Komentarze użytkownika Simpllemann
Znaleziono 53048 komentarzy użytkownika Simpllemann.
Pokazuję stronę 204 z 1327 (komentarze od 8121 do 8160):
Po odejściu Wengera pobyt niektórych na kanonierzy.com totalnie straci sens.
@RIVALDO700
W przypadku sytuacji ze starszym z Belgów nie dopatrywałbym się żadnego kryzysu. Ot jego warunki fizyczne sprawiają, że Mourinho nakazuje grać takie piłki.
@pumeks
Żenujące jest Twoje pisanie nazwiska trenera z małej litery. Tylko jego.
@Joker_224
streamspn.com/nbcsn
@tomonito
streamspn.com/nbcsn
Mchitarian strzelił więcej bramek na Old Trafford w tym sezonie w barwach Arsenalu niż, gdy był w United.
Brawo Mchitarian.
Mavropanos imponuje dziś grą na wyprzedzenie.
@bocian18
streamspn.com/nbcsn
United - Arsenal:
streamspn.com/nbcsn
Średnia wieku naszego składu dziś to 24 lata i 67 dni. Ostatni raz zespół był młodszy w 2011 roku, gdy Arsenal grał w pamiętnym meczu z United.
Xhaka ma być dzisiaj kapitanem.
@Kanonier204
Dostał wolne.
Ospina - Bellerin, Chambers, Mavropanos, Kolasinac - Xhaka, Niles - Iwobi, Nelson, Mchitarian - Aubameyang
2018 rok:
Lacazette - 8 bramek
Sanogo - 7 bramek
Aubameyang - 6 bramek
@mitmichael
Może Rodgers będzie chciał objąć Arsenal.
@thide
Mógłbym rzec, że nie rozumiem Twojego niezrozumienia.
Dżem to legenda polskiej muzyki.
@praptak
Zawsze to miły akcent podczas koncertu.
Metallica zagrała wczoraj utwór zespołu Dżem:
youtube.com/watch?v=XbqPNpyee80
Zwolnili Wengera, a zaraz będą na gwałt szukać kogokolwiek.
@Kredens
Nie.
@schnor25
Oglądałem jego oba mecze z Chelsea i grał naprawdę poprawnie.
@Witowo95
Tak.
To sobie Bednarek wywalczył miejsce w składzie na ciężką końcówkę sezonu.
@Traitor
Tak.
"Jedyną rzeczą, której żałuję w całej mojej piłkarskiej karierze jest odejście z Arsenalu na rzecz Barcelony."
Tak napisał w biografii. Czyli już się zmieniło.
@pumeks
Daj spokój z tym zajechaniem.
Ozil ostatni ligowy mecz rozegrał 27 dni temu, Ramsey w 2018 roku więcej spotkań w PL opuścił, niż w nich grał. Lacazette też nie zawsze rozgrywa pełnego wymiaru czasowego.
@Redzik
Czyli Vieira.
@19TOMEK91
trollfootball.me/upload/full/2018/04/27/atletico-madrid-fans-threw-bread-at-mesut-ozil-he-picked-it.jpg
@Ziebka
Ale nie pchał się przed swoim polem karnym, takiego ryzyka nie podejmował. Próbował akcji ofensywnej, która się nie powiodła. Ja Welbecka za stratę bramki nie zamierzam obwiniac.
Welbeck stracił piłkę przed polem karnym Atletico, nie swoim, wiec totalnie nie rozumiem obwiniania go o utratę bramki. Było dostatecznie dużo miejsca i czasu, by zneutralizować atak zepołu z Madrytu. Błąd popełnił Koscielny i tylko on (co piszę z przykrością) jest winnym tego, że Griezmann strzelił gola.
Brawo Lacazette.
O tym, że nie zawsze gra się łatwo w przewadze pokazało w tym sezonie... Atletico, które dwukrotnie miało ku temu okazję w meczach z mistrzem Azerbejdżanu i ani razu nie potrafiło strzelić bramki.
Rozumiem, że Atletico gra w "10", ale to dalej Atletico, a nie Start Namysłów.
Niby Francuz a jaki stanowczy.
Welbeck nie dość, że dośrodkował, uczynił to lewą nogą.
Mało było w tym sezonie chwil radości ze strony Arsenalu. Niech dziś będzie jedna z nich.
@Elastico07
Z Marsylią graliśmy w LM, z Salzburgiem jeszcze nigdy.
Atletico będzie 125. rywalem, z którym zagra Arsenal od momentu, gdy Wenger jest trenerem Kanonierów.
Oby jeszcze zagrał w koszulce Arsenalu.
Oblak - ;Lucas, Godin, Gimenez, Vrsaljko - Saul, Thomas - Koke, Correa - Gameiro, Griezmann
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@TheBestGooner
Polecam zakup dysku SSD. Sam posiadam od kilku miesięcy i nie zamierzam już wracać do HDD. Przyspieszy pracę komputera i to zdecydowanie.