Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 211 z 270 (komentarze od 8401 do 8440):
Qarol
Zlot z Imprecisem by się pewnie podobnie skończył jak na tym filmiku
Niedaleko pada Andrzej od Andrzeja
Borekenema to był dopiero przemądrzały debil. Wyzywał mnie za to że krytykowałem Wengera za niekupienie ŚO w lato, a potem graliśmy Monrealami i Debuchymi na środku obrony :D
imprecis
Bo jak powiedziałem dopiero teraz czytam te komentarze na spokojnie, wtedy czytałem i pisałem wszystko na szybko. Czy po paru godzinach załapałem dopiero że to trolling? Nie, po paru godzinach jedynie go doceniłem.
Nie wierzysz? Oto mój komentarz z 18:09.
"praptak
Dobry trolling, prawie sie nabrałem :D "
Nie szukaj tematu zastępczego względem Twojego oceniania graczy po cechach na whoscored ;d
mistiqueAFC
Nie musisz mi przekazywać żadnego potwierdzenia, wystarczy że wyślesz a ja dowodu nie potrzebuje :P Zrób to w dowolny sposób
Imprecis
Przeszkadza Ci to w czymś? :P Wtedy jakoś na szybko przeglądałem te komentarze i mi to się nie rzuciło w oczy, dopiero teraz na spokojnie to przeglądam :D
"
Teraz Marzag i hanzo się skompromitowali. Nie mam pojęcia jak Wam nie wstyd. Dla mnie cała strona ma argumenty z dupy i atakuje człowieka który wie więcej niż cała reszta. Ludzie uszanujcie to że w końcu mamy kogoś kto nie jest głupi
"
"Ludzie uszanujcie to że w końcu mamy kogoś kto nie jest głupi" :D
A to jest absolutnie genialne :D Nie moge :D Dopiero teraz spojrzałem na Twoje komenty we własciwy sposób
praptak na początku myślałem, że Ty tak naprawde zafascynowałeś się imprecisem, ale teraz widze wyborny trolling. Dobra robota
Imprecis
Oczywiście, że używasz i to często. Dziś np. że jednym z powodów z których grał Walcott a nie Joel jest fakt, że Walcott jest lepiej zdyscyplinowany taktycznie. Przeciez to Joel zawsze jak dostawał szansę naciskał pressingiem, naprawdę bardzo często wracał się do obrony, odbierał piłki, pamiętam sporo jego fajnych wślizgów, a Theo jak drużyna nie ma piłki to sobie tylko drepta po boisku. Na pierwszy rzut oka widać że Campbell bardzo dobrze realizuje założenia taktyczne i każdy Ci to powie, chyba że założeniami jest stanie w miejscu i nic nierobienie i Wenger nie lubi Campbella za jego pracowitość. Wtedy masz racje
imprecis
Ja nie jestem żadnm hejterem Girouda, bo personalnie to jeden z moich ulubionych piłkarzy. Ale fakt jest taki, że nagminnie przeplata okresy bardzo dobrej gry z okresami bardzo słabej, a chcąc walczyć o mistrzostwo nie można sobie pozwolić na napastnika który potrafi się zaciąć na 2-3 mies i nie strzelić ani jednego ligowego gola. Mam nadzieję że zostanie u nas jako zmiennik napastnika wyższej klasy(marzył mi się Higuain ale raczej nierealne), bo na słabsze drużyny albo jako joker Oli jest idealny.
scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13600081_1767999876820285_820757431723958557_n.jpg?oh=41e614ea411f8a0c08c8dcaf21243712&oe=57F1C421
:D
On na moje oko to idzie do MU głównie ze względu na Mou. Jakby się nie lubili to by nie szli do 1 klubu
ChatCrapGetBanged
Nom, wyszło że na darmo mu wtedy tak rowa lizałeś
"Natomiast niezgadzanie się z tą tezą, wytykanie błędów i absurdów logicznych to obrażanie. Ciekawe standardy macie."
A dostrzegasz ile Tobie jest wytykanych błędów i absurdów logicznych? Przecież Twoje starania żeby bronić decyzji o grze Walcotta zamiast Campbella argumentując tym że Walcott jest bardziej zdyscyplinowany taktycznie to jest jakieś cinema. I multum podobnych przykładów się znajdzie. A ty uważasz się za jakiegos nieomylego z intelektem ponad wszystkich wengeroutów.
pierre_afc
Przecież to nikt inny jak imprecis tutaj najwięcej obraża innych użytkowników.
Theo bardziej zdyscyplinowany taktycznie niż Joel? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Bo ja mam wrażenie że Joel był dużo bardziej pracowity np. jeśli chodzi o grę defensywna i pressing grająć na skrzydle niż Walcott. Chyba żę taktyka Wengera jest to zeby skrzydlowy stal w miejscu jak druzyna nie ma pilki
praptak
Dobry trolling, prawie sie nabrałem :D
I z Sanogo była właśnie taka sama sytuacja jakiej ludzie się teraz obawiają. Mieliśmy ściągnąć topowego napastnika, Suareza się nie udało, nikogo więcej nie znaleźliśmy i okazało się że jedyne wzmocnienie ataku w tamtym okienku to był właśnie Yaya Sanogo który miał przyjść w ogóle jako młodzik. I skoro raz się taka sytuacja zdarzyła to drugi raz też się może zdarzyć znajac Wengera - Vardyego się nie udało, Japończyka ściągneliśmy niby na wypożyczenie albo do rezerw i nikogo więcej nie znajdziemy. Ja wiem, że jeszcze prawie 2 mies do końca okienka i dlatego nikogo na chwilę obecną nie oceniam, ale biorę pod uwagę możliwość że zostaniemy tyko z Asano i wtedy to już będzie transferowy blamaż w wykonaniu Arsenalu. No i trzeba zrozumieć, że m.in. ja sobie tego nie wymyślam tak z dupy, a po prostu poprzednie doświadczenia jakie mam odnośnie Arsenalu i Wengera wpływają na to, że boje się takiego scenariusza
"Normalni są ci co bezpodstawnie twierdzą, że każdy trener wygrałby mistrza w ciągu tych 12 lat poza Wengerem." - Nikt tak nie uważa
"Normalni są ci, którzy twierdzą, że Wenger nie zrobił nic dla światowego footballu." - Nikt tak nie uważa
"Normalni są ci, którzy płaczą, że to koniec transferów i klub nie ma ambicji, bo kupiliśmy młody talent z Japonii." - Nikt tak nie uważa
"Normalni są ci co twierdzą, że Wenger nie zna się na taktyce (mamy tutaj samych mistrzów taktyki)." - To chyba do mnie, ale ja napisałem jedynie, że Wenger w porównaniu do najlepszych menedżerów odstaje pod względem taktyki i cały czas twierdzę że to prawda.
"Normalni są ci według których Wenger nie ma najmniejszego wpływu na styl grania Arsenalu." - Nikt tak nie uważa
Z całym szacunkiem ale to Ty chyba jesteś chory psychicznie bo Ty wkładasz do ust swoim oponentom w dyskusji zdania których oni nigdy nie wypowiedzieli i na tej podstawie ich obrażasz od idiotów, debili i intelektualnego plebsu. Przecież to jest nienormalne. Ty wszystko wyolbrzymiasz żeby tylko zrobić z ludzi debili.
Wskaż mi po nickach kto powiedział, że każdy trener wygrałby mistrza w ciągu 12 lat, kto powiedział że Wenger nie zrobił nic dla światowego futbolu, kto powiedział że Wenger nie ma najmniejszego wpływu na styl grania Arsenalu? No kto?
"Oczywiście to nie jest transfer, który skreśla przybycie innego napastnika"
Oj żebyś się chłopie nie zdziwił
Słabe wzmocnienia? Giroud i Podolski byli już deal done przed oświadczeniem RvP o nieprzedłużeniu kontraktu, a Cazorla był w AFC przed transferem Holendra do United. Wystarczyło żeby powiedział 1 słowo i pewnie klub i Wenger by zrobili wszystko żeby go zatrzymać mimo tego jego wcześniejszego oświadczenia. Przynajmniej powinni
I jeszcze najśmieszniejsze jest to że najbardziej go tu chyba chce osoba która tak bardzo obnosi się z respektowanie wartości pozasportowych w AFC.
Przypomina mi sie cały czas nasz pierwszy ligowy mecz w 12/13 z Sunderlandem chyba. Nie możem trafić, na koncówke wchodzi Giroud, Cazorla wykłada mu idealną piłkę w polu karnym, RvP by to z palcem w d*pie trafił a co robi Oli? Obok bramki... Nie da się tak zdobyć mistrzostwa
Traitor
"Względem Arsenalu? Podziekowal kibicom, wszyscy trzezwo myślący i mający więcej niz 16 lat wiedzą, ze jak chciales byc mistrzem anglii w 2011-2013 nie mogles grac w Arsenalu, bo ich szczyt to byl top 4."
Nie sposób się z tym zgodzić. Akurat w sezon po odejściu RvP naprawdę jedyne czego nam brakowało w kluboe to środkowy napastnik.
Solidna obrona (pamiętam pochwały w stronę Boula, który rzekomo przyczynił się do poprawy w tym aspekcie), sezon życia Artety na DP, sezon życia Cazroli na ŚPO, sezon życia Walcotta, Poldi regularnie ładował gole/asysty z lewego skrzydła. RvP sam praktycznie pociągnął Untied do mistrzostwa, mimo że grali dla oka bardzo miernie, śmiem twierdzić, że gdyby został w AFC bylibyśmy faworytem do zdobycia tytułu. Wszystko dobrze grało w drużynie, tylko nie miał kto strzelać goli. Sati na ŚPO grał na poziomie Ozila z tego sezonu tylko Giroud pierwszą bramkę strzelił kiedy? 7 albo 8 kolejka?
A co do ew. powrotu. Sam fakt przejścia kapitana do jednego z największych ligowych rywali dla mnie i dla wielu innych kibiców po prostu go skreśla. Ja nie jestem w stanie tego zaakceptować i mimo że cały czas go szanuje to nie chciałbym go widzieć w Arsenalu
AW
A Wenger śpi
Żeby chcieć Robina w AFC po tym jak się zachował względem Arsenalu, kolegów, kibiców, Wengera to chyba trzeba nie mieć godności.
A może Marcina Robaka? W Pogoni pokazał że umie strzelać
Czeczenia
I nie uważasz że inteligentne przepuszczenie piłki do lepiej ustawionego zawodnika jest warte docenienia?
Brawa za wczoraj dla Girouda. Świetne spotkanie. Ale nie zmienia to faktu, że nadal potrzebujemy zawodnika o równych mu lub wyższych umiejętnościach, bo na walkę o najwyższe cele Oli jest wciąż zbyt nierówny
Alonso
Ale 20 lat temu zrewolucjonizował Arsenal!
ChatCrapGetBanged
Poza wywiadami piłkarze Arsenalu, a nawet w tym przypadku kaptan na działania Wenera reagują tak
youtube.com/watch?v=WyNpkcSF8xk
Topek
Jak my jesteśmy daleko od trofeów to co ma powiedzieć Chelsea? PRZECIEŻ ONI OD ROKU NIE ZDOBYLI MISTRZOSTWA ANGLII XD
- Każdy klub ma własną filozofię. Dla takiego Realu najważniejsze jest bycie na topie cały czas i w zasadzie nic innego się nie liczy. Kluby takie jak Manchester United Sir Alexa Fergusona i Arsenal, nie są nastawione tylko na wyniki. Tu chodzi o coś więcej, o wielkie projekty. Mam nadzieję, że znajdę kiedyś klub z taką filozofią.
To wypowiedź Ancelottiego z grudnia 2015 roku, wtedy jeszcze nawet nie był ogłoszony jako trener Bayernu. Czy gdybyśmy się nim zainteesowali wcześniej mógłby chcieć podjąć pracę w AFC? Wydaje mi się, że tak
imprecis to zamknij już pysk i nie odnoś się do mojej osoby w swoich komentarzach
"Rafson
To byl rok 2014 czyli wtedy kiedy Ozil rozegral jeden sezon w Arsenalu i Zdobyl MS
"
No właśnie. Ja pisałem o tym że w momencie kiedy Ozil odchodził z Realu to byliśmy jedynym poważnie zainteresowanym klubem i dlatego do nas trafił, a Wy że nie bo przecież rok później Bayern go chciał kupić :D
imprecis
1.
"Częstotliwość tych akcji w AFC jest większa."
Więc nie pisz, że w innych klubach w ogóle nie występują, bo to czysta głupota.
"pisanie, że akcje typu ta z Norwich to tylko zasługa graczy i Wenger nie ma nic do tego to intelektualny blamaż."
Tylko że ja wcale nie napisałem że Wenger nie miał na to żadnego wpływu. Nigdy i nigdzie. Przyczyna leży gdzieś pośrodku. Idź sobie na orlik i zobacz jak grając w piłke 13-15 letnie dzieciaki. One też chcą zdobywać jak najpiekniejsze bramki po kombinacyjnych akcjach. To jest po prostu zaszczepione w ofensywnych zawodnikach od dziecka, ładniejsza bramka - większa satysfakcja. Im też Wenger to zaszczepił?
2. Jest różnica. Wypowiedź Rafy to kurtuazja, wypowiedź Mourinho szpilka.
Zazwyczaj jak w przedmeczowych konferencjach pada pytanie o menedżera rywali to się mówi w samych superlatywach żeby być grzecznym i tak zrobił Rafa i nie wiem jak to można traktować jako prawdę objawioną.
3."Może lepiej oceń te tysiąc meczów Wengera, a nie jeden?"
Jeden mecz podałem jedynie jako przykład, jest ich więcej. Arsenal w ostatnich latach zaliczył chyba najwięcej boiskowych kompromitacji w Anglii ze wszystkich topowych drużyn. Tysiąc meczów Wengera? Przypomniał mi się tysięczny
"Jesteś dnem intelektualnym. Żegnam. "
A to już chyba świadczy o tym że faktycznie nie ma co się z Tobą wdawać w jakiekolwiek wymiany zdań
I to są przykłady z naszej ostatniej rozmowy. Tylko. I to nie wszystkie. Normalnie to by mogło iśc w dziesiątki
No i Imprecis jak zwykle. Najpierw się do mnie przywalasz ogólnikami, a jak pytam o konkrety to milczenie.
I tak cały czas się z Tobą gada.
Mówisz, że dzięki Wengerowi Arsenal czasem ładnie poklepie i że w żadnym Realu, Atletico czy CFC nie znajdzie się takich akcji - ja wysyłam filmiki z klepami na poziomie podobnym jak nasza z Norwich w wykonaniu tamtych zespołów - cisza
Mówisz, że ośmieszamy się krytykując Wengera, bo przecież Benitez stwierdził że to najlepszy szkoleniowiec w BPL a my na pewno nie jesteśmy mądrzejsi od Beniteza. Ja w odpowiedzi daje Mourinho i "Specialist in failrue". Uważasz się za mądrzejszego od Mourinho? Cisza
Mówisz że nie wiem o co chodzi w taktyce i nawet nie próbuje zrozumieć czemu Wenger przyjmuje taki a nie inny styl gry na dane spotkania, wystawia takich piłkarzy jakich wystawa. Ja przytaczam mecz ze Napoli we Włoszech z 2013 roku który był imo największym taktycznym blamażem Wengera i proszę o Twoj komentarz na jego temat. Cisza
Tak wygląda dyskusja z Tobą
Ox też się zapowiadał całkiem nieźle. A Miyaichu już zgasł przed tą pierwszą długa kontuzją w Wigan
Sparku
To było na pewno wtedy jak Ozil był zawodnikiem Realu czy rok póxniej?
IMPRECIS
"Tutaj z 3 użytkownikami - Rafson, Adu, Fanatic nie ma co prowadzić dyskusji. Mistrzowie sofizmatów. "
Powiedz mi konkretnie, co ja teraz napisałem co można byłoby uznać za sofizmat, gdzie jest coś nie tak?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Impre sie boi że go znajdziecie chyba