Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34416 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 182 z 861 (komentarze od 7241 do 7280):
Raya na ławkę. Nie było żadnego powodu żeby sadzac na niej Ramsde.
Sędzia plus Raya plus Nasza ambiwalencja w ataku.
To kpina jest.
Kolejne czerwo.
Saka ostatnio się nadaje do mieszania cementu.
Tam spalony był.
Ale jaja.
I tak powiem Arteta stawiać na Ramsdela.
Raya. Jak dziecko. Kurde.
Tam był faul na Harvetzie.
Harcertz jaki beszczel. Jak prowokuje.
Nie to jest czerwona kartka.
Nakładka była to żółta powinna być.
Najwięcej wejść pressingiem ma dziś Niemiec
Havertz niebezpiecznie a tak tęsknicie za Xakha.
Schar wyeliminowany przez KO.
To ogląda się jak mecz z przed lat pomiędzy Nami a MU. Iskry.
To powinno być 2 razy czerwo dla jednego zawodnika.
Komu nerwy puszczą bo Sroki na krawędzi?
Harvetz dziś bardzo męsko. Bliski wyeliminowania dwóch. Co teraz się tam dzieje?
Havertz na czerwo.
Ostrzeżenie.
Havertz nokaut techniczny.
Czemu bramkarz wychodzi prawie na połowę przy rogu? To aż prosi się o kontrę
@Gunerxxx: To przez to KFC na górze.
No do cholery cię,kiej. Co teraz z Odegardem? Czemu wszyscy wypadają na treningach? Nie ma planu żeby inaczej były rozkładane tę sesję treningowe skoro 70 procent kontuzji to kontuzje treningowe.
Newcastle jest bardzo dobrze zorganizowane a to Nam średnio leży i potrafi strzelić z kontry a My czasem lubimy stracić piłkę w środku pola. Jednak statystyki są za Nami. Jestesmy jednym z dwóch zespołów które regularnie tam punktują. Bardzo trudny do wytypowania mecz a zwycięzcy to City I KFC.
@Marcel90: To wiem i wiem,że proponują go przeważnie ludziom z fajką w buzi. Kurde to jest bodziec żeby zacząć palić.
Był ktoś w Maroku bo właśnie zarezerwowałem lot na 10 dni tam? Jakieś wskazówki?
Skład na papierze nie wyglądał źle ale w grze. Tragedia to mało. Ok. Puchar bez znaczenia i historii.
Dobra. Książka w dłoń bo to jest patologia.
Młodzi powinni dziś szansę dostać. Tylko ich kurde na ławce nie ma.
Dobra. Idę po kielicha.
Ramsdale jakby muchę chciał odgonić.
Takie lanie to nie przystoi.
@majormati: Nie o to chodzi. W Londynie najlepszy był i jest Arsenal więc jak ktoś przechodzi do Londyńskiego klubu z innego to będą buczeć. Urok gry.
@gregory3213: Słownik myślałem,że poprawi tylko duża literę. Mnie nie pytaj. Wujek Google.
Ale Nas robią. Jak afroamerykanie glinę na lepianki.
Kudus dobry zawodnik. Czemu się nim nie interesowaliśmy?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego Trossard wykonywał różne jak ewidentnie nie potrafi? Lubię go, to dobry piłkarz lecz różne to nie jego dziedzina.