Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 31013 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 286 z 776 (komentarze od 11401 do 11440):
Ładnie wcisnął Błaszczykowski.
Co do Euro to jak widać po transferach Polaków do Francji widać można w czasie jego trwania wyrwać jakiś dobrych grajków zwłaszcza,że Wenger tam jest.
No to środek powinien czyścić.
Lewy.Co to było do cholery??
Ładna pierwsza akcja.Milik musi popracować nad tym wykończeniem.
Jedziemy Panowie.Oby zwycięsko.
Co do ligii ang :youtube.com/watch?v=Jse14ttrqfA
asrenalsamsung Lepiej bym tego nie ujął.Szczególnie,że na skrzydle mamy takich tuzów jak Theo i Alex a gość z sezonu na sezon gra coraz lepiej więc czemu nie zaryzykować? Nie stracimy z pewnością a to naprawdę ciekawy zawodnik.
Dodatkowo powiem,że ten sezon to nie przypadek facet rozwija się w szybkim tempie i 2 sezony temu miał bodajże 11 bramek i 3 asysty a w tamtym 13 i 4 no i teraz jego umiejętności idą w górę ale piłkarzom z tej ligi mało kto się przygląda a byłoby kilka perełek.
Spoko człowiek.Szybki i kreatywny.Może nie oglądałem wiele meczy Spartaka ale na niego akurat zwróciłem uwagę. Dużo bardziej dynamiczny niż Nasi skrzydłowi ale do tego myśli na boisku czego im już bardzo brak.
filmon.com/tv/filmon-football Jak wszedłem na tą str od razu odpalił się mecz Arsenalu z Liverpoolem. Arsenal jeszcze z Ljunbergiem i Piresem.
Właśnie moja Pani ma Polsat i po pierwszę muszę wymienić z nią sprzęt żeby także było z dyskiem i żeby móc korzystać z wszystkich opcji które daje dkoder nc+ a po prostu nie oglądam poza GoT i meczami nic za co musiałbym płacić tyle kasy. Będę kombinować z jakąś ang tv może tam obejrzę mecze.Może ta Santana tv czy jakkolwiek się to nazywa. Dwie tv cyfrowe to za mało jak na Polskę powinien pojawić się nowy gracz i trochę namieszać.
Ja w tym roku rezygnuje z CP bo mimo,że siedzę w UK i moja dziewczyna ma Cyfrę.Teraz przenoszę się do niej do Liverpoolu i jeżeli nie przedstawią mi jakiejś super oferty to biorę dekoder do worka i dziękuje za współpracę. Ligę ang będę najwyżej oglądał na streamach,
arsenallord Są takie plotki czy co?? Ja mam wielką nadzieję,że to już ostatni z nim sezon bo człowiek trzyma ten klub w stagnacji i przy całej do niego sympatii powinien mandżur zwijać i zagościć w zarządzie a pozycję trenera dać komuś ze świeżym spojrzeniem na profesję.
Ps Mniej nie znoszę tego zespołu właśnie z nim i Quarsmą.
Carvalho 0 strat, każde zagranie celne i 3 otwierające podania i 2 które mogły zakończyć się asystami. Dlatego zawsze gościa chciałem u Nas.
Dziś środek Carvalho i Mutinhio może zadziałać plus szybkie skrzydła widać,że to ma sens.
Bardzo szkoda lecz nadal mam nadzieję,że na Naszym skrzydle już nie zobaczymy Theo.
Też tak myślę,że w przeciągu tak krótkiego czasu niestety dwa zwycięstwa z Niemcami graniczą z niemożliwością.
Cos sie dzieje ze str niedobrego,że z poziomu google wejść nie można tylko trzeba na newsa bezpośrednio się ładować.
To wtedy wartość Payeta przez ten rok wzrosła gdzieś o 40 mln.
To wtedy wartość Payeta przez ten rok wzrosła gdzieś o 40 mln.
Jest gol.Wymęczyli
To Pogba mówicie,że kosztuje 140 mln i dodatki więc pewnie z 10 razy więcej co cała reprezentacja Albanii.
Francja gra totalną padakę. Wenger out ;)
pauleta Było ależ było jak siedział na ławce a Welbeck był na szpicy.
Dancer Na szarej sofie ;)
pauleta Ja na Giroud bardzo rzadko narzekałem.
Giroud dziś strzeli ??
Kurcze już wybirają Szwajcaria czy Rumunia a tu trzeba ograć mocną Ukrainę a jak nie ogramy to dopiero może być płacz.
Xhakha musi być bardziej zaangażowany i wtedy będzie ok bo teraz tak truchta troszkę jak Ozil a Nam potrzeba kogoś kto szybko zadziała w destrukcji.Zobaczymy obok kogo będzie grać bo mam wrażenie,że obok zamotam się Ramseya a wtedy nie będzie mieć nawet czasu posłać dobrej piłki bo trzeba będzie się uwijać. Zobaczymy co z niego wyjdzie?.
Żeby nie było ja w chłopaka wierzę i uważam,ze się bardzo przyda ale do ligi takiej jak angielska musi więcej pracować i szybciej myśleć.
imprecis Ja na razie widzę owszem nieźle przyjmuje ale także nieraz brak stanowczości w wybijaniu i średnie decyzje. Za bardzo kombinuje( jest szansa brak uderzenia) albo widomo,ze DJ jest słaby to tam powinna być asekuracja. Ciekaw jestem jak będzie to wyglądać u Nas bo materiał jest dobry ale musi jeszcze poprawić niektóre aspekty gry. Gol tymczasem dla Szwajcarow.
Ja na razie nie widzę jakiegoś wybitnego spotkania Xhaki. Nieźle gra w środku, dość zachowawczo lecz jednak i niby nie pomaga w ofensywie bo odpowiada za def jednak były dwie akcje gdy przydałby się w destrukcji bliżej pola karnego a był gdzieś kilka metrów z przodu.
Nie wiedzialem,że Cher tam gra. Stara i w dodatku kobieta ale może nieźle śpiewa hymn.
Ten karny za przewinienie na koszulce chyba troszkę dyskusyjny.
Ok teraz Nasz Zulus gra więc może z pracy akurat przyjadę i zobaczę jego występ. Do napisania Panom.
Z ironią jest ten problem,że ciężko jest wyczuc po literkach a co do Szczecina znam ten problem bo właśnie z niego pochodzę a chłopaki z niego faktycznie nie są czasem zbyt sympatyczni.Pamiętam jak byłem swojego czasu w Szklarskiej kiedy właśnie chłopcy stamtąd spalili kilku w piecach centralnego ogrzewania w knajpie do nich należacej. Stare dobre czasy.
hanzo Nie jeździłem na takowe. Raczej przy okazji koncertów Toola, Kazika czy innych takich.Wsiadało się do pociągu i jechało a nocki w lokalach a to było za czasów kiedy mcdonalds jeszcze w PL raczkował. Mniej więcej około 16 do 18 lat temu.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 33 | 24 | 7 | 2 | 79 |
2. Arsenal | 33 | 18 | 12 | 3 | 66 |
3. Manchester City | 34 | 18 | 7 | 9 | 61 |
4. Nottingham Forest | 33 | 18 | 6 | 9 | 60 |
5. Newcastle | 33 | 18 | 5 | 10 | 59 |
6. Chelsea | 33 | 16 | 9 | 8 | 57 |
7. Aston Villa | 34 | 16 | 9 | 9 | 57 |
8. Bournemouth | 33 | 13 | 10 | 10 | 49 |
9. Fulham | 33 | 13 | 9 | 11 | 48 |
10. Brighton | 33 | 12 | 12 | 9 | 48 |
11. Brentford | 33 | 13 | 7 | 13 | 46 |
12. Crystal Palace | 33 | 11 | 11 | 11 | 44 |
13. Everton | 33 | 8 | 14 | 11 | 38 |
14. Manchester United | 33 | 10 | 8 | 15 | 38 |
15. Wolves | 33 | 11 | 5 | 17 | 38 |
16. Tottenham | 33 | 11 | 4 | 18 | 37 |
17. West Ham | 33 | 9 | 9 | 15 | 36 |
18. Ipswich | 33 | 4 | 9 | 20 | 21 |
19. Leicester | 33 | 4 | 6 | 23 | 18 |
20. Southampton | 33 | 2 | 5 | 26 | 11 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 18 |
A. Isak | 21 | 6 |
E. Haaland | 21 | 3 |
B. Mbeumo | 18 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
Y. Wissa | 16 | 3 |
O. Watkins | 15 | 7 |
C. Palmer | 14 | 8 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ja tam za Rusellem nie przepadam ani za jego grą. Jest kilkunastu lepszych aktorów od niego ale wspieranie przez niego Polaków cieszy.