Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 283 z 861 (komentarze od 11281 do 11320):
Minus Miki i Tarian oraz Ceballos..Pepe jeszcze nie było widać a plus AMN i Xakha.
Minus Miki i Tarian oraz Ceballos..Pepe jeszcze nie było widać a plus AMN i Xakha.
3 pkt się liczą i oby tak dalej.
Auba czemu zwalniasz?
Jestem za. Takie coś powinno się kończyć tymczasowym banem. Człowiek się denerwuje.
La Gazette dziś nie będzie.
Nasza nowa Pepa wchodzi.
Tani Cebulos dołącza w środku do Granata w Krzakach.
Podania do kibiców kibiców nie cieszą.
Co to było teraz? Podanie,strzał, rezygnacja z dalszych działań?
Gol z niczego.
Ostatnio tyle radości co ten mecz przyniosło mi czyszczenie klatki chomika.
Xakha dziś kolejne dobre podanie.
Jak widzę grę Mikiego to przypomina się Ramsey za najgorszych czasów.
@thide: Może i trochę ale lepiej nie stracić gola bo z taką grą trudno będzie wcisnąć dwa.
@thide: Xakha nie był najgorszy. Skrzydła do zmiany.
Miki weź idz sobie.
Do tej pory mecz dla koneserów wędkarstwa, szachów i grzybobrania.
W piłkę trafił Nelson.
Miki to nie rugby.
Nieźle zaczęliśmy ale czym dalej w las tym bardziej Nas dziobią.
Defensywie nadal dużo brakuje.
Żółte dla symulanta.
Jaś Fasola na razie wstrzemięźliwość w rozdawaniu żółtych kartek zachowuje.
3....2....1....0 i zaczynamy.
Do przodu Kanonierzy.
@sWinny: Ściągnij sobie na telefon program z cyklu football live.
Akt 1 z kilkudziesięciu czas zacząć. Sroka leci obyśmy ją ustrzelili zanim Nas zadziobie.
@mitmichael: To ulga ..Już złapałem oddech.
Martwić może Nas Andy Caroll . Ten skurczybyk w jakiś sposób praktycznie zawsze strzela Nam gole.
@DanielDaniel: Kibicowałem temu klubowi półgębkiem jeszcze przed Wengerem . Nie pamiętam dokładnie lat około 90 roku oglądałem mecze jeszcze na niemieckiej satelicie a później na całego jak doszedł Berkamp bo już wtedy reprezentacja Oranje była moja ulubioną.
My pewnie będziemy bić głową w mur.
Ndobelle potwierdzenie klasy.
Ładna akcja The bilans.
Ślepy Fasola znów będzie starał się dostrzec coś tak usilnie,że będzie gwizdał rzeczy których nie ma.
Kurcze mol . Wczoraj włączyłem bramka dla Czerwonki, dziś włączam bramka dla City.
@ToMo_18: Gratulacje. Tylko rok młodszy stażem ode mnie.
@FanekAFC: Spieralbym się z tym pamiętając co się działo na przestrzeni ostatnich lat z Naszymi kapitanami. Może Ci też niedługo Nas opuszczą.
Na sky piszą ,że załatwione.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Po tych pierwszych meczach czołówki poza Live i MC to będzie przypominać paraolimpiadę.