Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 529 z 591 (komentarze od 21121 do 21160):

Komentowany temat: Zadanie wykonane: Arsenal 3, Burnley 0! 01.11.2014, 17:10

Zaraz pokażemy Burnley, że mogą z nami grać otwartą piłkę...

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:49

Ja bym się zastanowił poważnie nad zmianą Cazorli, no ale może nie od razu w połowie :p

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:46

Dobra wiadomo, że z ostatnią drużyną ligi umiemy stwarzać sytuację, teraz je wykorzystać.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:42

Ox jakby nie patrzeć też trochę zamieszania wprowadza. Zdecydowanie pierwsza połowa na +.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:41

Alexis ma dzisiaj pecha po prostu :p

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:39

Theo nie chciałbym na nerwowy mecz. Mógłby wejść na ~10 minut przy wyraźnym prowadzeniu.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:36

Alexis znowu blisko... Koleś jest niesamowity.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:34

Cazorla...
A Alexis znowu by bramkę miesiąca wsadził przed chwilą :p

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:33

Ajajaj. Flamini prawie by bramke strzelił, ale mu Szczęsny przeszkodził.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:29

Theo się przynajmniej rozgrzewa :p

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:29

Piękny strzał, uczył się od Cazorli lub od Girouda.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:28

Cazorla ostatnio ma strasznie rozregulowany celownik

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:27

Aj... Santi...
Pięknie Alexis i niezłe dośrodkowanie Oxa.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:27

Aj... Santi...
Pięknie Alexis i niezłe dośrodkowanie Oxa.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:23

Co z tego, że mamy 3 rożny z rzędu jak i tak nigdy gola z tego nie strzelimy :p

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:21

Ox z pressingiem wziął chyba lekcje od Alexisa po meczu z Sunderlandem :D

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:20

Flamini już prawie asyste zaliczył dla Burnley :D

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:14

Daamnnn... Welbeck miał pecha :p

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 16:02

krzykus
1 listopada w Anglii oddają hołd poległym żołnierzom armii Angielskiej.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 15:31

@RuteQ
Bo gramy ciągle o tej samej co City czy Chelsea, dodajmy, że gramy ostatnio z dołem tabeli, więc wolą pokazywać mecze Lidera lub vice-lidera z ogórami.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 15:29

rafi_i
Jeśli podłożysz sobie to z polskim będziesz miał :P
Tylko streamy.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 15:21

Cabella coś ty zrobił...

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 15:19

@BigPower
Jack dostał w kolano, ponoć nic poważnego, ale dzisiaj i być może we wtorek odpoczywa.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 15:18

O proszę, Perez na 1-0.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 15:13

Nie no panowie, nie przesadzajcie. Burnley to nie byle jakie ogóry by na nich wychodzić tak ofensywnie, że Ramsey i Arteta w jednym składzie... W końcu 20 miejsce w EPL to nie przelewki.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 15:11

@mitmichael
Jest? O no proszę jak sprawdzałem to nie było żadnego, pewnie przeoczyłem.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 15:09

nenek
Niestety nie. W sumie o 16 nie ma żadnego meczu PL na nc+

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 15:03

Wasyl dzisiaj w podstawowym składzie Leicester xO

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 01.11.2014, 15:02

Wenger czemu robisz nam znowu środek Flamini-Arteta :C Czemu!?

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 31.10.2014, 23:11

KOL
Nawet więcej. Crowley wygrał dzisiaj mecz :p 2 gole z czego jeden w ostatniej minucie gry chwilę po wyrównaniu przeciwnika :p

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 31.10.2014, 21:16

Problem w tym, że kibice chcą Kondogbię, a Wenger nie koniecznie bierze taką opcję w ogóle pod uwagę :p

Komentowany temat: Wenger: Nie skreślajcie nas z wyścigu po mistrzostwo 31.10.2014, 21:07

No tak mecz z Hull był tak ciężki... Ciężki wyjazd, jakościowo co najmniej o klasę wyżej.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 31.10.2014, 21:01

Rabiot podpisał kontrakt do 2019 roku z PSG.

Thide do 3 listopada.

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 31.10.2014, 20:15

Offtop (w sumie jak wszystko tutaj)

Wiedźmin 2 na steamie za 4 euro. Jak ktoś niema jedna z najlepszych okazji by nabyć :P

Komentowany temat: Udowodnić swoją siłę: Arsenal vs Burnley 31.10.2014, 19:23

Arsenal FC ‏@Arsenal 59 sek.60 sekund temu
#Arsenal Under-21 team to play Middlesbrough: Macey, Moore, Ajayi, O’Connor, Bola, Kamara, Maitland-Niles, Iwobi, Zelalem, Crowley, Akpom


Brak Theo w tym meczu może świadczyć o jego obecności na ławce z Burnley :D

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Giroud, Wilshere, Gibbs 31.10.2014, 14:47

Giroud ma jakieś pęknięcie w kostce chyba.

Ale nasz model utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że jest niezniszczalny :P Podczas gdy u nas wypaść na 2 tygodnie to wypadnięcie na miesiąc to u niego "nie wróci przed styczniem" znaczy wróci w listopadzie :D

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 21:51

Wchodzić nie wchodzi, ale średnia postów 26 dziennie (sprawdziłem :P) póki co pozostała.

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 21:45

To co tu powiedzieć o takim Marzagu xO (jeśli dobrze pamiętam on ma jakieś 20 postów na dzień :D)

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 21:21

Jak wspominałem wcześniej, ja nie potrzebuję amerykańskiego święta aby spotkać się ze znajomymi i dobrze się bawić. Taki dzień nazywa się u mnie piątkiem.

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 21:16

@kyrtap
Właśnie jest ten problem, że ludzie są zmuszani do obchodzenia tego. Mówiłem przecież, że u mnie osoby, które nie połasiły się na danie cukierka kończyły z jajkami na drzwiach.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady