Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34422 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 315 z 861 (komentarze od 12561 do 12600):
Po rękawicach.Kurde
No Laca do trzech razy sztuka.
Kurde dziś nie jest dane im strzelić.
Laca WTF?
Co to było??Jezu to z siatką to bramka.Tam trzeba strzelić.Na tym ten sport polega.
Bellerin jedno co robi dobrze to schodzi z boiska.
Auba jak się minął
Jak Ci ludzie wyprowadzają piłkę ? Chaos,brak pomysłu.Nie wiem o czym myślą o nowych felgach do Ursusa albo pomarańczowych kafelkach do łazienki bo z pewnością nie o wykonaniu założeń taktycznych.
Jeszcze karny .Jak z dziećmi a Czołgista znów broni karnego.
Wengerowski sorry komorka.
Podają sobie do przeciwnika.Te Wejherowski kryminalne zachowania trzeba tępić i pracować nad ustawieniem i wyjściem do piłki.
Niesamowite jak można dać gola i zgubić krycie w stałym fragmencie gry.Prosta strata bramki.
Holding.No proszę i jemu się trafiło.
No i weszło.
Ramsey gra na podwyżkę.
Bramka pół samobójcza.Laca miał na nodze ale obrońca pomógł.
No tych dwóch młodych pięknie się pokazuje.
Sami sobie robią pod górę.
Oni się uparli dzisiaj żeby strzelać w tego Buffona
Jeden strzelony karny.Widac co trzeba ćwiczyć.
Karne widać koncertowo nie strzelamy.
Ramsey i Mop robią cyrk.
Cudna bramka tego młodzika.
Gramy jak nigdy , przegrywamy jak zawsze z winy chwalonego mopoglowego.
Nieźle się prezentuje ta nowa miotła w środku.
Medyczny cud i to Arsenal ma taką osobliwość.
Solidne transfery mogą być wystarczające o ile Nasze Panienki wezmą się za ciężka pracę i wypełnianie założeń taktycznych trenera oraz popracują nad motywacja.
Mógłby stać się ofiarą tej czystki i zatrudnic kogoś z nowymi pomysłami i ambicja.
Niech idzie jak najdalej.
Można ich znieść i dać następnych.
Sam Auba może dziś z 6 strzelić.
Jaką bramkę Auba wsadził?? Wooow i jeszcze raz wooow.
Jestem w szoku.Ruch u Nas jak na centralnym w sobotę.Jeszcze skrzydłowy i mamy komplet.
Batshuay dzisiaj jak szturmowiec imperium ciągle chybia.
Niestety kabareciarze z Brazylii wygrywają.
Szkoda Iran pudło a Hiszpania wymęczyła.
Nie idźmy tą drogą bo będziemy wyglądać jak niegdyś Milan.Pelno dziadków i pielęgniarka z tlenem za końcowa linia a ten gracz jak Leno taki sobie ale w przeciwieństwie do niego już na rozwój szans nie ma.
Fatalne wieści dla Polski.Teraz Kolumbia gra o wszystko.Jak nie zdobędziemy punktów z Senegalem będzie przerąbane.
Nie jestem przekonany do niego ale jak zdecydujemy się podpisać Martinsa to okienko będzie świetne.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Laca pokazuje jak się strzela karne a Cech jak za wcześnie wyskoczyć.