Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 281 z 861 (komentarze od 11201 do 11240):
Jakieś małe pocieszenie.
@pestjusz: On jest i mógłby tych meczów zagrać nawet 500. Widziałem go na żywo kilka razy i jest niesamowicie elektryczny i nie może ustabilizować formy i łatwo go ograć. Wierzę,że Bellerin będzie o dwie klasy wyżej ale po kontuzji to cholera go wie.
Wygląda to źle ale lepiej . Trzeba zaznaczyć,że jesteśmy w środku przebudowy i takie wyniki nie będą rzadkością. Oby Emry to udźwignął.
Znowu Niles.Ten gość nie jest gotowy na pierwszy skład.
Trzeba było zaatakować na początku drugiej połowy a nie teraz bić głową w mur.
Honorowa.
@MarioG: Mówiłem to 4 sezony przed stratą posady przez Wengera.
Pepe znowu przekłada sobie piłkę zamiast albo minąć albo podać. To nie konkurs tricków piłkarskich a mecz.
Oni na dwa metry przy ataku pozycyjnym nie mogą celnie podać.
Niles. Robi to znów. Prawy obrońca jest Nam bardzo potrzebny.
Beznadziejni jak zawsze.
22 mecze nie możemy pokonać zespołu w TOP 6 na wyjeździe.
Niles robi Ceballosa i podaje w polu karnyjm do przeciwnika.
Na co czekał Guendo??Myślał,że ma czas jeszcze zrobić kanapkę czy co??
Leno pokazał w jaką stronę się rzuca i ten mecz pewnie znów przegramy około czterech goli.
No to po meczu.
Nie gramy źle . Dużo lepiej niż przez ostatnich kilka sezonów ale popełniamy strasznie dużo irracjonalnych decyzji indywidualnych.
Który się tam przewrócił??
Toreirra za Ceballosa i Wilock na środek.
Tyle rogów to w końcu któryś kurde musiał wlecieć. Za dużo daliśmy sobie na głowę wsiąść.
Pepe do cholery a bramkarz już klęczał.
Blisko było.
Ceballod ?? Jak masz tak grać to zejdź.
Pepe blisko ale ręka za długa.
Ale blisko.
@Ulti: Cały mecz tak nie pojadą bo to męczące.
Piłka leciała w rękawice Leno a Luis ją wybił na róg.
Przetrwć pierwsze 20 minut i będzie ok.
Pepe się sam okiwał.
Xakhce w domu deptania brakuje,że na oponentach się wyżywa??
Już Firmino groźny.
Bardzo ładne te stroje są.
Oby młodzi zagrali dziś jak profesorzy bo przeciw nim idą najcięższe działa.
Gdzie Var?To powinien być karny.
Dobrze Pukki asysta.
Kurcze człowiek co włączy mecz to zawsze jest gol dla jakiś wieśniaków albo MU albo Chelsea albo Kurczaków. Wrrrr.
Tak w zasadzie myśląc o tym z drugiej strony to może faktycznie takie nieco bezczelne młodzieńcze podejście do sprawy ( o ile przełoży się na dobrą grę na boisku) tknie innego ducha w ten zespół.
@thide: A idź Pan do Hulia z tym rapem.
Wy chłopaki tam po prostu wstydu nie zróbcie. Ja tam wiem,że rzeczywistość fajnie się zaklina ale jesteśmy drużyną słabszą. Remis będzie bardzo dobrym wynikiem i znakiem,że Nasza obrona nie jest aż tak do rzyci jak w latach ubiegłych.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jeśli wróci trójka obrońców a nikt nie dozna kontuzji plus Willock oraz Nelson będą się ogrywać to na kolejny sezon może być ciekawie.