Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34429 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 398 z 861 (komentarze od 15881 do 15920):
Co to jest za gra?? Niedokładne podania i przypadkowe akcje oraz nerwówka do ostatnich chwil. No tak przecież gramy przez ostatnie kilka sezonów z kilkoma przebłyskami.
Giroud jest kluczowy a Ozil niech gra dalej.
Ozil co mecz po 90 minut.Żeby z tego kolejnej kontuzji nie było bo wtedy leżymy.
Lisy co grają w tym sezonie to jest dosłownie szok.
Coś zaczęło się dziać. Arsenal Nowa Nadzieja wchodzi do kin.
Tym razem do właściwej bramki.
A podanie przedłużał nie kto inny jak strzelec bramki Giroud.
Najlepszym piłkarzem w meczu z Sunderlandem jest Cech.
Brak słów. Przynajmniej tych cenzuralnych.
Cambpell walczy w odbiorze i celnie podaje, nie traci piłek a do tego strzelił bramkę więc zupełnie nie rozumiem tego hejtu na niego. Jedyny który coś daje w ofensywie.
.livefootballol.com/channel/viasat-sport-sweden-acestream.html
Jk można tego nie strzelić?? Ja Cię pierdziule.
Brawo gol Giroud a tak narzekaliście.Napastnik przede wszystkim musi być skuteczny.
Zdaje się,że karny powinien być.
Alex musi być niezły w łóżku bo co dotknie to pieprzy a co do Cambpella mówiłem,że jest lepiej. Walczy i głupio nie traci.
AoC kpina dzisiaj ale dopiero wrócił do gry więc można mu wybaczyć chociaż mam wrażenie,że z tej mąki już chleba nie bedzie.
Tak nie można grać. Jak dzieci we mgle i to na własnym stadionie z taką drużyną.
Jak jest zorganizowana Nasza linia obronna,że te zielone skrzaty robią tyle zamieszania?
.livefootballol.com/channel/viasat-sport-sweden-acestream.html
Merte gra za wysoko. Nie zdąży wrócić w razie kontry.
Ja pierdu. Jak można jednym podaniem przejść cała Naszą linię obronną??
Cambpell wydaje się nabrał takiego większego luzu i pewności. Oby to przełożyło się na gole i asysty.
Pisałem jakiś czas temu,że Stoke ściągnęło świetnych technicznie zawodników którzy po prostu potrafią grać w piłkę a są jeszcze Ci kosiarze umysłów w obronie i to daje im fajny balans. Myślę,że w przyszłym sezonie będzie wyglądać to jeszcze lepiej.
Brazyliana Stoke. Co Oni tam robią??
Już powinno być 4 dla Stoke. To co kiedyś mówiłem,że w tym sezonie to już nie są siepacze.
michalm Wszystkie śmietniki przed domem mi wywróciło i jeszcze płot sąsiadowi poszedł się stosunkować więc wieje to mało powiedziane.
Kurcze fantastycznie. Nasz środek pola będzie tragiczny. Mam nadzieję,że Ramsey dostanie szansę na pozycji Cazorli a w lecie dojdzie do Nas napastnik lub DP.
Kolejne kluby podzielą los Barcelony i zostaną objęte zakazem transferowym? Kilka dni temu informowaliśmy o takiej możliwości w stosunku do Realu Madryt, teraz zagrożeni mogą czuć się angielscy giganci. FIFA zamierza dokładnie prześwietlić Arsenal i Chelsea. Powód ten sam, co wcześniej - nieprawidłowości przy kontraktowaniu zawodników poniżej 18. roku życia. Taki powód.
Ja wczoraj zaliczyłem koncert Public Enemy i Prodigy.Była moc.Jeszcze nogi bolą.
Jeśli Norwich potrafi postawić swoje warunki to co dopiero taka Barca.
Prosimy się wręcz o kolejnego gola.
Jak powiada Szpakowski "No tak.Żenujące" Obrona dała tyłka po całości.Jak powiada Szpakowski "No tak.Żenujące" Obrona dała tyłka po całości.
To co gramy to prośba o kolejne trafienie dla Knarków.
Jak powiada Szpakowski "No tak.Żenujące" Obrona dała tyłka po całości.
Mesut absolutnie kluczowy.
No to się zaczęło najgorzej jak mogło.
time4tv.com/2012/10/sky-sports-1.php
Icardiego jego forma z roku na rok jest coraz wyższa ale Batshuay to także cholernie ciekawa opcja lecz trzeba było go wziąć zamiast Welbecka.
Myślałem,że już nie zobaczę meczu przez dzisiejszy koncert ale to jutro więc jednak jest dobrze.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ramsey. Co on gra ten chłopak??