Komentarze użytkownika Mihex

Znaleziono 23607 komentarzy użytkownika Mihex.
Pokazuję stronę 564 z 591 (komentarze od 22521 do 22560):

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 21:14

Automatyka i Robotyka na ZUT. Myślałem nad Poznaniem (wiadomo inny poziom, więcej chętnych itd.), ale zrezygnowałem ze względu na wyższe koszty życia (w przypadku studiów w Szczecinie będę mieszkał z rodzicami, więc nie trzeba wynajmować mieszkania itp. itd.)

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 21:00

Ja prawie Szczecin :P Ale studiować będę w Szczecinie, ale w sumie się nie liczy :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 20:57

Marzag, przy takiej liczbie userów to wiadomo :p chodziło mi bardziej o raczej deklasację ze strony takich woj. jak Mazowieckie, wiadomo stolica czy cóś :p

Komentowany temat: BBC: Fathi na testach w Arsenalu 11.07.2014, 20:55

Rozumiem to tylko w jednym kontekście:
Kupno Debucha i wyp tego "doświadczonego" Egipcjanina -> wypożyczenie Jenkiego i Bellerina.

Może Wenga uważa, że potrzebują ogrania i wyśle ich na wypo aby nabrali doświadczenia, a w tym czasie zgarnie wiekowych zawodników (Debuchy jeszcze chwile pogra, a Fathi pewnie tylko na rezerwa w razie kontuzji), którzy pograją chwilę i zrobią miejsce wychowanką. Nie wiem czy boss tak to zaplanował, ale ja tak to widzę.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 20:50

A tam wielkopolska... Zachodniopomorskie! Żartuje, pewnie nie liczni są z zachodu :p

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 19:25

FabsFan jedną z najlepszych kandydatek do najładniejszej zabrał nam Sagna przeprowadzając się do Manchesteru :C

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 13:57

major, gdzie idziesz, że tak późno? Szczecin już 9 ogłosił, a Poznań w sumie już 8 ;P
Ja tam już wiem

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 13:49

KTG turysta zapada w coraz większą żałobę zapewne.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 13:37

Suarez oficjalnie w Barcelonie huehuehue

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 12:47

Mico, gra to trochę za dużo powiedziane :D Ale tak, dalej jest piłkarzem Arsenalu :P Niestety się nie sprawdza, a życzyłem mu jak najlepiej

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 12:45

Widać, że te zdjęcia były robione sporo wstecz, bo Ramsey ma jeszcze normalne włosy :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 12:23

Na razie ta bariera językowa nie będzie taka ciężka, bo Ozil, Santi, Arteta, Monreal i Wenger po hiszpańsku coś tam chyba potrafią to tłumaczy będzie miał :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 10:23

transfery.info/67505,tyson-broni-sureza

Gryzoń broni gryzonia :D Widać solidarność wśród wampirów istnieje :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 00:34

Ciekawe czy ostrzegli Nachosa o klątwie :P

Michu w Napoli? Oficjalne? Jak tak to całkiem niezły ruch Beniteza (ale znowu sprowadza samych Hiszpanów :P)

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 00:29

Stroje bramkarskie widać w sklepie. Jeden jest zielony (ale inny odcień niż ostatnio, nie pytajcie jai, jestem facetem odróżniam 3 kolory) i jeden czarny.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 00:18

Marzag to wiele wyjaśnia :P Nie mogłem tego ocenić, bo wpierw oglądałem filmik z Giroudem, a zaraz potem z Artetą, dlatego tak się zdziwiłem. Teraz jak oglądam o wyjazdówkach wiele to wyjaśnia.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 00:16

Dobra obejrzałem filmik jeszcze raz... Jego głos brzmi normalnie, a tamten to lektor :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 00:16

Monreal z 18? xO On już babole robił z poprzednim numerem z tym to chyba sygnał od Bossa, że szykuje transfer LB na następny sezon... Szkoda chłopaka.

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 00:15

youtube.com/watch?v=Ef82y5n-a4Q

Ten głos to na prawdę Arteta? Zawsze brzmiał jak 60 letni człowiek?

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 00:13

Skoro Giroud jest przyszłością klubu to mogę umierać spokojny! On ma tylko 27 lat, pogra u nas jeszcze z 10!

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 00:06

Ejejejej poszedłem się myć przychodzę,a tu nic nie ma... po wszystkim juz?

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 11.07.2014, 00:06

Ejejejej poszedłem się myć przychodzę,a tu nic nie ma... po wszystkim juz?

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 10.07.2014, 23:02

@Calyn @KArooo
no to rzuca jakieś światło na tą sprawę :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 10.07.2014, 23:00

Mesut Özil ‏@MesutOzil1088 1 min. Zobacz tłumaczenie
welcome to @Arsenal
#AlexisSanchez – you definitely have chosen the right club! ;-) 💪 #COYG #AFC #SanchezSigns


Mesut pewnie szczęśliwy, bo wie jakie piły będzie mógł posyłać :D Co prawda były gracz wroga jego ex-clubu, ale się dogadają for siur

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 10.07.2014, 22:56

Wie ktoś właściwie czemu Poldi daje ten hasztag #aha? Daje go od kiedy tylko pamiętam, ale jakoś nie skojarzyłem momentu w którym wyjaśnia o co chodzi. Nie jestem jakoś szczególnie obeznany w hasztagowej symbolice :p

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 10.07.2014, 22:29

Jaanmat nie jest francuzem, bez szans na trasfer do newcastle :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 10.07.2014, 22:15

Aaron Ramsey ‏@aaronramsey 39 sek. Zobacz tłumaczenie
YES!! Top signing!! RT @Arsenal: It's official! Alexis Sanchez has agreed to join @Arsenal! http://po.st/xdrSkJ


Teraz jeszcze Ramsey :) Fajnie, że go tak witają "oficjalnie"

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 10.07.2014, 21:51

twitter.com/Tim_Cahill/status/487321870317150209/photo/1

Cahill żartowniś :D nawet użył zdjęcie z meczu Brazylia-Niemcy :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Alexis Sanchez Kanonierem! 10.07.2014, 21:23

Najważniejsze, że jest jakość :D

Ale niestety nie dobijemy do 32k :CCC

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 21:19

E tam. I tak do nas nie pasował po za tym przepłacili! :lol: :lol:


No właśnie. 30 mln !??! Za tyle to by mogli o Markovicia powalczyć ...

Ale humor się ich trzyma i tak :D chłop ładnie zgasił kolegę.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 21:10

Marcinafc
jest tu kilku kibiców rywali, może oni :D
#kurortdlaturystów

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 21:04

Piers Morgan ‏@piersmorgan 33 sek. Zobacz tłumaczenie
Please sir, I want some more.... #Khedira #Debuchy #afc

apetyt rośnie w miarę jedzenia :D

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 21:01

Słyszeliście Sanchez w Arsenalu... A Wenger jak zwykle nic nie działa... Wszyscy się wzmacniają :C

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 20:52

Piers Morgan ‏@piersmorgan 3 min.
BREAKING NEWS: It's official - Alexis Sanchez is an Arsenal player. #BOOOOOOOOOOOOOM

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 19:17

Pisałem o Armero w WHU jako zdziwienie, poszperałem dalej i okazuje się, że wyporzyczyli/sprzedali go do Udinese xO
o tym żym tyż ni widzioł

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 18:58

kubaw2000
Domyślam się, że są dziesiątki lepiej zarabiających od Gortata, chciałem tylko zaznaczyć, że gracz taki jak on (all star to on nie jest :P) zarabia taką kasę i to jest normalne, chodziło o skalę bogactwa :P

@R700
Trzeba wziąć pod uwagę, że Lewy zarabia w euro, a Gortat w dolarach. Z tym, że jest drugim wiem od gazet, więc na ślepo zaufałem.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 18:52

No kasę w NBA trzepią niezłą ostatnio Gortat podpisał kontrakt "życia" opiewający na 60ml $ w ciągu 5 lat jeśli się nie mylę. Jest drugim najlepiej zarabiającym polskim sportowcem (po Robercie ofc)

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 18:23

Bolek właśnie najlepsze jest to, że oglądałem ten mecz chyba (to wtedy co Giroud przyjął tak genialnie piłkę między 2 obrońcami, nie?), ale jakoś wypał mi on z głowy :D Stwierdziłem po prostu, że widać stwierdzili, że na mundialu się pokazał i go załatwili cichaczem.

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 18:19

@Marzag ciężko powiedzieć czy będzie w tej fifie jeszcze karta Sancheza, bo w tej chwili np. jest już karta Luiza z PSG, ale nie ma dalej Lewandowskiego z Bayernu (choć ten jest ogłoszony od 4 Stycznia)

Komentowany temat: Palace na początek, znamy terminarz sezonu 14/15! 10.07.2014, 18:14

Fakt teraz sprawdziłem... :facepalm:
Dobra ja się już na temat transferów nie wypowiadam, bo nieźle teraz się zbłaźniłem :D
Będę posłusznie czekał na informację od ludzi którzy potrafią odróżnić marzec od lipca :D

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady