nawet dekady.

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 17:23

Fabregas asysta, Costa gol, niezbyt często widziany obrazek w 2015 roku :P

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 16:25

Dwa pozytywy. Bez Gerrarda i może bez Skrtela. Negatywy. Live z nożem na gardle będzie się starać za 5.

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 15:58

Z nami by to obronił De Gea...

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 15:47

To Mata tak umie xO?

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 15:45

Ejjj to powinno być czerwo :C
Znowu sędziowie za Mułami...

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 15:44

scontent-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/1483918_10153116843983762_488487597760986737_o.jpg

Dla tych co chcą zobaczyć za co czerwo.

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 15:41

Ogólnie masakra z tymi MU. Mieli tyle pkt potracić w tym swoim maratonie, a tutaj dwa z najcięższych spotkań, a 6 pkt po ich stronie.

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 15:35

Się Gerrard nagrał xO

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 13:46

Ale by Anglikom ego podskoczyło jakby Kane zdobył króla strzelców. Zwariowali by pewnie na tyle, że zapomnieliby, że są przeciętni.

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 13:38

mistique
Czytasz te posty które piszmy tu od kilku minut? To są oficjalne składy :P

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 13:34

Manchester United ‏@ManUtd 3 min.3 minuty temu

United XI: De Gea, Valencia, Jones, Smalling, Blind, Carrick, Herrera, Mata, Fellaini, Young, Rooney. #mufclive

Aniłek może się pakować.

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 22.03.2015, 13:32

transfery.info/74310,kadra-wloch-na-bulgarie-i-anglie

Bez Balo, trochę zdziwiło. Nie o formę chodzi, bo nawet nie gra xD, ale jednak myślałem, że Włosi dalej żyją w przeświadczeniu, że to Złote dziecko.

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 21.03.2015, 18:11

Mi tam szkoda Alexisa dzisiaj :C Chłop powinien skończyć mecz z 3 asystami, no ale...

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 21.03.2015, 18:00

Giroud ma niesamowitego pecha z tymi hattrickami :P A to mu sędzia zabierze, a to Wenger go zdejmie, a to drużyna przestaje grać. No, ale kolejny dublet do kolekcji ma.

Komentowany temat: Dwie odmienne połowy, wymęczona wygrana z NUFC 2-1 21.03.2015, 17:55

Jak na moje serce za dużo tych wyników 1-2...

Ale sroki naszych obkopują :C

No dobra, zejście Llorisa nie wpłynęło na Kane'a. :C

Premier League ‏@premierleague 1 min.1 minutę temu

SUB Spurs goalkeeper Hugo Lloris is forced off following a nasty collision with Kyle Walker. Michel Vorm replaces him #TOTLEI
61 podanych dalej 31 ulubionych



Oho problemy KFC?

Czyli problem czy grać Ozil-Cazorla czy Ramseyem sam się rozwiązał (oby tylko na jeden mecz, bo akurat ten problem mi nie przeszkadza).

Kto komentuje mecz z Twarowskim?

transfery.info/74285,ogromne-pieniadze-dla-klubow-za-mundiale

Czyli FIFA chce się podzielić częścią łapówki. Pewnie tak z 5% tego co araby wysłali im na konta oddają.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 19.03.2015, 19:39

Kanonier co w tym trudnego? Patrzysz (w przypadku remisu w golach) kto strzelił ich więcej na wyjeździe. Nic więcej.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 19.03.2015, 19:39

Oho ale się rozstrzelali...
Kanonier do tej bramki byłaby dogrywka. Teraz przechodzi Kijów.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 19.03.2015, 19:37

Nie wiem czy się cieszyć :P Niby Eve bije się o ranking, ale jednak rodak bramkę im sypnął :P

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 19.03.2015, 19:21

Skorupski już 2 wpuścił. Nie wiem czy jego wina, czy nie, bo nie oglądam, ale ciekawa strategia Romy dając na LE częściowe rezerwy.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 19.03.2015, 15:38

Premier League ‏@premierleague 2 min.2 minuty temu

FIXTURE CHANGE @Arsenal v @SunderlandAFC moves to Wed 20 May (1945 BST) due to Arsenal’s participation in the #FACup semi-finals

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 18.03.2015, 23:08

@pauleta
Dlatego chcę je tak szybko, bo prędzej czy później do niego dojdzie, a im wcześniej ktoś z tych orgazmicznych, dla polskich nastolatków, klubów odpadnie tym lepiej dla LM.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 18.03.2015, 23:00

Jestem jedyny który chciałby w 1/4 mecz Barca-Real?

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 18.03.2015, 22:45

marz2
My lub Schalke :P Niemcy też pożegnali się godnie.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 18.03.2015, 22:44

Barca - Real
Monaco - Juve
Bayern - Atleti
Porto - PSG

Takie cuś chcę.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 18.03.2015, 22:41

twitter.com/NOT_MOTD/status/578293332343930880/photo/1


Huehuehue

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 18.03.2015, 20:20

Kondziu
Jedna rzecz. Ox, Rosa, Wilshere kontuzja. Gnabry jeszcze nie doszedł do siebie. Kto miał grać Akpom, Zelalem czy Bielik?

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 18.03.2015, 20:11

Właśnie się dowiedziałem, przy wymianie dowodu, że zmienili formę zdjęć :C
Myślałem, że pójdę sobie od tak i załatwię, a tu jeszcze trzeba zahaczyć fotografa. A dowód kończy mi się 1 kwietnia :C Teraz żałuję, że musiałem sobie kiedyś wyrobić ten tymczasowy

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 18.03.2015, 18:34

Obrona, obroną, ale IMO Merte wczoraj zagrał co najmniej na poziomie siebie z zeszłego sezonu, czyli całkiem, całkiem.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 17.03.2015, 23:54

Pol może już szykuje sobie grunt jadąc po Monaco na ew. mecz z Realem. Wtedy będzie mógł całować stopy królewskim, jak to lubi robić, jak to oni ich nie rozgniotą, jaki to autobus grają francuzi itd.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 17.03.2015, 23:54

Pol może już szykuje sobie grunt jadąc po Monaco na ew. mecz z Realem. Wtedy będzie mógł całować stopy królewskim, jak to lubi robić, jak to oni ich nie rozgniotą, jaki to autobus grają francuzi itd.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 17.03.2015, 23:45

Śmieszne też jak nagle wszyscy pozmieniali zdanie :D
Monaco przed meczem było drużyną grającą rozważnie, defensywnie (Chelsea oskarżono by o parkowanie busa). A potem, że jak taka słaba drużyna może awansować :D to co, geniusz taktyczny czy jednak fart, bo już nie rozumiem ekspertów z tv.

Komentowany temat: Same old Arsenal, porażka mimo wygranej 2-0. 17.03.2015, 23:41

Jeszcze jedna ciekawa statystyka z dzisiaj. Monaco oddało ogółem 3 strzały, wszystkie oddał Moutinho.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady