Komentarze użytkownika Szogun

Znaleziono 34429 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 402 z 861 (komentarze od 16041 do 16080):

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 21:23

To ma być napastnik?? Już dwie powinien wsadzić

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 21:20

Giroud już by strzelił

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 21:19

Kurde mać?? Jaa Ciię pierdziule

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 21:17

Co oni dziś do cholery w rugby grają?

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 21:15

Kurde Theo. Co on wyprawia??

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 21:14

Jak dla mnie sędzia ok.Pozwala grać a My jakimś cudem nie straciliśmy jeszcze bramki.

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 21:08

Theo kurde.Takich sytuacji już możesz nie mieć.

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 21:02

Trzeba albo zorganizować się w kontrataku albo uspokoić nieco grę bo prosimy się o bramkę.

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 20:58

Muller i Thiago we dwóch można rozklepać Naszą linię obrony.Brawo Cech.

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 20:53

Jak to nie wpadło?? Szkoda.Cholera

Komentowany temat: Uciszyć niemieckiego giganta, Arsenal - Bayern! 20.10.2015, 20:47

Technika użytkowa Lewego. Czapki z głów. Po prostu wow.

Komentowany temat: Müller: Özil idealnie pasuje do Arsenalu 20.10.2015, 16:19

Lubie gościa i jestem fanem jego talentu i gdybym miał do wyboru kogokolwiek żeby zasilił Nasz zespół byłby to właśnie Muller.

Ceny są straszne dosłownie jak na tak mało ważny mecz za bilet pojedynczy 100 f a za dwa 160. Masakra. Tyle to ja za MU dałem i Chelsea a mój membership niestety tego meczu nie obejmuje. Co za kanał.

Rozumiem w sensie,że jesteś zainteresowany ;)

Możliwe,że będę mieć jeden bilet więcej bo dwa kosztują taniej niż jeden także mogę się z kimś dogadać.

O kurde mecz będzie w Sheffield. Może jeszcze bilet drapnę bo mieszkam 10 minut pociągiem od nich.

Z Liverpoolem i Chelsea byłem w sektorze gospodarzy z szalikiem i czapką w jednym przypadku Arsenalu i spokój jeszcze gadałem z kibicami przeciwnej drużyny.Pełna kulturka. Natomiast na KFC już nie kusiłem losu bo tam czuć te napięcie w powietrzu.

Kanonier Z tym,że to są wyjazdy i kolejna możliwość straty kluczowych zawodników a tak wszędzie blisko i można grać rezerwami a jak jeszcze trójka kontuzjowanych by wróciła to można zawalczyć. Niech Wenger pokaże znów,że potrafi na dłuższą metę grać równo cały sezon a będzie mógł odejść w chwale.

Kanonier Dżniał ją pies ani z niej prestiż ani pieniądze. Trzeba skupić się na lidze i na pucharze Anglii bo trzeci raz pod rząd go wygrać to stworzyć historię.

Ja bym w tym roku totalnie odpuścił LM i spróbował ugrać coś u siebie bo tam i tak się wyłożymy a tutaj każdy może wygrać z każdym a może w tym sezonie będzie to z korzyścią dla Nas.

Jasne najważniejsza jest skuteczność i dobicie przeciwnika. Jest progres w tym punkcie bo jeszcze 3-4 sezony temu odpuszczaliśmy i dostawaliśmy w rezultacie dwa gole a potem płacz. Jest lepiej. No i Amerykanin z medycznego też robi Nam genialną pracę.

Nudna wygrana.Tak kiedyś grało MU. Nic się nie dzieje a nagle gol,gol,gol i po zawodach.

Giroud blisko. Bardo blisko

Mały który teraz spojrzał na Sancheza to właśnie nowy kibic Arsenalu bo od takich zawodników zaczyna się oglądać zespół.

Ramsey w końcu. Sam chyba w to nie wierzy.

Giroud i Ozil znowu asysta.

Dlaczego nagle w Arsenalu tak modni są brodacze?

W Monachium akurat Ramsey będzie dobry bo broni i pracuje a może uda się mu w końcu mu coś strzelić ale najważniejszy będzie pressing i asekuracja. Brawo dla Alexisa choć powinien byc karny i kartka.

Rosa dzisiaj przydałby się.

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 19:17

Weźcie tego Ramseya. Albo dośrodkowuje w nogi albo nie trafia setki albo mota się o własne nogi. Wraca stary Aron.

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 19:14

Zacięła się transmisja i pewnie zaraz będzie plansza "Przepraszamy za usterki " tylko po Arabsku

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 19:08

Bielik pewnie jest na godle.

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 19:06

Ostatnio tak emocjonująco było w tv jak Hanka Mostowiak wjechała w pudełka.

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 18:59

Ramsey znowu pudło.Dużo pracuje ale takie sytuacje po prostu trzeba wykorzystywać.

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 18:34

Theo głową więc wrzutka musiała być naprawde dobra.

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 18:32

footsy.ml/

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 18:30

freefootylive.net/backits/ hasło:321

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 15:50

Sądzę,że MU będzie chciało pokazać po porażce z Nami,iż to był tylko wypadek i może kontrolować spotkanie więc wieszczę ich wygraną tak dwoma bramkami.

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 14:47

Bardzo żałuje,że to nie Kloop został następcą Wengera ale ma to i swoją dobrą str. Przy jego metodach treningowych i podatności na kontuzje Naszych zawodników szybko mogłoby sie okazać,że Nasza ławka jest znacznie za krótka.

Komentowany temat: Rozprawić się z beniaminkiem: Watford vs Arsenal 17.10.2015, 14:43

Chłopak kulturalnie wkleja wypowiedz i nie robi fermentu a,że na str nie raz mowa jest o przeróżnych zespołach więc nie widzę problemu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady