Komentarze użytkownika Mihex
Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 549 z 591 (komentarze od 21921 do 21960):
Wenger chyba złapał jakiś fetysz skrzydłowych. Co ktoś z ofensywnych graczy jest łączony z AFC zawsze jest to skrzydłowy grający od biedy na ataku.
To, że Henry i Van Persie się zaadaptowali i odpalili nie znaczy, że każdy nominalny LS jest genialnym napastnikiem :p
Bolek
Sanogo najpierw też musi przestać dostawać kontuzji co 2 mecz :p
David Ornstein @bbcsport_david 2 min.
#AFC still want CB/DMF (maybe someone who can do both) but likely to be squad player not big name as (esp CB) will be back-up #bbcsportsday
Czyli nic większego nie można się spodziewać. Będzie nudny DD :P
Czyli tak czy tak nie będzie strajkera. :D
Podejrzewam, że nawet gdyby Giroud i Sanogo wypadli, Podolski odszedł, a Theo i Sanchez gubili każdą piłkę na ataku, Wenger nie kupiłby nowego napastnika. Zagrałby Ozilem na napadzie czy coś, ale na pewno nie kupił nikogo :P
W sumie jakby nie patrzeć obaj nasi "napastnicy" (Campbell, Sanchez) grali tam w reprezentacji chyba tylko dlatego, że ich drużyny grały taktyką z 3 obrońcami, a że oni bardziej przydawali się z przodu to trenerzy ustawiali ich z przodu, a nie jako cofnięty skrzydłowy.
Grafika przednia, fajne urozmaicenie :D
Mid
Pieniędzy im raczej nie brakuje, tym przekonają spory procent piłkarzy.
Ktoś pisał, żeby ściągnąć Afobe, bo to w końcu nasz piłkarz bez strachu przed Manu, przypominam, że Campbell też strzelił im bramkę i to przedniej urody, co więcej w LM :C
Swoją drogą nawet Dzeko ciśnie bekę z tego co się stało na twitterze :p A Morgan to już w ogóle szaleje.
Są gdzieś bramy z pogromu MU? Bo jakoś przespałem to, że mają być mecze COC :P
Carlos
Drużyna która przegrała 6-1 z ogórami z Polski nie zasługuję by być w LM, nawet jako dostarczyciel pkt dla Arsenalu :P
Maribor wygrywa! Świetnie :D
Może po prostu Wenger nas sprawdza :C
Chce nam pokazać, że może być coś gorszego jak Giroud na szpicy... Brak Girouda na szpicy podczas gdy jest jedynym napastnikiem w drużynie.
Spryciarz :C
veron zakończył rozważania na temat transferów. Temat wyczerpany, wszystkie pozycje obsadzone.
Wyszło na to, że nasze wysokie przedsezonowe oczekiwania zweryfikowane zostały jeszcze przed zamknięciem okna :D
padoks
Welbeck? To niech nam jeszcze w pakiecie dorzucą Evansa i Cleverleya. Sabotaż z ich strony byłby genialny.
@Rivaldo
Może ten Bacca faktycznie nie byłby zły... Zainteresowania nie ma, ale jak już tak gdybamy. Coś w tej Sevilli gra, raczej wyróżniająca się postać w lidze. Eksperymenty mogą skończyć się źle, ale lepsza bomba zegarowa jak zostanie z Yayą przez 3 miesiące.
Tak śmiechem, żartem to jak tak patrzę to ten Berbatov w zimie i Eto'o latem nie były takimi głupimi pomysłami :/ Ciężko wytrzasnąć kogoś na "czas do znalezienia genialnej okazji"
Henryk14
W zeszłym roku robił całą grę Torino razem z Immobile, z tym, że Cerci raczej kojarzył mi się ze skrzydłowym (tam gra w Torino i tam gra w reprezentacji).
Nie chce mi się wierzyć w te 3 miechy jakoś. Dotychczas Giroud był raczej niezniszczalny (parę razy nawet grał mecze z urazami, ale nie chciał schodzić). Spodziewałem się dużo krótszej absencji, ale w sumie... Nie raz u nas były 2 tygodnie kontuzji trwające 3 miesiące.
@Rivaldo
Żarty prawda? Cerci? Wenger chroń :C
Man City mogło jednak wygrać wyżej :/ Nie żebym odczuwał z tego powodu jakąś chorą satysfakcję, ale nie mogę patrzeć na KFC na szczycie tabeli :/
DawidAL
Wychodzi na to, że ta kontuzja (jak i Artety), mimo że teraz kosztowna może przynieść jednak jakieś korzyści :P
Oby nie było tak jak w zimę jak Giroud też złapał kontuzję na 2 tygodnie, też miał przyjść napastnik i przyszedł Kallstrom :p
Emre Can't dive.
Liverpool zaraz ten mecz w 8 będzie kończył jak tak dalej z kontuzjami pójdzie.
Co Liverpool miał szansę na kontaktowego gola :p
Tak myślałem (i pisałem), że kibicom na lfc.pl przydałby się zimny kubeł od City i jak widać go dostają.
Wszedł i pozamiatał. Jeśli z nami będzie grał Aguero i Jovetic vs Merte to widzę wynik 5-0 :D
Jovetić chyba podpatrzył Girouda przy tym pudle przed chwilą :p
Jovetic co się rozkręca :P
Balo wstał i chyba idzie spalić kontrakt :P
Piers Morgan @piersmorgan 2 min.
I desperately wanted Arsenal to sign Mad Dog @FinallyMario . But now he's gone to Liverpool, I think he's an overrated, volatile liability.
Piers strasznie niszczy opinię innym kibicom. "Chciałem go, ale skoro poszedł gdzie indziej to jest słaby". Irytuje mnie takie zachowanie.
Emmanuel Y Frimpong. @IAMFRIMPONG26 15 sek.
If Podolski leaves arsenal will be very missed Great player with Unique Personslity
W szatni lubiany, ale na boisku się nie bardzo przyjął. :/
@thide
O nas nawet nie mówię. Po nas kluby z zeszłorocznego top 3 zrobiłyby walec. Na tę chwilę przewiduję powtórkę z zeszłorocznych wyników z Etihad, SB i Anfield.
Fani LFC strasznie pewni siebie są od kilku miesięcy :P Wydaje mi się, że dzisiaj spadnie im kubeł zimnej wody na głowę. City może nie jest w szczytowej formie, ale LFC też niemiłosiernie męczyło się z Soton ostatnio.
Liverpool FC @LFC 3 min.
Confirmed: #LFC have today completed the signing of Italy international Mario Balotelli from AC Milan #MarioLFC
No czyli oficjalnie, oficjalnie :P
Czyli temat Bario u nas umrze raz na zawszę. I dobrze.
Mario Balotelli @FinallyMario 2 min.
YNWA! COME ON LIVERPOOL! 👊✌☝
Chyba oficjalka :p
Chcecie kogoś ciężkiego? Może Taylor-Fletcher z Leicester. Koleś wyglądał na dość... postawnego.
Ignite jest na pewno tylko z gier EA? Miałem wrażenie, że na next genowych konferencjach zapowiadali, że ten silnik będzie w NBA 2k14, Fifa 14, NFL Maiden 25 itp.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Lord Bendtner ratował tyłek Arsenalowi cały czas. To on swoim geniuszem i całym doświadczeniem naciskał Girouda aby ten strzelił te 20 bramek w sezonie. Gdyby Francuz nie dostał od niego szansy (Lord z własnej woli zgodził się na straszenie przeciwników z ławki) prawdopodobnie Wenger nigdy nie odmówiłby kupna nowego napastnika.