Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 530 z 591 (komentarze od 21161 do 21200):

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 20:59

@FabsFAN
Meh. Mogę dłużej :P

To, że mamy konserwatywne społeczeństwo to fakt. Z tym, że to nie jest tak, że nie przyjmujemy nic nowego. Przychodzi nowa technologia- jest witana z otwartymi ramionami. Przychodzą komercyjne święta, które są nam na siłę wpychane przez media, często trwają też w okolicach naszych świąt przez co częściowo kolidują z nimi.

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 20:52

@Daniho

Ja bym do tego święta nic nie miał za granicą. Staram się asymilować do warunków w jakich żyję. Żyję w Polsce. Cukierka to niech sobie weźmie od rodziców. Słodyczy raczej nie jem, więc nie będę kupować ich tylko po to by komuś oddać, słodyczy które kupuje sobie rodzina nie ruszam.

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 20:38

@Daniho

Właśnie dlatego to mi się nie podoba. "Cukierek, albo pskius" rozumie się samo przez się? A jeśli ja nie chcę mieć z tym nic wspólnego? Ja nie mogę zakazać komuś się w to bawić, to czemu ja jestem do tego zmuszony?

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 20:23

Jestem cebulakiem najwyraźniej. Dla zabawy to ja wychodzę w losowe piątki ze znajomymi do klubów/barów/spotkać się gdziekolwiek. Irytują mnie ludzie, którzy na siłę pompują obce tradycje, a o własnych nie pamiętają. Nie widziałem rzeszy ludzi świętujących dziady. Same święto jest, a raczej było mi obojętne, ale w tej chwili jest pompowane co najmniej tak jak walentynki. Dodatkowo rozwalają mnie te dzieciaki latające od drzwi do drzwi w bloku i są wyraźnie oburzone, że im się nic nie dało, a niektórym potrafili obrzucić drzwi. Faktycznie, piękne święto.

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 30.10.2014, 20:12

Ja tam nie rozumiem tych zachwytów nad Halloween. Aż takie jest zafascynowanie 'muricą, że trzeba adaptować każde ich święto? Czy to raczej wynika ze zbyt małej ilości świąt w Polsce, że trzeba podwoić ich ilość?

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 29.10.2014, 23:09

W Rosji ogólnie ciężko się gra. Większość zespołów w LM się męczy na ich boiskach, ostatnio choćby to Bayern ledwo, ledwo zdobył 3 pkt.

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 29.10.2014, 22:38

Juve przegrywa z Genoą xO Przez to Roma wskakuje na lidera chyba (nie wiem jak z bilansem bramkowym, bo pkt mają tyle samo :P)

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 29.10.2014, 22:27

Widzę, że Grosicki dzisiaj grał w podstawowym składzie, zszedł w 61', w jego miejsce wszedł N'Tep, aby 2 minuty później dostać czerwoną kartkę, nieźle :D

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 29.10.2014, 22:22

N'castle 2-0, no nieźle. Wolałbym jednak żeby City grało dalej, bo to zawsze kilka meczy dla nich więcej, a jakby nie patrzeć Newcastle nam nie zagraża :p

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 29.10.2014, 21:23

Coś bardzo poważnego się Silvie stało? Bo zejście w 8 minucie to nie jest norma nawet przy tragicznej grze :p

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 29.10.2014, 20:32

Szpaku chwile temu powiedział, że HSV ma stroje podobne do Arsenalu czy mi się wydaje?

Komentowany temat: Nabór do redakcji - wstąp do ekipy Kanonierzy.com! 29.10.2014, 20:27

danielosik
O to się nie musisz bać. Już 2 zdanie wyjaśnia, że to nie mogą być kuraki, bo gdzie tam u nich operowanie piłką :D
A co do SAS to wiedziałem, bo Henry często był widywany na ich meczach.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 28.10.2014, 22:45

Balotelli strzelił bramkę xO I to nie do swojej bramki. Jest to w ogóle możliwe?

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 28.10.2014, 22:41

No i Afobe cup się skończył :C

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 28.10.2014, 22:21

Wchodzę na Livesports, a tam Chelsea dostaje bramkę xO Powinienem częściej tam wchodzić sprawdzać wyniki.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 28.10.2014, 19:17

@KArooo
Przepraszam :C Żądza nabijania postów mną zawładnęła, nie wiem co się ze mną stało.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 28.10.2014, 19:14

Milik śrubuje swój dorobek w pucharze Holandii :P
Pierwsza połowa, Ajax wygrywa 3-0, a on już 2 bramki :p

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 27.10.2014, 22:51

Co oni tak cisną z tego Traore :P?

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 27.10.2014, 22:45

@Fabs
to dziwne, bo jednokładność jest w podstawie w LO jeśli się nie mylę :P

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 27.10.2014, 22:34

pauleta
Są jakby "odwrotne" do siebie jeśli dobrze pamiętam (tak przynajmniej było z odcinkami) w przypadku okręgów mają wtedy chyba też inne promienie.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 27.10.2014, 22:26

Austin kolejny gol. Ogólnie QPR nie gra źle :P

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 27.10.2014, 22:25

Hoilett co był blisko xO

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 27.10.2014, 21:18

Ładna brama QPR trzeba przyznać :D
Nie będzie pierwszego w historii remisu 0-0.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 27.10.2014, 20:29

@Kanonier
Jaka gazeta popisała się takim gneiuszem :D?

@Tomassini
Aż dziw mnie bierze gdy czytam komentarze xO
Żadnych na temat tego jak to małym klubem jesteśmy, bo nie wydajemy 100mln na okienko. Choć trzeba przyznać, że z tym Wengerem wprowadzającym młodych, mają przestarzałe dane. Daje szanse, jasne, choćby taki Chambers albo Bellerin (ten z konieczności), ale gdyby nie tragiczna sytuacja kadrowa nigdy nie zagrałby np. Ox.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 23:31

FabsFAN
Co więcej znowu wybrany zawodnikiem meczu przez Whoscored.
Oni chyba bardzo go tam lubią :P Jakieś lobby Polskie musi być ukryte na tej stronie.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 23:27

Van Gaal jeszcze niedawno mówił, że dogonią Chelsea w punktach. Jak widać zmienił swój podląd na sprawę :p

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 23:23

@pronik
Jakby nie patrzeć o tej godzinie są ciekawsze (dla bezstronnego widza :P) mecze, jak choćby Everton - Swansea.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 22:52

Swoją drogą. Trochę dziwne, że Chelsea na wyjazdach z "mocniejszymi" rywalami gra dość defensywnie. O ile z City na Etihad rozumiem to z MU na OT nie do końca. Jasne to wciąż groźny zespół, ale ich obrona... No cóż liczę, że się nie ogarną w obronie do czasu meczu z nami.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 22:35

W ilości kontuzji nie tylko zdobywamy mistrza, my deklasujemy przeciwników któryś rok z rzędu. Diaby "zawodnikiem" sezonu rok w rok.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 22:29

No w końcu gol w meczu Olimpików :p
Bezbramkowy remis nie oddałby tego meczu w żadnym stopniu :P

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 22:24

facebook.com/video.php?v=363207913837795&fref=nf

Nieźle :D

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 21:48

@kaziu

Daj pomarzyć :C Nic innego nam nie pozostało.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 21:43

W sumie... Postawienie Sancheza na 10 dałoby Wengerowi możliwość postawienia na LS Ozila lub Cazorli. Genialny pomysł Wengera :O

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 21:34

Schnor
Ja się nie wypowiem, bo rzadko L1 oglądam, ale trzeba przyznać, że w tym meczu gra nieźle.
Z tym, że u nas przy braku kontuzji (które są w sumie zawsze :P) skrzydłowych jest pod dostatkiem.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 21:31

schnor
No właśnie nieźle czaruje na razie :D
Brakuje mu tylko ostatniego dotknięcia trochę :p

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 19:57

@lays
wyrażaj się, bo cię wypikało całego :D

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 19:34

Rivaldo to całkiem możliwe, że według Whoscored są najlepszymi. Oni tam rozliczają ze statystyk i tylko ze statystyk. Takim sposobem Krychowiak wiele razy był najlepszym na boisku, bo wywiązywał się ze swoich zadań.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 18:17

Dżizas... Znowu się włączyli CescInowcy :D

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 13:27

Nie wiem czy Mou potrzebował jakiś zagrywek przed meczem z mułami. Rozumiem przed City, ew. nami czy Liverpoolem, ale utd jakoś szczególnie nie zagraża im w tej chwili.

Komentowany temat: Sanchez na ratunek Kanonierom. Arsenal 2-0 Sunderland 26.10.2014, 13:14

Nie wiem co oni w tym Chelsea biorą xO
Costa miał wylecieć co najmniej do meczu z MU,a tu już ma grać? Czemu u nas tak nie robią :C Jak ktoś ma wrócić po przerwie na reprę to zazwyczaj wraca po przerwie... następnej.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady