Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 562 z 591 (komentarze od 22441 do 22480):

Komentowany temat: Przedsezonowe przygotowania czas zacząć! 18.07.2014, 22:36

Czemu od nas nikt nie chciał Benia za 50 mln kupić?
Barca z Realem dały ciała.
No i że Park za darmo odszedł... (ale, że Dudka na mundial nie wzięli...)

Komentowany temat: Przedsezonowe przygotowania czas zacząć! 18.07.2014, 20:38

Brak mi turysty :C Zawsze jakoś pogodniej było jak on tu siedział.
Teraz ani on, ani ten fanboy nie wchodzą...

#kurortdlaturystow

Komentowany temat: Przedsezonowe przygotowania czas zacząć! 18.07.2014, 20:33

Kanyeast ciekawe czy Theo by przedłużył gdyby nie Wenger. Coś czuję, że on swoim prestiżem trzyma i sprowadza sporo zawodników, zwłaszcza tak było przez te trudne lata.

Komentowany temat: Przedsezonowe przygotowania czas zacząć! 18.07.2014, 20:29

sport.pl/pilka/1,65082,16347699,Primera_Division__Cristiano_Ronaldo_mogl_sie_nie_urodzic_.html

Ale ten los lubi płatać figle :P Matka nie chciała go, bo nie było pieniędzy, a teraz mają pieniędzy tyle, że mogą żyć jak królowie :P

Komentowany temat: Przedsezonowe przygotowania czas zacząć! 18.07.2014, 20:15

@thide,
Dziwisz się? Przecież sam Majkel Ołen tak powiedział, on się nie może mylić... No i Manu takie genialne transfery zrobiło, że liga jest już ich.

Komentowany temat: Przedsezonowe przygotowania czas zacząć! 18.07.2014, 20:05

Felipe Luis w Chelsea? No to widzę się wzmacniają w polaków :P

Dobra poważniej to trzeba przyznać, że małe zaskoczenie, bo wiadomo o tym było już od czerwca, ale wzmocnienie dość spore.

Komentowany temat: Przedsezonowe przygotowania czas zacząć! 18.07.2014, 19:58

Frączczak co wsadził :D Fajno. O dziwo ten mecz polskiej ligi był nawet do zniesienia :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 14:00

@mallen
Ciężko powiedzieć, część już zrobili przez karty iMOTM (patrz Sanchez u nas, Luiz w PSG), potem kilka zrobią może pod koniec lipca, a resztę pod koniec okienka. Ale dużo się nimi nie nacieszymy, bo 15 w końcu za 2 miechy wychodzi :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 13:34

Wolusxix
Jeśli Wilshere zaliczy spory progres w stosunku do tego co umie teraz, a gracze tacy jak Ox, Sterling czy Barkley będą się dalej rozwijali w takim tempie to może nawet z grupy wyjdą :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 13:29

Witowo
Niby nie wygląda to tak źle... Ale trzeba wpierw awansować :P A to naszym drużyną przychodzi dość ciężko.

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 13:14

Jak myślicie na kogo trafimy w eliminacjach?
Przeciwnik poziomu Fenerbache czy może tym razem ktoś słabszy?

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 13:12

I już wiemy, że Ruch Chorzów lub FC Vaduz zagra z Kairatem Ałmaty lub Esbjerg fB.


Jakby przeszli Liechtenstein to może nawet mają szansę na nie upokorzenie się w następnej rundzie i odpadnięcie z godnością.

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 12:44

Ba przechodzi do Beskitasu. W sumie marnował się, a oni do EPL pewnie by go nie puścili :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 12:23

Balo idealnie nadawałby się na polską ligę... Tutaj też zawodnicy całą karierę są młodymi, perspektywicznymi graczami, nawet koło 28 lat. On w wieku 23 lat powinien już wykręcać statystyki na poziomie 20+ bramek, a jak na razie wykręca statystykę 20+ meczy opuszczonych przez kartki.

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 12:12

Legia Warszawa lub Saint Patrick's Athletic zagra z KR Reykjavík lub Celtikiem Glasgow.

No to nawet jeśli jakimś cudem pokonają Irlandczyków ich zabawa zakończy się na Szkotach, których nie mają prawa pokonać na tym etapie :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 11:57

Mico takie coś miał w City... Po większości wybryków banowali go lub zabierali tygodniówki, to zamiast spokornieć latał po sądach z klubem... Na niego mogą podziałać co najwyżej elektrowstrząsy.

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 11:49

wolusxix chyba baran, nie baranek...

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 18.07.2014, 10:12

R700
No niesamowite zaskoczenie :D Co roku bieda w Europie, to nie wie czego oni się spodziewali po roku. Jeśli nikt nie wprowadzi ostrych zmian w szkoleniu trenerów i piłkarzy to nie będzie zmian, a te pewnie i tak będą odłożone w czasie, bo nie można mieć efektu od razu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 17.07.2014, 20:50

Aneke zaliczył asystę w meczu z Zawiszą :P
Wiem, że powinienem kibicować polskim klubom, ale jakoś byli gracze też mają jakieś miejsce w sercu (nawet ci byli niedoszli)

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 17.07.2014, 20:15

O Zawisza nawet remisuje xO Myślałem, że to 1-0 się utrzyma :p

Komentowany temat: Oficjalnie: Debuchy piłkarzem Arsenalu! 17.07.2014, 20:14

Jak myślicie jak sobie dzisiaj Aneke poradzi z Zawiszą :D?

