Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 312 z 861 (komentarze od 12441 do 12480):
Tam na prawo samolot można było zmieścić tyle miejsca .
Stracimy dziś dwóch obrońców?? Na następny mecz wstawimy chyba Iwobiego na SO.
Co za osły?? Jak oni podają to poziom Kotwicy Kołobrzeg.
Auba teraz. Piknie Drugie połowy są znacznie lepsze dla Nas.
Laca piękny gol.
W grze Arsenalu juz nic nie może dziwic.
Ozil powinien zrobić to co Wenger i odejść. Na jego miejsce wziąć Fekira albo dobrego skrzydłowego a na to miejsce dać Michiego.
Jak oni tą piłkę przyjmują??
Cech kolejny raz Nam tyłek ratuje i chyba wiadomo dlaczego stoi w bramce.
Faul w polu karnym ale Laca powinien się po prostu wyłożyć.
Laca no kurde.Z pierwszej trzeba walić w takiej sytuacji.
No to przerąbane. Jeszcze bez obrońcy.
Za dużo chaosu to się musi skończyć stratą bramki.
Co za śliskie małe skurczysynki.Caly czas się kładą.Nie wiem czy dogramy to w 11
Bez przesady.Klada się przy każdym kontakcie.
To Ozil jest na boisku? Staram się jak mogę i tak go nie widzę.
Blisko teraz było.
Co oni do członka wafelka robią?
Jako takie prezenty będziemy robić to może byc niezły horror.
@Elastico07: Zamilcz i wypluje te słowa.
Nie ma żadnych powodów żeby porównać tą dwójkę graczy.Berkamp to zupełnie inna jakość.To nie to,że był moim drugim ulubionym piłkarzem ale grał nienagannie.Byl wszędzie i wspomagał podaniami kolegów oraz perfekcyjnie wykańczał akcję,widział wszystko i miał nienaganną technikę .On był odpowiedzialny za tempo oraz kreacje w ataku.Znakomity piłkarz a Ozil o tę znakomitość czasami się ociera.
Postawa zespołu jest wysoce naganna. Nonszalancja w obronie i brak organizacji z zespołem nawet z średniej półki zostałby boleśnie wykorzystany.Nic nowego . Nie widać tu efektu nowej miotły ale trzeba jeszcze czasu.
Nie przystoi Nam z takim rywalem zostawiać tyle miejsca na flankach i grać bez asekuracji. Z nieco lepszym zespołem gralibyśmy bardzo nerwowo i wynik byłby stykowy.
Wystawili im . Asysta obrońcy. Takie coś nie ma prawa się zdarzać.
Auba może zejść w poczuciu dobrze wykonanego obowiązku.
Well back Danny.
Auba i Miki sami kręcą tym towarzystwem.
Lucas bardzo ciekawie te wolne bije.
Auba się ogarnął w końcu . To powinno zaprocentować w lidze. Idealny rywal na przełamanie.
Iwobiemu się czarny CR7 włączył tylko taki bardziej nieudolny i niecelny.
To samo na okrągło. Nie widzą,że jeden schemat nie wychodzi ?
@arsenal220188: stream.livesport.ws/stream/137048/?_ga=2.217291734.1755796725.1537470659-510068229.1537470659
\jeden schemat w tej chwili.Walimy lewą a oni wybijają.
stream.livesport.ws/stream/137048/?_ga=2.217291734.1755796725.1537470659-510068229.1537470659
Świetna zapowiedź. Trzyma w napięciu wszystkich ludzi powiązanych ze środowiskiem tych dwóch teamów a zwłaszcza sprzedawców twarogów z Połtawy.
PSG pokazuje jak w żadnym wypadku nie wyprowadzać piłki ze swojej strefy obronnej. To było na poziomie drużyn z Ekstraklasy.
Cisnąć PSG.
Nerwowa końcówka ale to normalne u Nas
Odkąd wszedł Torreira więc jedyny zastępca Cazorli widać absolutnie inną grę.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
.ibrodtv.net/embed.php?chan=tv8