Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 34429 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 419 z 861 (komentarze od 16721 do 16760):
Niech Juve pokaże powrót do chlubnej historii swojego klubu.
Juve ponieważ znów będą trąbić jaka ta liga hiszpańska jest wspaniała.
Sądze,że Millner skończy w Evertonie albo Southampton lub podobnej drużynie.
Nie za bardzo potrzebujemy kolejnego takiego gracza bo do środka jest Santi,Ramsey,Ozil,Jack,Rosa i jeśli zdarzy się cud Diabyeł a Nam potrzebny jest Carvalho albo Schneiderlin więc o ile myślę,że mógłby wypalić o tyle nie widzę go w Naszym składzie w ogóle.
Dobrze,ze oglądam Hells Kitchen i częściowo tylko mecz bo widzę,że ich miażdżą i Barca w tym sezonie absolutny world class
Jak myślicie czy ten transfer Mullera do MU jest w ogóle możliwy czy to tylko zwykły wymysł? Ostatnio Muller w mediach chwalił Van Gaala i jeśliby taki zawodnik do nich jeszcze doszedł to już teraz mieliby jeden z najlepszych składów w Europie.
matias Łap:
economist.com/news/britain/21601540-premier-league-football-clubs-are-destroying-their-roots-they-grow-worlds-game-not
ennethcortsen.com/football-economy/football-economy-looking-economy-premier-league/
mindfulmoney.co.uk/wp/shaun-richards/what-are-the-economics-and-problems-of-the-english-football-premier-league/
statslife.org.uk/sports/1713-how-much-is-the-premier-league-worth
Fabiański to bardzo fajny gość.Nie gwiazdorzy i nie ma wygórowanego ego a do tego ciężko pracuje i jak widać potrafi się zachować. Życzę mu wielu sukcesów.
dolny Tożsamość ta z Cusackiem,Zaginiona dziewczyna,Gra,Podejrzani,Lęk Pierwotny,Tajemnice Los Angeles,Mechanik z Balem, Donie Darko,Mr Brooks,Sierota
Zmiany powinny wyglądać tak,ze Ramsey schodzi a Theo wchodzi oraz Jack za Conq i Rosa za Cazorle na koniec tyle,że powinny zostać przeprowadzone do 84 min
Strzały prosto w bramkarza albo poza bramkę i klepanie bez sensu. Tak się kończą marzenia chociaż o drugim miejscu
Ja Cie pieprze. Co Oni tam robią?
No to kurde pięknie
Jak nie za lekko to w boczną siatkę albo w bramkarza
Znow boczna siatka.
Nie wiem jak Sanchez nie strzelił. Robił co mógł ale zabrakło precyzji
Kurcze tak myślałem,że będziemy grali mając takich skrzydlowych jak Sanchez i Theo ale czas pokazał,że nic bardziej błędnego.
Jak to nie wpadło??
Blisko teraz. Kurcze tak myślałem,że będziemy grali mając takich skrzydlowych jak Sanchez i Theo ale czas pokazał,że nic bardziej błędnego.
Kurde dobre interwencje bramkarzy na przedpolu
Jedno podanie Ozila i może być gol.
Jak dla mnie karny
Na pytanie co ma piernik do wiatraka odpowiedź jest prosta. Wiatrak nie raz się pierniczy.
Muller to największe marzenie. Gość jest wszechstronny i efektywny ale prędzej Guardiola odejdzie niz On. Facet imponuje swoją grą ale wygląda na to,że ma Niemcy i ich ligę w krwi.
14tomek Myślę,że cena zamknie sie w 20 mln funtów może w 23 a pompowanie balonika miało na celu zgarnięcie za niego jak najwięcej ale prawda jest taka,ze ten gracz jest talentem ale nic jeszcze nie osiągnął.
Coś na rozluźnienie: facebook.com/ShehabAgency.MainPage/videos/1033633103345776/
Ciekawa opcja i mógłby grać także na skrzydle lecz. Idealny na zmianę z Giroud i zupełnie inny profilowo gracz. Mam nadzieję,ze zakontraktujemy napastnika, 13 goli i 10 asyst w tym sezonie a dopiero 21 lat. Mogą być z niego ludzie
Ja myślę,że Komorowski właśnie wygra a będą decydowali o tym wyborcy głównie Kukiza i Ogórek
A może to nie Kurzawa jest w orbicie Naszych zainteresowań a Kondogbia bo ta pozycja chyba bardziej brana by była pod uwagę.
Jeszcze Jenkinson wraca nie zapominajmy i trzeba będzie kogoś opchnąć.
Leehu Chambersa ja liczę jako zapchaj dziurę czyli gra gdzie jest potrzeba ŚO,DP czy PO
Za taką cenę nic tylko brać i sądze,ze to jednak Gibbs zmęczył się rolą rezerwowego ale ten transfer to ewidentne podniesienie jakości na pozycji LB
thide Kapitalny gracz ale czyżby Gibbs miał zamiar Nas opuścić?
Ale ich powieźli widzę. 6:0 to już bramkami się z nimi nie zrównamy trzeba by było 9 odrobić.
To okienko transferowe może przynieść wiele niespodzianek. Zapowiada sie to cholernie ciekawie a Pogba moim zdaniem trafi do Barcy.
Tyle,że później jeśli będą kontynuować takie praktyki może im grozić zakaz transferowy lub w razie ewidentnego lecenia sobie w kulki wykluczenie gry w europejskich pucharach.
To bardzo prosta sprawa na środek obrony idzie Chambers a Bellerin + Debuchy na prawą stronę z rotacją.
Quarl Jak Suarez lub Bony
Kurcze najgorsze jest to,że do ligi angielskiej przychodzą wartościowi zawodnicy i wzmacniają zespoły a ta na arenie europejskiej praktycznie nie istnieje.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Juve pokazało,że można wrócić na należne miejsce i kolektyw oraz uważna i poukładana taktycznie gra znaczy więcej niz skupisko gwiazd.