Komentowany temat: Nabór do redakcji - dołącz do ekipy Kanonierzy.com! 17.07.2014, 19:21

Teraz do mnie doszło, że muszę sprzedać Debuchyego w fantasy premier league xO

Komentowany temat: Nabór do redakcji - dołącz do ekipy Kanonierzy.com! 17.07.2014, 19:05

W końcu oficjalka Debucha... Ileż można czekać :P

Komentowany temat: Nabór do redakcji - dołącz do ekipy Kanonierzy.com! 17.07.2014, 16:27

transfery.info/67714,ustawienie-0-3-1-4-w-blackpool-transferowe-pospolite-ruszenie

Kurde, chłopaki, mam stopy i to do tego dwie, co więcej prawą i lewą... Mam szansę?

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 17.07.2014, 09:38

Kroos oficjalnie do Realu. Bayern na fb potwierdził...
No to Khedira robi miejsce koledze z reprezentacji? Czy raczej Di Maria?

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 17.07.2014, 09:30

KOL
Spoko, ale tylko jeśli nie spieprzą sprawy :P
Aktualne stroje są w porządku, więc dużych zmian nie trzeba, bo jak zaczną kombinować to skończy się jak ze strojami BvB np z sezonu 2011/12 :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 17.07.2014, 00:12

Ja tam się pokusiłem na 3 - Ramsey, Sanchez i Giroud :P Nie wiem czy się sprawdzi na dłuższą metę, ale... Jeśli Ramsey utrzyma formę, Sanchez zaliczy taki debiut jak Ozil i Giroud taki start jak w zeszłym sezonie to nie powinno być źle.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 16.07.2014, 23:15

A fakt... Zapomniałem, że ten mecz w sierpniu jeszcze, a Theo wraca w październiku najwcześniej, to faktycznie Giroud za Walcotta i Sancziz na skrzydło.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 16.07.2014, 23:15

Wielo nie sądzę aby Poldi grał w podstawce, pewnie Santi wejdzie na LS za niego, a reszta skłądu mogłaby tak wyglądać (jeśli faktycznie ściągniemy Khedire :P)

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 16.07.2014, 22:39

Najlepszy mecz jaki w życiu widziałem! Już nie mogę się doczekać ekstraklasy! Co tam EPL, BBVA czy Ligue 1... Nasza rodzima liga to jest dopiero to!

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 16.07.2014, 21:36

Patrząc na grę Legii, widzę jak będą grały (sporo słabsze) drużyny z E-klapy. Już zaczynam tęsknić za mundialem...

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 16.07.2014, 21:32

Nieźle ta Legia gra! Widzę w nich jakość i potencjał. Słabo grają tylko w pomocy, ataku i obronie, ale tak to jest ok!

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 16.07.2014, 14:46

Bartosz Węglarczyk ‏@bweglarczyk 4 min.
Mesut Ozil przeznaczy swoją premię za wygraną w #Mundial-u na wsparcie dzieci w Gazie
http://tinyurl.com/k3krt34 pic.twitter.com/OO5OdHZwbB"

Fajnie z jego strony.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 16.07.2014, 12:15

Kanyeast Alcantara nie grał tak tragicznie znowu, ale wyeliminowała go dość długa kontuzja. Może właśnie dlatego robią mu miejsce, bo Guardiola woli swojego pupilka, a Kroos nie może się marnować.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 16.07.2014, 12:10

Janmaat oficjalnie w n'castle to znaczy, że oficjalka Debucha może być na dniach.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 16.07.2014, 11:52

Allegri w Juve? No to Roma po mistrza leci, a nawet sezon się nie zaczął :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 16.07.2014, 00:23

Swoją drogą Sparta Praga dzisiaj w II rundzie el.LM wygrała 7-0 :D 5 bramek strzelił Lafata. Nieźle

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 15.07.2014, 22:57

@KOL nie rozumiem do końca o co mu chodzi... My jako kibice marudzimy, że marnuje swój talent na używkach, a nie mówimy, że jest złym człowiekiem czy coś.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 15.07.2014, 22:20

lordpat poszukaj w sklepach, może na oficjalnej stronie chelsea (nawet nie wiem z kim oni mają umowę sponsorską). Choć nie wiem po co ci ona... Czyżby kolejny krypto?

#kurortdlaturystów

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 15.07.2014, 22:14

Per na skrzydle to nasza jedyna opcja na brak szybkich skrzydłowych (no i brak skrzydłowych w ogóle), czuję, że z nim na boku nasz atak będzie nie do powstrzymania. Już nie mogę się doczekać EPL, aby zobaczyć te rajdy... Szkoda, że nie udało się zatrzymać Lorda i Parka, mimo usilnych starań klubu, czuję, że stworzyli by niepowtarzalne trio w ataku.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady