Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34415 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 175 z 861 (komentarze od 6961 do 7000):
Rice również ma zjazd formy.
Jesteśmy 4 a Liverpool nie rozegrał swojego meczu. Już za City które też ma zaległy mecz i punkt przed KFC.
Brawo i dlatego uważam,że z tym szkoleniowcem nic nie osiągniemy. Obym się mylił.
@chicken1990: Obydwoje są do zmiany. Ja bym na lewo dał Jesusa a na prawo Trossarda.
Martinelli następny sabotażysta.
Przebiegł Saka boisko wszerz i podal do przeciwnika.
@Elastico07: Timber pewnie LO a Tomy PO.
@Furgunn: Ja to widzę i wszyscy,że zespoły rozgryzly jak się gra z Arsenalem Według mnie Arteta powinien dostać jeszcze sezon żeby coś osiągnąć. Ma komfort pracy, niezłych zawodników, transfery lecz wciąż w ważnych momentach dostaje lanie od teoretycznie slabszych zespołów a z silniejszymi nie potrafi (z kilkoma wyjątkami) wygrać.
@Damper: Każdy chyba jest rozliczany ze swojej pracy. Czy bycie blisko wystarczy?
@pablofan: Zupełnie nie przesadzam po ilu sezonach byciu drugim,trzecim lub piątym powiesz,że może to czas na zmianę?
Zawsze temu zespołowi czegoś brakuje i jeśli sezon zakończymy z niczym trzeba po tym lub określeniu celów na przyszły i ich niewypełnieniu powoli mimo plusów pożegnać się z Arteta bo komponuje ta drużynę już jakiś czas a nie jestem pewien czy przez brak doświadczenia może zaprowadzić ją do sukcesów.
Nasza obrona i pomoc ostatnio sobie nie radzi. Dopuszczamy do zbyt wielu sytuacji.
Na to Martinelli się nadaje na szybką kontrę i wyrwanie ze skrzydła.
Może sprzedają kilku ludzi. Przydałoby się.
Tylko 5 minut przy 3 minutach Varu,zmianach i przerwach boiskowych.
Nie wygramy nic bo nie potrafimy strzelać. 3 miejsce w tym sezonie.
I znowu nie ma karnego.
@metjuAFC: Berkamp będzie miał mnóstwo roboty.
Oni nie potrafią strzelać.
@minio7: Ja bym brał dwóch a Jezus to skrzydłowy którego i tak mamy w planach.
Do cholery. No.
Pierdziel się ty żółty kalesonów.
Kartki też nie ma.
Sow brak.
Na pustą bramkę. Sprzedajecie ich kupcie napastników którzy strzelają.
@zwierz: Chyba Pan albo Loki.
To po meczu.Jesli nie będą wykorzystywać sytuacji to jest zakończenie.
To nie jest faul i żółta?
Ja nie wiem czym Raya przekonał Artete. Koszem hiszpańskiego żelu do włosów i zestawem grzebieni.
Havertz dużo bardziej produktywny z piłką na tej pozycji niż Trossard.
Martinelli niedługo będzie takim Ramseyem. Jeden dobry sezon i dzięki.
Kurde.
@Marcel90: Teraz Martinelli już nie może mieć dzieci.
Nie ma karnego? Za wejście w nabiał? Co za menda? Oni powinni dostawać kary pieniężne.
W środek bramki.
Można w meczach z Arsenalem wziąć piłkę na spacer położyć i strzelić gola.
Co oni odwalają w obronie? Taka piłkę się wybija.
Mogło być gorzej i mogło być lepiej. Gdyby nie kontuzje dwóch obrońców to wyglądałoby inaczej. Potrzebny też dobry skrzydłowy na zmianę i napastnik taki typowy łowca goli.
Tutaj kibice Liverpoolu prują się o rękę Odegarda ale gdzie on ją miał ją sobie włożyć jak upadał
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Fulham teraz gra po prostu lepiej, WHU gra dobrze,AV gra świetnie, Everton bardzo dobrze punktuje a różnica w "jakości", strukturach, treningu, ekonomii jest ogromna.