Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34407 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 160 z 861 (komentarze od 6361 do 6400):
@Overmars84: Jeszcze raz kiedy wybiegał mu Trossard na lewo i machał a ten cofnął na środek plus strata która mogła być bardzo groźna. Fatalny mecz wszystkich w ofensywie.
Bierna postawa,brak pomysłu,brak zmian, nie mogliśmy narzucić swojego stylu gry, brak precyzji. Oni ja mieli i powinni wygrać 2:0.
Zasłużyliśmy na przegraną.
@metjuAFC: 1.Definicja przyzwyczajenia. Zdanie ostatnie opinia.
@mruw: Może ma autyzm. Ludzie z nim są dość zasadniczy.
Liczą na czerwoną kartkę.
@metjuAFC: Wykonujemy określoną czynność często lub regularnie, dla własnej wygody, bądź przyjemności, ale jeśli nie możemy jej zrealizować, nie wpływa to diametralnie na nasze samopoczucie. No tak ale nie odstaje ani na plus ani minus.
Boisko to muszą być wykopki.
Sow brak.
@metjuAFC: Miał jakieś kluczowe interwencje czy z przyzwyczajenia?
Co znowu? Bramkarz wpadł na zawodnika Porto i jest faul.
Nawet nie ma kogo wyróżnić w tym meczu. Kiwior albo Rice któremu też piłką odskakuje ale miał dobrą interwencje.
1:1 Oshemieen.
Co znowu? Wiatr,obcy,bakterie,kac?
Gość pokazuje za wczasu ciągnięcie za koszulkę. Co za kaszaloty.
Wszyscy dziś grają na pół gwizdka. Za Trossarda powinien wejść ESR i Jorginhio za Martinelliego. Wtedy ESR na lewo.
To żółta za spowolnienie gry.
No kurde. Facet ciągnie Naszego gracza z tyłu i pada to znaczy faul dla nich.
Prostytutki tak często się nie kładą jak zawodnicy Porto
Przecież tam nic nie było a jeśli tak to nie na żółtą.
Co za panieny. Spowalniacze drogowe.
Lewy strzelił.
Tylko ta nieskuteczność może kosztować wszelkie zdobycze pucharowe.
@pablofan: Zobacz ile miał czasu na przyjęcie.
Trossard. Cierpliwość do niego się powoli kończy. Dobry gracz ale tak marnuje.
Nie mieliśmy jeszcze celnego strzału.
Martinelli nie dzisiaj..Zepsuł się chłopak.
Podejrzewam 15 minut przyspieszenia i dwie bramki.
Szybko to załatwili. Tam był faul na Whitecie.
To ciągle przerywanie gry wpływa tak dobrze na oglądalność jak reklamy na Polsacie.
Blisko.Teraz taranem wszedł.
Martinelli do cholery. Chłopaku. Po co to?
Live ciągle w plecy. Barca też 0:0.
Przecież tam kontaktu nie było a temu głowę urwało.
Concenciao fajnie ciągnie grę.
Dobrze z cornera. Szkoda.
Strzał Trossarda. Jedna bramka z 7 akcji.
@Elastico07: Na razie wszyscy są dość naciskani.Gesto w ich szesnastce.
Martynie ktoś ładnie wychodzi to cofa piłkę.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dlatego właśnie tzw eksperci nie biorą na poważnie Arsenalu w walce o puchary. Mam nadzieję,że nie wpłynie to na krajowe podwórko lecz z Arsenalem jest tak,że jak przegrywa to dwa lub trzy mecze z rzędu a teraz nie ma miejsca na pomyłki.