Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34415 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 180 z 861 (komentarze od 7161 do 7200):
youtu.be/rmgUxR7GNKQ?si=VBka_UFoq3ntyTvp
Na YT pojawiła się kompilacja Kai Havertz reaguje na hejterskie komentarze.
Jeszcze 3.
Frankowski naprawdę imponuje czytaniem gry dziś.
Frankowski. Nieźle.
W Londynie gwałcą dziś.
Ode. Ładnie.
Teraz "nie było ręki" a wcześniej w polu karnym "nie było faulu" na nim.
Chłopy szaleją. Skończy się, że nawet Raya zejdzie z golem.
@Rynkos7: Przedziera się za linię Maginota.
Havertz co on gra dziś?
Jesus z Nami to kto przeciw Nam?
Ale wykrakałem. :D
Blisko było. Oj blisko. Byłby numer gdyby dziś też strzelił.
Havertz jak nim miotnal to jakby siano z buta strząsal.
Strasznie piłka im odskakuje dziś.
Dobra. Jeden zły wynik.
@youngboy: Mniejsze kluby tak robią. Wszystko jest kwestią ceny. Zawodnik pewnie by nie narzekał.A My i tak musimy spieniężyć kilka nazwisk.
Właśnie pisałem,że to powinien być Nas cel transferowy jeśli chodzi o napad. Ruchliwy, dobrze potrafi się znaleźć i wyjść do podania. Zawodnik skrojony na Arsenal.
To Wątkinsem powinniśmy być zainteresowani a nie Toneyem.
Ważne jest mieć szczęście po swojej stronie. Zawsze końcówkę sezonu psulismy więc może teraz w drugiej połowie sezonu będzie w końcu wyglądać to lepiej a niektóre turniejowe zespoły tak właśnie grają. Mam nadzieję,że będzie to wyglądało lepiej w dalszym etapie sezonu.
Kto jak nie on??
Zaczynamy grać. To cieszy.
Kula sorki..
Kurde.Teraz powinna być ta zabawa,że kula jest sfera i nie można określić.
Nie ma satysfakcjonujących dowodów.
Gol. Trossard. W męczarniach a trzeba jeszcze jedna dorzucić.
Saka takim dryblingiem nie zaskoczyłby nawet moich 70 letnich niedowidzących sąsiadów.
Dziś robią za antybohaterów a Ramsdele zupełnie stracił czucie piłki.
Ale blisko teraz było. Dobry róg.
Jak atakują dobrze jest wykorzystać tę puste przestrzenie na skrzydle. Zwłaszcza po stronie Martinelliego.
Ważne żeby wygrać taki mecz. Nie ważne jak.
Ramsdele robi ang wersję kanału człowiek absurdalny.
Co tam się zadziało?. Gdzie był Zina bo to jego sektor do pilnowania?
Pope jaki dzwon dziś.
Szloboszlai za to kozaczy.
Mam wrażenie, że przy tych okazjach co ma Nunez to Nkethiah by już wpakował.
Według mnie wartością nie jest to,że ewentualne zdobylibyśmy wsteczne mistrzostwo lecz to,że City po prostu oszukiwało i powinno być przykładnie ukarane a to wiąże się też z benefitem dla Nas.
Oj dziś Polska gra wolę oglądać eliminacje mistrzostw świata obierania bananów przez delfiny.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jazda. Doping przez ostatnie dwa lata pięknie się zmienia.