Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 216 z 270 (komentarze od 8601 do 8640):

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 14:22

TheGuners
Typowe bzdury zwolenników łatwego dostępu do broni.
Polscy obywatele są całkowicie rozbrojeni, nie mają jak sie bronić przed potencjalnymi przestępcami, a ilość zabójstw z użyciem broni palnej na 100tys. mieszkańców jest u nas prawie 100 razy niższa niż w USA (STO RAZY).
Rozbojów z użyciem broni palnej w Polsce też praktycznie nie ma. w 2014 roku 99 takich przypadków.
Obywatele nie mają broni, nie maja sie jak bronic przed przestępcami, a jednak nie ma tego typu przestępstw. W Ameryce mogą się bronić a sytuacja wyglada mimo to ze 100 razy gorzej. No i co Ty na to

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 14:09

TheGunners
Głosowałeś na Korwina w wyborach?

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 14:06

"W przeciągu 2 minut miałem 5 wielkich jak dęby facetów z radiostacją,paralizatorem,pałką,gazem i cholera wie czym jeszcze."
Już tak nie chwal bo tam też jest niezła patologia z tym, ze policjanci nie mają pistoletów

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 14:04

AVP
No i dodatkowo jesteś Wengerstejem. To grupa podwyższonego ryzyka

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 13:43

Paradoksalne jest to, że głównym argumentem zwolenników łatwego dostępu do broni jest obrona przed rodzajem przestępczości która w Polsce nie istnieje.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 13:37

Kondi
Różnica jest taka, że broń służy do zabijania, a samochód spełnia inną rolę. I zakazanie korzystania z samochodów odbije się na innych aspektach życia obywateli niż tylko bezpieczeństwo. Samochody są potrzebne, broń nie.

ozzy95
W teorii zgoda, wygląda to tak jak piszesz. Gdyby bandyta z bronią, która jak piszesz może sobie łatwo zdobyć chciał mnie okraść a ja bym nie miał broni no to to jest dla mnie wyrok. Tylko, że tego typu przestępczość w Polsce praktycznie nie istnieje. Z oficjalnej strony policji, w Polsce w 2014 roku (najnowszy rok jaki tam mają uzupełniony) doszło jedynie do 99 rozbojów z użyciem broni palnej.
W 38 milionowym państwie mniej niż raz na 3 dni dochodziło do rozboju z użyciem broni. I ten wynik jest taki niski tylko dlatego, że broń jest ciężko dostać.

A teraz daj wszystkim drobnym złodziejom, patologii i dresom możliwość dostępu do broni. Nie uważasz, że przez taki zabieg ten rodzaj przestępczości może tylko wzrosnąć? Spaść już raczej nie spadnie, bo u nas go praktycznie nie ma.
Łatwiejszy dostęp do broni u nas będzie się równał wzrostowi przestępczości, a nie spadkowi.

20 lat temu może takie rozwiązanie o jakim piszesz może byłoby uzasadnione, ale na szczęście nasza policja działa tak, że poważna przetępczośc została w Polsce już praktycznie całkowicie zlikwidowana i żaden obywatel nie musi bać się tego że bandyta przystawi mu pistolet do głowy i go okradnie.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 13:20

Simao
Na jednym FP na FB było zdjecie taśmy gdzie gość miał za 10 do wygrania 17 albo 18 tys i mu tylko Anglia nie weszła.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 13:03

Kondi
Na pewno nie same, ale chyba lepiej żeby patologia i drobni przestępcy nie mieli pistoletów za pazuchami.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 12:55

Kondi
Obowiązkiem państwa jest obrona życia i zdrowia obywateli. W Polsce liberalizacja przepisów dotyczących posiadania broni doprowadziłaby prawdopodobnie do wzrostu przestępczości, więc moim zdaniem aktualna polityka w tym zakresie jest uzasadniona.

Inna sprawa, że powinien zostać zwiększony zakres możliwości jeśli chodzi o używanie broni przez policje, ochrone i inne służby mundurowe. Bo jak policjant boi się konsekwencji w razie gdyby postrzelił jakiegoś przestępce nawet w nogę no to to jest troche patologia

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 12:41

Kondi
Gdyby ten człowiek nie mógł legalnie kupić w sklepie nowoczesnego karabinu maszynowego to też by może do tej masakry nie doszło.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 12:39

"Jesli trzeba miec dobry powod to dostep do broni jest slaby. Nie wiem czy ma dobre prawo skoro procentowo jestesmy gdzies na koncu Europy pod wzgledem posiadania broni. "

I jesteśmy jednocześnie w całej UE krajem w którym dochodzi do najmniejszej liczby zabójstw z użyciem broni palnej.
U nas jest o 0,04 śmierci na 100tys. obywateli rocznie, w USA gdzie "dla bezpieczeństwa" jest ogólny dostęp do broni jest to z tego co pamiętam około 4.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 14.06.2016, 10:57

Co myślicie o broni w Polsce? Powinna być dostępna czy nie? I czemu?

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 13.06.2016, 23:48

Angole kadra najlepsza od lat? :D
Dobre żarty. Gówniaki jak zawsze, max 4 mecze i do domu

U Belgów są nazwiska, nie ma drużyny, powtorka z rozrywki.

Jak ktoś wierzył, że te dwie repry coś ugrają to był chyba naiwny

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 13.06.2016, 01:03

hot
NO i nie było Jacusia w składzie :((

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 12.06.2016, 20:42

Irlandia zagrała słabo? Gra się tak jak przeciwnik pozwala. BRAWO POLSKA

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Euro 2016 z Kanonierami! 12.06.2016, 15:30

oho, hot kolejna wpadka
Taki był przekonany, że Wilshere zagra w 1 składzie Anglii, podśmiewał się z userów którzy robili formacje bez Jacka no i znów nie miał racji ;/

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 21:47

thide
Gervinho, Walcott i Ramsey w najgoszej 11 Arsenalu?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 20:44

hot
Wilshere też jest zawodnikiem jednego sezonu. Sezonu sprzed 5 lat

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 20:37

HOT
'Teraz z kolei Anglicy mieliby wyjść bez swojego najlepszego pomocnika? Nie, dajcie sobie lepiej spokój z tymi składami Synów Albionu. "

Przecież jest Alli

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 14:10

iitv.pl

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 14:06

To niech tak będzie. Jak któryś z nich zostanie wypożyczony wygrywasz

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 14:01

imprecis
Nie wliczamy wypożyczenia. Sam napisałeś "mogę się założyć, że sprzedamy Theo/AOC." :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 13:43

imprecis
No ale sam wyszedłeś z propozycją. 20zł na cel charytatywny wskazany przez wygranego.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 13:36

Impre to zakładamy się czy nie?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 13:29

impre
Ja się mogę założyć, że nie sprzedamy w to okienko ani Theo ani OXa.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 13:15

w końcu imprecis schodzi a ziemie :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 13:09

Qarol
Przy drugim golu komentarz mega.

Ale pierwszy, Grosso strzela a Szpaku IAQUINTA STRZELCEM GOLA

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 09.06.2016, 01:53

pauleta
Przesada. Na mniejszej przestrzeni też potrafi dobrze grać bez piłki, z naszą pomocą powinien mieć dużo okazji do strzeania bramek

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 19:18

nawet na Arsenal.com są 2 rodzaje

Są po 100 funtów koszulki meczowe, dokładnie takie w jakich grają piłkarze (Material: 89% Polyester 11% Elastane )

I są po 55 funtów repliki koszulek meczowych (Material: 100% Polyester)

I te i te są oryginalnymi produktami Pumy.

iss-sport.pl/shop,show,23789
Po materiale można dojść tak jak już wcześniej wspominałem, że to jest replika

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 19:12

thide
Oryginalna, czyli wyprodukowana przez Pumę.
Replika, czyli wzorowana na koszulkach piłkarzy Arsenalu
Ja zawsze tak to odbierałem.

Podróba to by była jakby Puma nie była faktycznym producentem tylko jakieś tajwańce sami by zrobili i naszyli znaczek pumy

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 19:05

NIKEy
Wydaje mi się, że to jest taka koszulka jak ze sklepu AFC, czyli oryginalna replika.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 17:31

Tomassini
a k com tez sporo takich smaczkow

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 15:39

pauleta
No nie wiem, Mkhitaryan strzelił we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie tylko 1 bramkę mniej od Girouda

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 14:11

Te kwadratowe stadiony z rozdzielonymi trybunami byly najbardziej klimatyczne.

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 13:46

Kaczaza
Tak, ale Benteke jak grał to jako jedyny napastnik, a Morata zawsze grał w duecie więc w Juevntusie bramki się zawsze rozkładają na 2 napastnikow a nie na 1. W takim wypadku zdecydowanie asysty należy również rozliczyć i jak to zrobimy to Morata wypada dużo lepiej

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 13:35

Czasem tu już nie wiadomo kto jest debilem a kto trolluje

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 13:21

Kaczaza
W statystykach na bank nie ma różnicy? No sprawdźmy (wszystkie rozgrywki, dane wg transferamrkt):
Morata 14/15 - 15 goli, 7 asyst, 2295 minut
Morata 15/16 - 12 goli, 12 asyst, 2377 minut

Benteke 14/15 - 16 goli, 3 asysty, 2893 minut
Benteke 15/16 - 10 goli, 6 asyst, 2202 minut

Już a pierwszy rzut oka widać, że Benteke wypada słabiej. Ale policzmy dalej

W ostatnich 2 sezonach Alvaro Morata notował bramkę lub asystę co 101 minut gry, Benteke natomiast co 145 minut.
No i co kłamiesz, że nie ma różnicy w statystykach?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 12:09

A może Marcin Robak?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 11:59

Chyba, że to trolling a nie załapałem?

Komentowany temat: Oficjalnie: Granit Xhaka Kanonierem! 08.06.2016, 11:58

hot
Z tego co pamiętam, to pisałeś że charakterystyką Walcott pasuje idealnie do Arsenalu. Mimo, że w teorii to też gracz na kontry i faktycznie jest słaby w ataku pozycyjnym. To czemu Vardy miałby nie pasować? Jak umie się ruszać bez piłki to jestem przekonany że nasza pomoc nawet z ataku pozycyjnego mu wykreuje dużo sytuacji

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady