Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34407 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 162 z 861 (komentarze od 6441 do 6480):
ESR za Martine. Niech odpocznie.
@tabasco10a: To jest taki Fester. Niby gdzieś daleki kuzyn ale zawsze coś dla rodziny zrobi.
Niech się wystrzela bo gra dobrze. Wciąż mam odczucie,że ta murawa jest do kitu.
@Piotrek95: Trzeba jeszcze wykorzystać akcje i bym się zgodził.
No i udało się.
Z 3 m nie trafić do bramki.
Trossard. Wyjdź.
To już 18 gol od powrotu z Dubaju.
Czyli ma udział przy dwóch bramkach a Saka 22 lata. Chciałbym go adoptować
@Arsenal2004: Bez spojlerów.
U mnie jest opóźniona transmisja a tu już. Ok otwieram pierwsze piwko od uuuuu.
@Arsenal2004: To prawda. Mimo to sporo od niego akcji ofensywnych wychodzi. Mimo tej pokracznosci pożytek jest.
@Rafson95: Sędziów w Anglii powinno się palić na stosie dla przykładu.
@Arsenal2004: Tylko,że on gra na środku i wchodzi wspomagać ofensywę.
@mruw: Podejrzewam kwestia płyty i deszczu. Ogólnie jest sporo przypadku.
@djmacius: To w zasadzie bez różnicy.
@FlameDood: Nie ESR i Jorginhio a Havertz na fałszywą 9.
Martinelli i Trossard w tej chwili są do zmiany w drugiej połowie.
Sala jakim fuksem.Dobrze,że piłka dostała poślizgu.
Z Kaiem jest taki problem,że to wszystko wygląda niechlujnie ale ma udział w prawie każdej ofensywnej akcji. Więcej konkretów by się przydało.
Taka akcja. Kombinacja alpejska.
@Elastico07: To ktoś powinien asekurować tą stronę.
Czy ten sędzia ma kartki?
@Rafson95: W sensie winisz kogoś,że dostał podanie za plecy. Zgodzę się z tym błędem w polu karnym lecz zagranie w stronę dwóch kolegów którzy byli za obrońca i jeszcze był ciągnięty za koszulkę to muszę mieć sporo dobrej woli żeby uważać to za błąd. Musi grać lepiej to fakt lecz reszta poza Odegardem też się nie zgrywa.
Błąd Saki który puścił atak i gdzie był White?
@Rafson95: W sensie jedna piłkę.
Szkoda teraz tej piłki od Kaia. Szybsi obrońcy.
Ciężki mecz żeby pokazać się z dobrej strony bo przeciwnicy grają bardzo fizyczny football.
Havertz zmaslil okropnie.
Trossard zapomniał strzelić. Chciał się przebiec.
Aż Stoke się przypomina.
Czerwo. Na czystą wychodził.
Raya coś dzisiaj elektryczny się wydaje.
Słucham hiszpańskiego komentarza. Śpiewają po golu, jadą po graczach Burnley.
Ale ćwiczyli z dystansu.
Tak po pierwszym spojrzeniu myślałem,że to jeszcze powtórka meczu z WHU.
@tom8203: ESR,Partey i Jesus na bank. Łamią się od silniejszego podmuchu.
Jesus,Partey,Timber,Zina,Tomy, Vieira. Z taką ławka byłaby rzeź. Byłoby w czym przebierać. Teraz miejmy nadzieje na szybkie powroty i to,że utrzymamy flow z poprzednich meczów.
Brentford to taka Multipla w wyścigu z Audi.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jaka ładna kibicka.