Komentarze użytkownika Mihex
Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 550 z 591 (komentarze od 21961 do 22000):
Barca gol i zaraz czerwo. Spoko, też tak można :p
@ThisIsOurSeason
A faktycznie :p Nie skojarzyłem. Nieźle się cieszyli z tego remisu z MU, że aż w Barcelonie wylądowali.
Ciekawe kto walkowera dostanie za niezgłoszonego zawodnika :p
Haha kot na meczu Barcelony :P Prawie jak kot z Anfield.
Marzag
Jak dobrze, że co okno jest Kalou :D
Jeszcze nie tak dawno mówiłem, że dużą zaletą, choć dla Arsenalu raczej wadą, Girouda jest jego niepodatność na kontuzje, oczywiście musiał mi udowodnić dzisiaj, że nie mam racji :C
Swoją drogą na początku lipca śmialiśmy się gdy Krychowiak był łączony z Arsenalem. Niby fajnie, bo waleczny DM, ale nie umie rozgrywać. Też tak myślałem, ale co dzisiaj piły prostopadłe posyłał z Valencią to nie mam pytań :D powinien mieć z 2 asysty, a zaliczył nawet jedno "pass to asist"
clavo
Ja wierzyłem w comeback, ale przy takiej grze... Nie widzę nas na koniec sezonu z trofeum. Może to nie po "kibicowsku", ale staram się być obiektywny. O ile nasza gra nie zmieni się o 180 stopni w meczu z turkami to "Janas nie widzę na tym mundialu".
DawidAL
Jakby nie patrzeć ponad połowa ataków Evertonu szła z naszej prawej strony (może to przez Mirallasa, ale dawali mu miejsce, to szedł)
mar
Wenger będzie musiał zaryzykować, ale obstawiam, że Santi wróci na LS :P
Nie sądziłem, że to kiedyś powiem, ale może nam brakować Girouda jeśli wypadnie na dłużej.
Potrzeba nam więcej takich Ramseyów. Grał cały mecz tragicznie, ale kiedy trzeba było trafić to trafił.
No mówię, że Giroud to joker :P Ostatnio w FA cup też wszedł z ławki i walnął bramkę Evertonowi.
Diaby jest cały, ale się wzmacnia żeby znowu się nie połamać.
To utwierdza mnie w przekonaniu, że Giroud to joker, a nie napastnik na 1 skład :D
Mówiłem, że remis na Goodison park to dobry wynik :C?
Drewno... Dziękuję!
Wilshere zaraz sam siebie zdejmie z boiska...
Giroud już szpanuje...
WengerOuty wróciły :D
Nie ma co zwalać na sędziego, że pieprzymy wszystko co się da... Jakbyśmy grali jak przykazano to sędzia nie miałby okazji się pomylić
Nie ma Artety i gra w środku pola się sypie. Może to śmiesznie brzmi, bo Mikel psuje na potęgę, ale dalej gra lepiej od Flaminiego. DM to mus.
Pięknie... Po prostu pięknie... Szykuje się znowu blamaż z topem...
Alexis pokazał Ramseyowi jakie piły chce dostawać :p
Z taką grą nie będzie ani LM, ani transferów, ani niczego, ale jeszcze się obudzą, jak nic.
Zawał serca znowu... Ile razy!?
Czmu to zawsze musi się tak zaczynać :/
Te magiczne dotyki Ozila :D
Podobno Costa ma 100% skuteczność strzałów w BPL jak na razie.
Taki skład mi się podoba, ale LP znowu będzie kuleć z Wilsherem/Ozilem tak hasającym.
No i Hazard właśnie zabił mecz.
Arsenal FC @Arsenal 1 min.
#Arsenal team to play Everton: Szczesny, Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal, Flamini, Ox, Wilshere, Ramsey, Ozil, Alexis #EFCvAFC
Ox w podstawie i bez Cazorli xO Co się stało... Wenger co ci się stało xO?
Lukas-Podolski.com @Podolski10 2 min.
I won't be present in person but my thoughts are there with you lads. good luck at the match, go and represent, bring us the 3 points #Poldi
Brzmi trochę jak pożegnanie :/ Szkoda, może nie grał genialnie, ale widać, że był dobrym duchem.
No i niebiescy prowadzą :/ Szkoda, że po takiej dość fartownej akcji.
Schmeichel jest synem swojego ojca jednak :P
Ciamak strzelił xO Chelsea coraz bliżej bramki.
Ale, że Downing bramkę strzelił to mi się uwierzyć nie chce xO
Na czacie futbol hd rozwala mnie kibic Man City który twierdzi, że Kolarov jest najlepszym LO na świecie, bo Alaba ma 20 lat, więc nie może być lepszy od 30 latka :D
Arsenal FC @Arsenal 6 min.
Under-18s result: @Arsenal 5-1 Chelsea. The young Gunners make it two wins from two after last week's 4-0 win at Brighton
To może powtórka tego wyniku w dorosłej kadrze? Ja bym się cieszył :D
i1.kwejk.pl/k/obrazki/2014/08/1891facf-db70-4288-949a-3a095ae8b94f_original.jpg
Pięknie :D Mogliby zostawić Żebrowskiego i Zamachowskiego jako Geralta i Jaskra, dać lepsze efekty specjalne jak w poprzednim filmie i szykuje się hicior :D
Bolek
Po blamażu i 3-0 w zeszłym roku remis w sobotę nie zaskoczyłby mnie tak bardzo.
XandeR
Jeszcze Robak! Nie zapominaj o Robaku!
Mico
I szykuj się na kolejne 10 miesięcy, bo nie zanosi się na zmianę napastnika, więc będzie jak dalej :D
Będzie można książkę napisać o Giroud z samych komentarzy na k.com.
Kogo wy chcecie przekonać do kupna napastnika? nas? ok, przekonaliście, gdzie mam wpłacać pieniądze na składki?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
simpllemann
Jeśli NBA2k15 będzie na ignite to się nie zdziwię. Sama kariera zawodnika jest niesamowicie rozbudowana. Pełno cutscenek itp. Do tego tryb MyTeam (coś jak UT w Fifie) też jest dość obszerny. Ta gra ma prawo ważyć 50 GB :p